Wysłany: Sro 21 Lis, 2007 21:23 Geografia i polski
Witam. Potrzebuję pomocy. Jaką krainę geograficzną w Polsce nazywa się "polską Holandią"? Proszę o jak najszybszą odpowiedź.
A co do polskiego to:
Ułóż krótki, spójny tekst z podanymi wyrazami albo im pokrewnymi (możesz dostosować formę): hala, handel, hurtowy, wahać się, herbata, alkohol. Podkreśl zastosowane wyrazy.
Jak by ktoś mógł w tym mi pomóc to również byłbym wdzięczny, ponieważ nie mam zbytnio czasu, bo muszę się uczyć z niemieckiego ~400 form słówek.
_________________ “Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach