| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Zabawy w Maluchu
Autor Wiadomość
Weronika
Gość
PostWysłany: Pią 04 Kwi, 2003 14:00   Zabawy w Maluchu

Zabawy dla malucha powinny być proste do obsługi.
Przejdź na dół
Natalia

Dołączył: 18 Kwi 2003
Posty: 5
PostWysłany: Sob 19 Kwi, 2003 20:30   Gry dla maluchów Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Całkowicie się z tym zgadzam. Wiele dzieci chciałoby grać w coś łatwego, a zarazem excytującego !!!! Tego nie ma !!!!!! Exclamation Exclamation Crying or Very sad Embarassed

_________________
hej !!! :-)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ulka
Junior
Junior


Dołączył: 19 Kwi 2003
Posty: 116
PostWysłany: Nie 11 Maj, 2003 08:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mój brat powiedział że lubi kolorować, grać w warcaby i różne gry planszowe. Lubi jeszcze gre mario Wink ( ma 5 lat)

_________________
,,Nie mów źle o nikim, ale mów wszystko co najlepsze o każdym"- Ulka nr gg 3066241
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ToJa Płeć:Kobieta
Aktywista
Jest mnie coraz mniej...
Aktywista


Dołączyła: 22 Lip 2002
Posty: 607
PostWysłany: Nie 11 Maj, 2003 13:50   Re: Gry dla maluchów Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Natalia napisał/a:
Całkowicie się z tym zgadzam. Wiele dzieci chciałoby grać w coś łatwego, a zarazem excytującego !!!! Tego nie ma !!!!!! Exclamation Exclamation Crying or Very sad Embarassed

I właśnie o to chodzi... Proste i ciekawe. Tylko, jakie? Co to ma być i jak taka gra czy zabawa powinna wyglądać? Nie mam pojęcia, co np. dla 5 latka jest proste i ciekawe.
Moja siostrzyczka ma 13 miesięcy, więc wiem, co ona umie. Przeszkadzać! Ściągać mysz, klawiaturę, wyłączać kompa (wyciągając oczywiście wtyczkę z gniazdka). Czasami postuka w klawiaturę, ale nie wiedząc, o co w tym chodzi. No i umie doskonale otwierać szafy i wszystko z nich wywalać Laughing

_________________
Pijemy za lepszy czas
za każdy dzień, który w życiu trwa
za każde wspomnienie, co żyje w nas
niech żyje jeszcze przez chwilę
---
http://www.dziecionline.pl/pomoc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
245765
maly kondonek

Dołączył: 20 Cze 2003
Posty: 3
PostWysłany: Pią 20 Cze, 2003 22:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

gry planszowe sa latwe (wiekszasc)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Nie 22 Cze, 2003 21:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Taak, wiem coś o psotach małych dzieci, sama mam brata biggrin. Mój brat np: bardzo lubi wchodzić na Wirtualną Polskę, bo tam ma jakieś proste gry np: gra w portrety - http://dzieci.wp.pl/?p=cG9ydHJhaXRfbGlzdC5pbmM/cGwsMSwxLC0x - wejdzcie i zobaczcie. To dla 4 latka jest proste i ciekawe biggrin !!!

P.S. do ToJa: Chyba wszystkie małe dzieci tak mają, że wyrzucają z szaf rzeczy i wyłączają wtyczki biggrin biggrin biggrin . Mój brat (jak miał 13 miesięcy) też tak robił, mam też małego kuzyna który z nami mieszka i robi dokładnie tak samo biggrin.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Weronika
Gość
PostWysłany: Nie 20 Lip, 2003 15:21   

na zabawy.pl tylko strona w przebudowie
Powrót do góry
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Nie 20 Lip, 2003 20:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja też (z moim bratem, oczywiście Laughing ) często wchodziłam na zabawy.pl, ale od kiedy strona jest w przebudowie (chyba już od roku Evil or Very Mad ) wchodzę na dzieci.best.pl i jestem strasznie zadowolona biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kamix Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 06 Sie 2003
Posty: 1096
PostWysłany: Pią 08 Sie, 2003 15:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja zawsze jak przebywam z bracmi ciotecznymi wymyslam im zabawy kture sa latwe a przy okazji dzieki nie sie czeogs ucza np.liczyc itd Wink

_________________
http://www.dziecionline.pl/pomoc
=======================
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
3259633
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |