| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
TATA
Autor Wiadomość
pola Płeć:Kobieta

Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 19 Lis 2005
Posty: 29
PostWysłany: Wto 22 Lis, 2005 16:26   TATA Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mój tata od 2 lat jest w rozwodzie z mamą ma już narzyczoną .On myśli że ja ją lubię i musze się z nią na przywitanie całować w policzek.Ona w ogule jest bardzo przemądzała.Co mam zrobić?Mam to tacie powiedzieć ,bo on się wtedy chyba strasznie zdenerwuje.


Ostatnio zmieniony przez pola dnia Sro 23 Lis, 2005 18:00, w całości zmieniany 1 raz
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
828093
opętana Płeć:Kobieta
Aktywista
masochista
Aktywista

Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 02 Kwi 2005
Posty: 1210
PostWysłany: Wto 22 Lis, 2005 16:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Porozmawiaj z nim na ten temat, lepsze to niz masz to dusic w sobie i udawać, że Ją lubisz.

_________________
mood for ska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kasia0001 Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 27 Paź 2005
Posty: 495
PostWysłany: Wto 22 Lis, 2005 19:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja bym na twoim miejscu powiedziała tacie prawdę... że jej nie lubisz.... no może w bardziej grzeczny sposób tak abyś go nie uraziła... powiedz dokładnie co ci w niej nie pasuje a tata jeśli Ciebie kocha to powinnien zrozumiećRazz pOOozdro pola:*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9145823
pola Płeć:Kobieta

Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 19 Lis 2005
Posty: 29
PostWysłany: Wto 22 Lis, 2005 19:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dzięki.Ciebie też pozdrawiam. Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
828093
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pią 25 Lis, 2005 23:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Z takiego "gadania" może wyjść tylko awantura. Ojciec nie sądzę, żeby myślał w tym wypadku o dziecku, którego gadanie uzna zapewne za "taki wiek", w którym to się dzieciaki buntują. I tyle wyjdzie z tego gadania... Ot, kłótnia...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
opętana Płeć:Kobieta
Aktywista
masochista
Aktywista

Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 02 Kwi 2005
Posty: 1210
PostWysłany: Sob 26 Lis, 2005 21:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Shaunri napisał/a:
Z takiego "gadania" może wyjść tylko awantura. Ojciec nie sądzę, żeby myślał w tym wypadku o dziecku, którego gadanie uzna zapewne za "taki wiek", w którym to się dzieciaki buntują. I tyle wyjdzie z tego gadania... Ot, kłótnia...

Awantura? Czemu odrazu awantura? Ona jest Jego córką i powinien liczyć sie ze zdaniem wlasnego dziecka. A wiek to tez niezbyt wiele ma do tego...

_________________
mood for ska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sob 26 Lis, 2005 23:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja nie mówię jak powinno być "Powinien słuchać jej zdania", ja mówię jak jest. Nie powinno być wojen, a jednak są. Facet ma problem życiowy, jest sam, wychowuje córkę. Potrzebuje "matki dla swojej córki", nie sądzę, żeby w takim wypadku zdanie nastolatki w wieku buntu go coś obchodziło...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mietek
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 13 Lut, 2006 17:00   

To fakt umnie byla podobna sytuacja, nawet taka sama... nic nikogo nie obeszlo moje zdanie ... w wyniku czego doszlo praiwe do 2 rozwodu... nie odrazu po 3 latach.....ehhh ci starzy kiedy oni przestana sei zachowywac jak dzieci:P
Powrót do góry
stefcio Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 12 Lut 2006
Posty: 132
PostWysłany: Pon 13 Lut, 2006 17:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Moja filozofia potepia rozwody..... A oczywiście nie lubisz nowej narzeczonej ojca i on sie nie powinien dziwić. Nie udawaj jej "kolezanki". Obojetnie czy tata mialby zrobic Ci awanture czy też nie- nie ukrywaj zdania o tej babie. Powiedz ojcu ze nie chcesz dalej tych pozorów utrzymywać i ona jest i pozostanie dla Ciebie obcą kobietą i nie masz ochoty jej całować a chociażby dotykać czy też rozmawiać

_________________
<i>There is no dark side of the moon, really.
Matter of fact it's all dark.</i>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
opętana Płeć:Kobieta
Aktywista
masochista
Aktywista

Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 02 Kwi 2005
Posty: 1210
PostWysłany: Pon 13 Lut, 2006 17:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Spojrz na date

_________________
mood for ska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
stefcio Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 12 Lut 2006
Posty: 132
PostWysłany: Pon 13 Lut, 2006 17:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja czy mietek? Jak ja coś pisze to zwykle patrze na date ostatniego posta więc jestem bez skazy

_________________
<i>There is no dark side of the moon, really.
Matter of fact it's all dark.</i>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
frencz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 14
PostWysłany: Nie 05 Mar, 2006 13:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

cóż skoro ojciec tak wybrał to niem a co sie buntowac bo tylko kapa bedzie, musisz przyjac to na klate i tyle
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1735338
weroskaaa Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 26 Lut 2006
Posty: 56
Ostrzeżeń:
 2/3/6
PostWysłany: Pon 01 Maj, 2006 14:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

powiedz tacie ze poprostu za nia nie przepadasz Smile

pozdrawiam Razz biggrin

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |