| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Zbyt duza waga:/
Autor Wiadomość
anomaria Płeć:Kobieta

Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 13 Lip 2006
Posty: 19
PostWysłany: Wto 05 Sie, 2008 08:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Co do twojej wagi to nie przychodzi mi do głowy żaden nowy sposób który mogę ci poradzić (większość została omówiona) Wydaje mi się jednak że przechodzenie na jakąkolwiek dietę w twoim wieku jest trochę niedorzeczne Jak dla mnie wystarczy ci częste uprawianie sportu codzienne ćwiczenia i odstawienie słodyczy (jeśli naprawdę pochłaniasz je w ogromnych ilościach to rezygnacja z nich najlepiej ci zrobi)
Nie mam nic przeciwko,,zdrowej żywności’’, ale nie katujmy go nią w tak młodym wieku.
Zakładam że każdy lubi jakieś owoce a zwłaszcza w lecie nie trudno o nie w sklepach więc dodaj to co lubisz do swego jadłospisu i będzie smacznie i zdrowo Very Happy

Co do piegów to też miałam z tym kiedyś problem więc poradzę ci z doświadczenia Wink
W pełni lata już raczej nic nie da się zrobić. Trzeba zabrać się do roboty wiosną, kiedy słońce zaczyna mocniej grzać i już wtedy, (kiedy nie masz jeszcze żadnych piegów) codziennie smarować twarz kremem z filtrem (50 jest chyba najpewniejszym rozwiązaniem)
Trzeba jednak pamiętać o tym CODZIENNIE. Jeśli raz się posmarujesz a raz nie to nic ci to nie da. Jeśli teraz zaczniesz używać takich kremów jest prawdopodobne, że piegi znikną ci szybciej na zimę

pozdrawiam i powodzenia

_________________
"Usłyszałam szmer fali obmywającej piasek na brzegu plaży,potem jednak okazało się ,że to jakiś człowiek tyłem do nas mył schody szczotką koloru czekolady"
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
beladelas Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 23 Lut 2007
Posty: 21
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Wto 05 Sie, 2008 19:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mam pytanie szpinak jest zdrowy?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Danther Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 03 Lip 2008
Posty: 10
PostWysłany: Sro 06 Sie, 2008 07:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ile taki krem z filtrem 50 kosztuje mozna kupic w aptece?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
anomaria Płeć:Kobieta

Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 13 Lip 2006
Posty: 19
PostWysłany: Sro 06 Sie, 2008 10:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Takie kremy napewno można kupić w aptece ale są dosyć drogie (dużo zależy od firmy)
Ja kupiłam ostatnio jeden za 42 zł Trzeba pochodzić trochę i popytać o ceny to może znajdzie się i tańszy

_________________
"Usłyszałam szmer fali obmywającej piasek na brzegu plaży,potem jednak okazało się ,że to jakiś człowiek tyłem do nas mył schody szczotką koloru czekolady"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lena Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 22 Gru 2008
Posty: 50
PostWysłany: Pią 26 Gru, 2008 19:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Sorry ze sie wtrące... mam 13 lat 70 kg i 166-7 cm wzrostu
Nie dam rady zjeśc tylko 2 kromek chleba( nawet 3) na kolacje by sie najeść...czy sałatkę i jogurt... Nie wyżyję na wodzie i wasie przed szkołą i po szkole. Muszę myslec ,uczyc się, zakuwac i iegac na dod zajęcia. Co moge zrobic?

_________________
"Nie jestem ciałem, w którym mieszka dusza. Jestem duszą, która ma widzialną część zwaną ciałem" <><><><><><><><><><><>
www.zwykle-zycie-pewnej-nastolatki.bloog.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5549685
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pią 26 Gru, 2008 19:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Lena, od czegoś trzeba zacząć, bo twoja waga naprawdę nie jest prawidłowa. Ja, żeby coś zrzucić kupiłam sobie rowerek stacjonarny, do tego duo wody mineralnej, dla oczyszczenia i owoce, warzywa.. tak się wydaje, ale niskokaloryczne potrawy nie zawsze są niesmaczne. Jedz dużo błonnika, wyjdź pobiegać, a zamiast 3 kromek chleba zjedz troszkę pełnoziarnistego a na drugie śniadanie pieczywo chrupkie/jabłka.. Sama mam problemy ze zdrowiem, z powodu dużej ilości tłuszczu (wyszły czipsy do piwka i frytki na szybko..), mimo, że ważę 55 kg i jedyne co, to powinnam może z 2-3 kg zrzucić.. przy takiej wadze możesz mieć dużo tłuszczu, a co za tym idzie gorsze trawienie, słabe przyswajanie składników odżywczych oraz zagrożenie wieloma chorobami.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Chippy
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 26 Gru, 2008 20:53   

Ja jestem trochę nieproporcjonalny co do swojego wieku(11lat,65kg i 173cm wzrostu), ale w niczym mi nie przeszkadza to, a nawet ulepsza mi warunki Smile
Powrót do góry
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sob 27 Gru, 2008 08:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ale przy tym wzroście, to chyba prawidłowa waga, prawda? A ona jest niższa i waży więcej..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jakubo Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 153
PostWysłany: Sob 27 Gru, 2008 13:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A ja mam 12lat i waże 76kg i się nie chwale, bo jestem silny i nikt tej nadwagi nie widzi Smile Mr. Green
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Sob 27 Gru, 2008 19:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mięśnie też swoje ważą. Nie można opierać się wyłącznie na wadzę, ale też na procencie jaki zajmuje tłuszcz, co można na oko zobaczyć, czy ktoś ma duży brzuch.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jakubo Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 153
PostWysłany: Sob 27 Gru, 2008 20:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Np. Strongmani maja jakby piwny brzuch, a są bardzo silni ..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Chippy
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 27 Gru, 2008 21:31   

nasty_girl napisał/a:
Ale przy tym wzroście, to chyba prawidłowa waga, prawda? A ona jest niższa i waży więcej..


Tak, to prawda. Ale jeżeli chodzi o wiek to trochę duży jestem, nieprawdaż?
Powrót do góry
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sob 27 Gru, 2008 22:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Akacja12 napisał/a:
zajmuje tłuszcz, co można na oko zobaczyć, czy ktoś ma duży brzuch



Nie do końca.. Ja ważę, wg bmi prawidłowo, wiadomo, nie można tego przekładać na prawdę, ale póki mieszczę się w xs chyba jest dobrze, a mimo to mam poziom tłuszczu jak przy otyłości. Najpierw dochodzi do zatłuszczenia organów wewnętrznych .. jelita itd, co nie musi być widoczne. Czyli, jeśli osoba ma dobrą przemianę materii a żre tylko czipsy i frytki może być szczupła (do czasu) i nie widać tego na zewnątrz. Dziewczyna, która mnie badała była w szoku biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Sob 27 Gru, 2008 22:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To nawet nie wiedziałam, ale to jest rozszerzenie tego co chciałam powiedzieć, chodziło mi tylko z grubsza o to że sama waga czasem się nie sprawdza Smile

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |