| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Paznokcie
Autor Wiadomość
Nena
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 12 Wrz, 2003 22:31   Paznokcie

Zobaczyłam, że lakier mi się oddziera, więc zerwałam kawałek pociągając za wystający kawałek... I oderwałam go razem z kawałkiem paznokcia Sad Teraz końcówka paznokcia małego palca jest taka leciutka, można ją wyginać we wszystkie strony, a ja nic nie czuję... Kiedy paznokieć znowy zrobi się na końcy gruby? Wkurza mnie to...
Przejdź na dół
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Sob 13 Wrz, 2003 10:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cze
Nie martw się napewno paznokieć ci odrosnie daj mu troche czasu Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Lilly Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 07 Cze 2003
Posty: 289
PostWysłany: Sob 13 Wrz, 2003 21:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nene-ja tak często mam i w końcu lepiej go oderwij...odrośnie ci w jakieś miesiac na ładny paznokieć-jakby w ogóle nie ruszany!

_________________
Może kiedyś tu jeszcze zajrzę. Nie wiem, jak mi się zachce... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3571565
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Nie 14 Wrz, 2003 14:30   Re: Paznokcie Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nene napisał/a:
Teraz końcówka paznokcia małego palca jest taka leciutka

Skoro to jest tylko końcówka to sie nie przejmuj...obetnij ją tyle ile sie da i lekko opiłuj żeby nie miała zadziorów. I pozostaje ci czekać...paznokieć będzie powoli odrastał grubszy...aż w końcu będziesz mogła obciąć ten kawalek starego, cieńkiego paznokcia. Z tego co tu piszesz wynika że rozdwajają ci się końcówki paznokci(gdyby sie nie rozdawajały być nie mogła złapać za niego i go oderwać...takie wnioskuje z twojego postu...) ... i że masz je słabe. Postaraj się ograniczyć malowanie lakierami paznokci( gdyż to jest niszczy)...nie obryzaj ich!! (od tego się rozdwajają) Może być to również spowodowane brakiem niektórych witamin...kup sobie odrzywke bezbarwną i nią maluj nia paznokcie.

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
CHOMICZKAAA Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy

Dołączyła: 29 Wrz 2003
Posty: 250
PostWysłany: Sob 18 Paź, 2003 13:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kiedy mi zaczeły rozdwajać się paznokcje bardzo sie wkurzyłam.Powoli odrosły i było ok.Od tej pory kiedy mam zamiar pomalować paznokcie najpierw przez kilka dni nosze odżywke,aby wzmocnić paznokcie.Potem zmywam ją nakładam ją ponownie i dopiero na odżywkę lakier.Wtedy nie wpływa to aż tak źle na paznokcie.

_________________
Wejdź na moje forum:
http://members.lycos.co.uk/psiarka/forum/

Zapraszam do redagowania mojej stornki dla nastolatek!!!Szczegóły w dziale "O wszystkim"!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4990808
Alice_10 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 11 Lip 2003
Posty: 231
PostWysłany: Wto 21 Paź, 2003 23:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A mi raz taka Madlen Rzucila kamien na pelec od stopy,i przez tydzien okropnie bolalo ale puzniej stary paznokiec chwialk mi sie na palcu biggrin i juz bylo wiac nowego.odroisl mi blyskawicznie.Nie martw sie....napewno odrosnie....tylko to potrzebuje troche czasu

_________________
Haha! Wrucilam! Dzieci.Best mi sie "odnudzilo Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
CHOMICZKAAA Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy

Dołączyła: 29 Wrz 2003
Posty: 250
PostWysłany: Pią 28 Lis, 2003 22:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Moja koleżanka panicznie obgryzała paznokcie i strasznie to brzydko wyglądało,ona o tym wiedziała,ale kiedy sie denerwowała z pazokci leciały wiury i wkońcu jednego paznokcia tak obgryzła,ze zaczoł jej się jej"odlepiać",aż w końcu odpad!DZIEWCZYNY NIE OBGRYZAJCIE PAZNOKCI!!!!
(wiem,ze troszke poza temat wyjechałam Laughing )

_________________
Wejdź na moje forum:
http://members.lycos.co.uk/psiarka/forum/

Zapraszam do redagowania mojej stornki dla nastolatek!!!Szczegóły w dziale "O wszystkim"!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4990808
Jareczek Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 15 Lip 2005
Posty: 23
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Czw 11 Sie, 2005 21:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ObGrYzIoNe PaZnOkCiE sA oBrZyDlIwE. fUuUuUuUuUuU
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Christine fan
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 11 Sie, 2005 22:30   

Zamknij swoj gejowski(wnioskujac po albumie)otwor gebowy,i udaj sie na rozmyslanie nad sensem wlasnego zycia,po czym odwiedz strone www.smith-wesson.com ,zakup najwiekszy rewolwer jaki maja,wsadz go sobie w usta,skieruj w strone podniebienia i wypal.Dziekuje za uwage.
Powrót do góry
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pią 12 Sie, 2005 10:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

najlepiej zetnij paznokcie, niestety on juz nie zrobi sie twardy, musisz poczekac az odrosnie..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 12 Sie, 2005 15:55   

Odnowiony temat, ale po co doradzać jak temat jest z 2003 roku a my już jesteśmy w 2005? :>
To samo, co ty do mnie xP

Lecz w bardziej kulturalny sposób...
Powrót do góry
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pią 12 Sie, 2005 18:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

kochana nie ja odnowilam temat.. ja tylko nie spojrzalam na date i odpisalam.. a ty z tego co widzialam siedzialas i odkopywalas tematy.. pozatym takie zachowanie "ty mi zrobilas tak to ja ci sie teraz odwdziecze" wskazuje na to ze jescze niedojrzala bardzo jestes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 13 Sie, 2005 09:22   

Hyhy ^^, ja tak nie pisalam i nie mówiłam, że Ci się odwdzięczę =*
Kto tu jest "niedojrzały bardzo". Opieprzasz innych, że odkopują tematy i jeszcze je kontynuują - to też Ci nie pasuje. Poza tym ja nie odkopuję tematów, bo tylko odnowiłam Glany i to nie jest temat odkopany z ostatniej strony, o którym już każdy zapomniał.
Powrót do góry
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sob 13 Sie, 2005 09:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ty dalej nie rozumiesz... i rusz czasem mozdzkiem bo jak sie zachowujesz nie jest smieszne tylko zalosne.. rob mi na zlosc, prosze bardzo, mnie to nie rusza a siebie osmieszasz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 13 Sie, 2005 09:42   

Robiąc na złość siebie ośmieszam? Uuu... kto to mówi.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |