| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 27, 28, 29, 30, 31  Następny
Co dziś...
Autor Wiadomość
Monik Płeć:Kobieta
Kici kici
Moderator globalny


Dołączyła: 26 Cze 2006
Posty: 1270
PostWysłany: Sro 29 Sie, 2007 18:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Natalie Hetfield napisał/a:
W sierpniu co piątek

Hm, no właśnie widziałam plakaty, że chyba w tym tygodniu ma być Alchemist Project?

Fajnie było, byłyśmy potem u tej przyjaciółki i najpierw czekałyśmy, aż nam się mleko schłodzi żeby zrobić bitą śmietanę, a potem odmrażałyśmy galaretkę (wsadzoną do zamrażarki, żeby szybciej zastygła ;p ). Ogólnie było spoko ;]

_________________
Just freelove...
Smile
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4961269
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 29 Sie, 2007 22:40   

Yy... Pierwsze słyszę, 31 to ostatni piątek, ale koniec festiwalu, nie będzie. A co to te Alchemist Project? Jeszcze w Klikowej 2 września o 20.00 gra Myslovitz.

Dziś w Wojniczu byłam na próbie zespołu Supply (www.supply.com.pl bueheh, ew. www.hellrose.eu). Pograli chłopaki... Potem pojechałam do Mościc, jakiś prowiant był ;p I wróciłam...
Powrót do góry
KasiaP Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Dołączyła: 17 Cze 2005
Posty: 63
PostWysłany: Czw 30 Sie, 2007 13:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja dziś przygotowuję się do jutrzejszego wyjazdu w góry. Pozdrawiam Smile

_________________
...lecz nie wiedzą o tym, że najgorzej w życiu to samotnym być...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Monik Płeć:Kobieta
Kici kici
Moderator globalny


Dołączyła: 26 Cze 2006
Posty: 1270
PostWysłany: Czw 30 Sie, 2007 21:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Natalie Hetfield napisał/a:
A co to te Alchemist Project

Krishna, Music is my extasy itd.
A ja dziś na nogach od 6.30, wróciłam do domu przed piątą, a przez cały dzień siedziałam tylko chwilkę w McDonaldzie. Teraz mi wszystkie kończyny mi odpadają, padam. Za to znam na pamięc asortyment prawie wszystkich sklepów na ul. Krakowskiej i Wałowej (no cóż, chodzę tam codziennie, bo to jedna koleżanka chce, to druga, to znowu ja czegoś szukam...) ;p

I, buuu, zła wiadomośc dnia - nauczyciel wf zostaje jednak na pół etatu ;(

_________________
Just freelove...
Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4961269
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 30 Sie, 2007 22:35   

Latasz po Wałowej, Krakowskiej, w ogóle w okolicach rynku i nigdzie Cię nie widzę ;p

Eee... w Pretekście to będzie, techniawa i dupowstrząsy.
Powrót do góry
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Pią 31 Sie, 2007 19:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A ja dziś oglądałam Shreka 3 ;P słaby w sumie Smile kilka tekstów fajnych może Razz

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monik Płeć:Kobieta
Kici kici
Moderator globalny


Dołączyła: 26 Cze 2006
Posty: 1270
PostWysłany: Pon 03 Wrz, 2007 15:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Akacja12 napisał/a:
słaby w sumie kilka tekstów fajnych może

Fakt, mnie najbardziej podobała się dwójka, a trójka to chyba najgorszy z całej serii.

Natalie Hetfield napisał/a:
Latasz po Wałowej, Krakowskiej, w ogóle w okolicach rynku i nigdzie Cię nie widzę ;p

Natalie, a gdzie Ty chodzisz do szkoły?

Dziś rozpoczęcie... Na początku na mszy było ok, ale potem się wkurzyłam bo mnie nauczyciel wf wystawił do wiatru i pojechał z pocztem sztandarowym beze mnie, a miał czekać, więc super, musiałam biec... A potem wszystko poszło dobrze ;] Mam taki fajny, specyficzny rodzaj tremy, że nie trzyma mnie cały dzień przed wystąpieniem, tylko dopiero kiedy jestem minutę od rozpoczęcia ;p Ale spoko...
Buty mnie obtarły strasznie, całe szczęście że wczoraj w nich nie chodziłam bo bym dzisiaj nie dała rady ; )

_________________
Just freelove...
Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4961269
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Wto 04 Wrz, 2007 23:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jak wy macie fajnie, nam już wczoraj, po przywitaniu po wakacjach, pan nie zapomniał podyktować tematu i zadania na następny dzień, lista sprawdzianów już się tworzy, zadań cała masa... ehhh, i co chwile tylko, matura, matura.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Sro 05 Wrz, 2007 15:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mój plan zajęć codziennie powiększa się o dodatkowe kółka zainteresowań.
Dwa pierwsze dni mam już za sobą. Prawie same lekcje organizacyjne, jedynie z j.polskiego i matematyki dostalismy kilka zadań domowych. Na razie nie narzekam. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sro 05 Wrz, 2007 19:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Taaa.. szkoła, 3 sprawdziany zapowiedziane, jeszcze 3 strony wypracowania do przepisania, a tak się nic nie chce.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KasiaP Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Dołączyła: 17 Cze 2005
Posty: 63
PostWysłany: Sro 05 Wrz, 2007 21:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Szkoła...prace domowe...powtórki itp. :/...

_________________
...lecz nie wiedzą o tym, że najgorzej w życiu to samotnym być...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 06 Wrz, 2007 15:56   

Monik napisał/a:
Natalie, a gdzie Ty chodzisz do szkoły?

Do Społecznego LO.
Pl. Rybny, koło rynku, sklep Tabak zaraz, kojarzysz? :p

Do mnie do klasy doszła nowa osoba, praktycznie taka jak ja. Babka mnie wzięła po rozpoczęciu, żebym do niej zagadała, bo jak to powiedziała - myślimy podobnie i mamy te same upodobania Cool
Powrót do góry
Monik Płeć:Kobieta
Kici kici
Moderator globalny


Dołączyła: 26 Cze 2006
Posty: 1270
PostWysłany: Czw 06 Wrz, 2007 17:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Natalie Hetfield napisał/a:
Do Społecznego LO.
Pl. Rybny, koło rynku, sklep Tabak zaraz, kojarzysz? :p

Zapewne tak, ale w tej chwili jakoś nie mogę sobie przypomnieć. ;p

Dzisiaj jeszcze jako tako, bo coponiektóre lekcje są organizacyjne, jeszcze poznajemy nowych nauczycieli... No i parę innych, fajnych rzeczy ;]

_________________
Just freelove...
Smile


Ostatnio zmieniony przez Monik dnia Czw 25 Paź, 2007 19:51, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4961269
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 06 Wrz, 2007 19:01   

Na pewno jak idziesz na rynek to przechodzisz przez pl. Rybny, koło katedry. Moja szkoła to dawna ZACHĘTA.
Powrót do góry
Monik Płeć:Kobieta
Kici kici
Moderator globalny


Dołączyła: 26 Cze 2006
Posty: 1270
PostWysłany: Pią 14 Wrz, 2007 20:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dziś w szkole w sumie nic ciekawego, za to potem troszkę fajniej było, bo poszliśmy na pizzę z przyjaciółką i kolegami ;] Chcieli się poczuć jak dżentelmeni i zapłacili za nas ^^ Było fajnie, w pizzerii "Forum" (heh) byliśmy, Natalie może kojarzy ;], pyszna pizza tam jest, za to musieliśmy czekać 40 minut w coraz większym głodzie i zniecierpliwieniu ;] No ale warto było ;]

_________________
Just freelove...
Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4961269
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 28 z 31 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 27, 28, 29, 30, 31  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |