| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Autoagresja
Autor Wiadomość
_ona_ Płeć:Kobieta

Dołączyła: 30 Paź 2006
Posty: 2
PostWysłany: Wto 31 Paź, 2006 20:02   Autoagresja Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Coraz bardziez znanym zjawiskiem wśród dzieci i młodzieży jest autoagresja. Sądze, że w największym stopniu objawia się ona poprzez cięcie się, czyli tak zawane sznyty.

Napisałam tego posta, żeby Was ostrzec. Nie warto zaczynać!!! A jeśli już zacznijcie to poproście o pomoc. Może myślicie, że jeste mi łatwo tak powiedzieć, ale gwarantuje, że nie jest łatwo. To jest nałóg i nie próbujcie mi wmawiać, że nie. Pozwólcie, żeby ktoś zauważył póki nie jest za późno ... Pozwólcie sobie pomóc ...

Autoagresja to bardzo złożone pojęcie więc nie chce tutaj wszystkiego poruszać. Dziękuje za uwage Very Happy
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8866565
Laki Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Trance Addict!
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 1293
PostWysłany: Wto 31 Paź, 2006 20:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie lepiej popełnić samobójstwo...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4419134
_ona_ Płeć:Kobieta

Dołączyła: 30 Paź 2006
Posty: 2
PostWysłany: Wto 31 Paź, 2006 20:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nie każdy chce od razu umierać ... sądze, że nie warto się zabijać ... choć czasem są chwile zwątpienia ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8866565
Laki Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Trance Addict!
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 1293
PostWysłany: Wto 31 Paź, 2006 20:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

_ona_ napisał/a:
choć czasem są chwile zwątpienia ...

Nawet mnie czasem napadają ;/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4419134
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Czw 02 Lis, 2006 11:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

gorsze dni ma każdy, ale to nie powód żeby się ciąć. musi być czasem gorzej, bo inaczej nie docenialiby szczęścia. a jeżeli ktoś już używa takich środków, to jak dla mnie ma podstawy do wizyty u psychologa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kasia0001 Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 27 Paź 2005
Posty: 495
PostWysłany: Pon 20 Lis, 2006 16:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

U mnie w klasie jest taka dziewczyna, która ma te sznyty.. ;/ tłumaczymy jej, gadamy żeby się nie cieła.. ale ona na lekcjach tylko obrzydza.. zrywa sobie strupy.. a potem ma całe ręce we krwi.. albo " bawi się '' cyrklem.. a nauczyciele ? Nic.. nie widzą, albo udają, że nie widzą.. niby psycholog szkolny z nią gada.. ale czy to coś dało.. chyba jest w tym słaby ^^

_________________
'Dam tyle ile Ciebie stać dla mnie'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9145823
opętana Płeć:Kobieta
Aktywista
masochista
Aktywista

Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 02 Kwi 2005
Posty: 1210
PostWysłany: Pon 20 Lis, 2006 23:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nie warto się zabijac? skąd wiesz, ze nie warto? znasz każdego człowieka i Jego problemy, ze mówisz ze warto czy nie....
Jego życie to Jego życie...a Twoje to Twoje... Moze lepiej nie życ, niż miec takie problemy....Jego problem....
Mówisz, że nie warto sie zabijac, jakbys Ty był po samobójstwie, dostał drugie życie...i dotarłoby to do Ciebie, ze nie warto... e-e

_________________
mood for ska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Wto 21 Lis, 2006 21:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nigdy sie nie cielam, to obrzydliwe.
inaczej rozladowuje zlosc ;p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monik Płeć:Kobieta
Kici kici
Moderator globalny


Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 26 Cze 2006
Posty: 1270
PostWysłany: Wto 21 Lis, 2006 21:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie cięłam się i nie mam zamiaru.
Jestem taka wrażliwa na żyły, jakieś krwinki czy cuś (fuj) że nawet jak czytałam te Wasze posty to już mi się robiło niedobrze. Aż się boję przyszłych lekcji biologii.
Kiedy słucham o jakichś takich rzeczach to autentycznie czuje, jak mi brakuje powietrza, wchodzę w taki delikatny stan omdlenia. I po co się jeszcze o tym obrzydlistwie uczyć? ;p

_________________
Just freelove...
Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4961269
Almycha Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 14 Gru 2006
Posty: 115
PostWysłany: Czw 03 Maj, 2007 21:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

U mnie w klasie jest taki jeden chłopak, który się tnie... Jest zdolny. Ma bardzo słabe oceny ale jak chce to porafi mieć piątki. Popadł w nałóg - papirosy. Mówi, że pali, bo musi. Kiedyś przyniósł żyletkę i zakrwawione nożyczki do szkoły i pokazywał je mojej koleżance. Miałam iść do pewdagoga szkolengo, ale wszyscy mi to odradzali. Jedna osoba raz poszła i powiedziała, ze się tnie i pozniej mu dokuczali. Pani wychopwawczyni powiedziala, ze nie mamy do niej zaufania, ponieaż poszliśmy najpierw do panie pedagog a nie do niej :/. Powiedziałam mu że spada na dno, a on odpysknął mi ze mam się utopić :/. Nie warto się zabijac...

[ Dodano: Czw 03 Maj, 2007 21:04 ]
opętana napisał/a:
nie warto się zabijac? skąd wiesz, ze nie warto? znasz każdego człowieka i Jego problemy, ze mówisz ze warto czy nie....
Jego życie to Jego życie...a Twoje to Twoje... Moze lepiej nie życ, niż miec takie problemy....Jego problem....
Mówisz, że nie warto sie zabijac, jakbys Ty był po samobójstwie, dostał drugie życie...i dotarłoby to do Ciebie, ze nie warto... e-e


Tak samo mówi ten chłopak. Wydaje Ci się ze masz wielkie problemy... Nic nie daje tłumeczenie mu, że może jeszcze się zmienić i poprawić oceny i swoją opinie. Opisy na gg brzmią : Jestem wyrzutkiem klasowym Sad. Nikt mnie nie lubi! Jedna chwila, jedna żyła i już życia nie ma <smutny> itd.

_________________
aLmYcHa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Czw 03 Maj, 2007 22:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Opisy na gg brzmią : Jestem wyrzutkiem klasowym Sad. Nikt mnie nie lubi! Jedna chwila, jedna żyła i już życia nie ma <smutny> itd.

Toż przecież idealnie pokazuje że tylko i wyłącznie chce na siebie zwrócić uwagę...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Almycha Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 14 Gru 2006
Posty: 115
PostWysłany: Pon 21 Maj, 2007 20:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

wszyscy wiemy, ze on to robi na pokaz... ostatnio poszlam z ta sprawa do pani pegagog. pani powiedziala ze mam przyjksc na nastepnej przerwie z tym wlasnie chlopakiem. mielismy w-f. powiedizlam mu ze ma sie zglosic do pedagog i gdy gralismy w noge on wystawil glowe na boisko i dostal w nia - lekko, bo to dziewczyna kopla. zaczal przedstawiac scenki - jak szedl utykal, jak siadal bolaly go plecy, a jak juz siadl to sie za glowe trzymal... i sie wykrecil - nie poszedl do pedagog, tlumaczac sie ze mu sie w glowie kreci... przyjechala po niego mama i pojechal do domu :/

_________________
aLmYcHa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pon 21 Maj, 2007 21:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Zostaw go, żaden z niego facet. [cenzura] nie facet - To wręcz żałosne tak się użalać nad samym sobą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Almycha Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 14 Gru 2006
Posty: 115
PostWysłany: Wto 22 Maj, 2007 19:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

na przerwie poszlam z ta sprawa do pedagoga. Jak sie okazalo mielismy z nia miec zastepstwo na nastepnej lekcji. Powiedzial on tej pani, ze go nie akceptujemy w klasie co jest nie prawda. Pani na zastepstwie powiedziala, ze zaczynamy wszyscy nowy dzial i wszyscy go przeprosili Smile. Mam nadzieje, ze wszystko juz teraz bedzie ok Wink

_________________
aLmYcHa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Wto 22 Maj, 2007 19:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie będzie, są po prostu ludzie którzy z braku problemów muszą szukać nowych - zawzięcie chcą się czuć odrzuceni i bezradni. I koniec, cała filozofia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |