| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
CO zrobić???
Autor Wiadomość
Ma... Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 21 Mar 2005
Posty: 142
PostWysłany: Pią 03 Cze, 2005 19:38   CO zrobić??? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

znowu ja i.........
pisałam juz kiedys o tym ale powtórze :
A więc spotkałam sie z pewnym chlopakiem jakieś 2 miechy temu i od tamtej pory nic
Zastanawiam sie czy che sie ze mną spotkać?!Na przerwach sie patrzy ale na gg nie zawsze odpisze i jak sie go pytałam o spotkanka to albo miał robotę albo sie juz umówił
JAk sądzicie mam jakieś szanse??
Mam proponować znowu po raz kolejny spotkanie??
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
opętana Płeć:Kobieta
Aktywista
masochista
Aktywista

Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 02 Kwi 2005
Posty: 1210
PostWysłany: Pią 03 Cze, 2005 20:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Może sie nie narzucaj bo może się do Ciebie zniechęcić? Jeśli Ci odmawia to albo potrzebuje czasu albo nie chce...Może tamto spotkanie nie miało dla Niego jakiegoś większego znaczenia... a Ty odebrałaś to jako jakiś znak.
Nie chce może poprostu sie angażować w związek a Ty jesteś dla Niego tylko kolezanką.

_________________
mood for ska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ma... Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 21 Mar 2005
Posty: 142
PostWysłany: Pią 03 Cze, 2005 20:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

tylko czy z koleżanką sie całuje mizia i wogóle okazuje jej uczucie Confused
sama nie wiem
wypowiadajcie sie
thx z góry
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
opętana Płeć:Kobieta
Aktywista
masochista
Aktywista

Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 02 Kwi 2005
Posty: 1210
PostWysłany: Pią 03 Cze, 2005 20:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Całował sie z Tobą ? hmmm ale w jaki sposób okazuje Ci uczucie?? Jesli tu chodzi o Ciebie...

_________________
mood for ska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ma... Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 21 Mar 2005
Posty: 142
PostWysłany: Pią 03 Cze, 2005 20:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No całował sie nawet z języczkiem... Prztulał mnie,głaskał takie tam ...
To co o tym sądzicie??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
opętana Płeć:Kobieta
Aktywista
masochista
Aktywista

Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 02 Kwi 2005
Posty: 1210
PostWysłany: Pią 03 Cze, 2005 21:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No to ładnie..
Robił to tylko dla zabawy bo chciał zobaczyc jak to jest i (nie)świadomie narobił Ci nadziei na coś więcej...A dla niego to był nic nieznaczący pocałunek. Moze to była jakaś forma flirtu...

Wtedy coś dla Niego znaczyłaś, a teraz mu to 'przeszło' chociaż to dziwne...Może nie jesteś już dla Niego kimś waznym, poprostu kolezanką. I jak juz mówiłam nie chce sie angażować w związek...
A jeśli chodzi o teraz...
No to nie jest normalne aby kolega robił takie 'cos' ;] Porozmawiaj z Nim... bo sama rozmowa duzo potrafi dać..

_________________
mood for ska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ma... Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 21 Mar 2005
Posty: 142
PostWysłany: Pią 03 Cze, 2005 21:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A może jednak zaproponuje mu poraz kolejny spotkanie?????
Co o tym sądzicie??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ma... Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 21 Mar 2005
Posty: 142
PostWysłany: Sob 04 Cze, 2005 22:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

CZy ktoś oprócz opętanej odpowie?? Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Nie 05 Cze, 2005 02:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hmm wydaje mi sie ze 2 miesiace to sporo czasu i gdyby byl zainteresowany to bys juz o tym wiedziala.. a to ze sie patrzy nie znaczy przeciez od razu ze mu sie podobasz.. ja bym radzila zapomniec.. i te jego wymowki tez mi sie wydaja zwyklym wykrecaniem sie bo gdyby chcial to by powiedzial ze np dzisiaj jest zajety ale kiedy indziej bedzie mial czas i wtedy bedzie mogl sie z toba spotkac czy cos..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Załamana14 Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant

Dołączyła: 23 Sty 2005
Posty: 49
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Nie 05 Cze, 2005 12:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hej..wydaje mi sie że raczej nie powinas robic ty pierwszego kroku najlepiej to poczeka moz esi eodeziw i zapropunuje nastepne chyva ze mu sie 1 spotkanie nie podobało , np nie było temtaów do gadanai albo ty mu siepoprstu nei spodobalas....A jak nei odpisuej na GG to neiwdziwne bo wkoncu chłoapki tacy sa sama sie o tmy przekonałam Razz....Życze powidzenia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Nie 05 Cze, 2005 14:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Pogadaj z nim, niekoniecznie o tym. Po prostu z nim rozmawiaj. Jak ze zwykłym kolegą bo może nic do Ciebie nie czuć a tamto to przeszłość albo taka zabawa Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ma... Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 21 Mar 2005
Posty: 142
PostWysłany: Nie 05 Cze, 2005 20:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

tylko nie umię uwierzyć w to ze on mógł to wziąść jako przelotną zabawe....
było to nasze drugie spotkanie,świetnie nam sie gadało przytulało itp
Sama nie wiem tak bardzo bym chciała się z nim jeszcze spotkać
Jest taki wyjątkowy Love
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Nie 05 Cze, 2005 20:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wiesz,to przykre, ale...
Skoro to było drugie spotkanie...To bardzo krótko. Może on po prostu od tametgo czasu zrozumiał,że ak naprawdę nic do Ciebie nie czuje...? Bo z Twojego postu wyraźnie wynika,że on Cię unika...(ale rymy Razz ).Moja siostra kiedyś na obozie kręciła z jednym kolesiem...Przez cały obóz byli razem...A kiedy wróciliśmy do domu(on mieszka niedaleko, wiec to nie kwestia odległości) jeszcze trochę się spotykali, potem on jej unikał...Okazało się,że zrozumiał,że tak naprawdę jej nie kocha...A wcześniej też się przytulali, całowali, chodzili wszedzie razem, za rączkę... Neutral .

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |