| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Jakie gryzonie lubisz najbardziej ?

Jakie gryzonie lubisz najbardziej ?
króliki (zajęczaki, nie gryzonie)
20%
 20%  [ 9 ]
świnki morskie
13%
 13%  [ 6 ]
chomiki
36%
 36%  [ 16 ]
myszy, szczury
13%
 13%  [ 6 ]
szynszyle
9%
 9%  [ 4 ]
wiewiórki amerykańskie
0%
 0%  [ 0 ]
inne...
6%
 6%  [ 3 ]
Głosowań: 25
Wszystkich Głosów: 44

Autor Wiadomość
NIEZDECYDOWANA I SMUTNA
Gość
PostWysłany: Pią 26 Wrz, 2003 22:09   

Very Happy CHOMIKI!!!CHOMIKI!!!!CHOMIKI SĄ SUPERRRRRRRRRRRRRRRRR!!!!
INNE ZWIERZAKI NP.KRÓLICZKI,ŚWINKI MORSKIE,KOSZATKI,SZCZURKI,TCHÓRZO WRETKI,MYSZKI,SZYNSZYLE
TEŻ SĄ SUPER!!!!! Very Happy
Przejdź na dół
Lilly Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 07 Cze 2003
Posty: 289
PostWysłany: Pon 29 Wrz, 2003 11:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja kocham wszystkie zwierzątka, gryzonie najbardziej, a zz gryzoni kocham szczurki, potem szynszyle, myszki, kroliczki i inne, ale za chomikami nie przepadam Smile

_________________
Może kiedyś tu jeszcze zajrzę. Nie wiem, jak mi się zachce... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3571565
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Sro 01 Paź, 2003 07:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

chyba ktos wywalil moj poscik Crying or Very sad czy jaszczurki sa nie na temat???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kamix Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Sie 2003
Posty: 1096
PostWysłany: Sro 01 Paź, 2003 16:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hej!!!
Głowa do góry przecież twój temacik jest nadal aktualny musiałaś niezaóważyć : http://dzieci.best.pl/forum/viewtopic.php?t=1837

Szynszylki roolezz jak je kocham sa takie milutkie w dotyku sa superr, najbardziej podoba mi sie jak biegaja i chowaja sie za szafe Wink Very Happy niezla zabawa jest z nimi albo jak musialem je po calym domu ganiac jak ucieklay z pokoju hehe Smile

_________________
http://www.dziecionline.pl/pomoc
=======================
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
3259633
motylek
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 04 Paź 2003
Posty: 39
PostWysłany: Nie 12 Paź, 2003 21:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no moim zdaniem wszystkie są cudowne ale króliczki sa takie fajniutkie ale nie tety ja osobiście nie mam królika Crying or Very sad

_________________
jak chcecie pogadac to walcie drzwiami i oknami na moje gg 1949624
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1949624
swinka_morska
Gość
PostWysłany: Pon 13 Paź, 2003 12:26   Świnki morskie to najsłodsze stworzenia na świecie!!!

Świnki morskie to najsłodsze stworzenia na świecie i nawet nie ważcie się ich obrażać Evil or Very Mad .
Powrót do góry
MEFIU
Junior
Junior

Dołączył: 06 Sty 2004
Posty: 106
PostWysłany: Wto 29 Cze, 2004 14:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A czemu w ankiecie niema myszoskoczka Mad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
BRAK
Gość
PostWysłany: Pią 23 Lip, 2004 09:54   

Chomiki,Swinki Morskie '''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''A tak urodzilymi mi sie male chomiczki :o :-D :-D :-D :) :) :) :P :P :P
Powrót do góry
Kania Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 15 Lip 2004
Posty: 94
PostWysłany: Pią 23 Lip, 2004 15:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Chomiczki to najsłodsze zwierza taka na świecie ja mam chomiczka lubie też świnki morskie ale one mają śmieszne uszy Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing [/list]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4973663
nusiek
Gość
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Pią 17 Wrz, 2004 13:56   szynszyl

Szynszyle są najlepszymi zwierzakami świata!!!
sama mam jednego nusiek sie zwie !!! :-D :-D :-D
Powrót do góry
nusiek
Gość
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Pią 17 Wrz, 2004 14:05   Re: Jakie gryzonie lubisz najbardziej ?

wszystkie zwierządka są piękne(ale najbardziej SZYNSZYLE :twisted: ) Ja kocham szynszyle i na nie zagłosowałam.mam jednego zwie się nusiek.
Powrót do góry
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Pią 17 Wrz, 2004 14:09   Re: szynszyl Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nusiek napisał/a:
Szynszyle są najlepszymi zwierzakami świata!!!


Duzo ludzi napisało że jakies tam zwierze jest najpiękniejsze na świecie .... najlepsze itp;/ . Gowno prawda =P każde zwierze jest słodkie , miłe , ładne na swój sposob ... Nawet taki pająk w rogu ściany ... Co tam chomiki ... ja zagłosowałam na myszy i szczury . Są to zwierzęta niezwykle inteligętne . To dzięki myszom mamy duzo lekarstw i innych rzeczach . Bo doświadczenia naukowcy robili własnie na nich . Są to przyjazne zwierzęta jak się umie nimi zając . Duzo ludzi boi się mysz . Co w nich strasznego ? Długi piękny ogonek ? Czy szczurów większy i ogromniejsza budowa .
Wqrzają mnie ludzie ktorzy mowią ze chomiki są najlepsze .. itp . Najlepsze pod jakim względem ? Ze mają fajny kolor a myszy czarne czy szare .. ? I za to ze są wolne .. i bardoz łatwo je złapac .. mi jak kiedys mysz uciekla w domu ... z miesiąc ją łapalam ... Moja siora ma chomika . I niedawno robilysmy test które zwierze jest bardziej myslące ( labirynt ) i jak myslicie ktore ? No oczywiscie ze MySZKA ! Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sami10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 26 Cze 2004
Posty: 517
PostWysłany: Pią 29 Paź, 2004 10:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja lubię króliczki bo są mysio pysio - słodzio miodzio
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7735521
sami10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 26 Cze 2004
Posty: 517
PostWysłany: Pią 29 Paź, 2004 10:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

motylek napisał/a:
no moim zdaniem wszystkie są cudowne ale króliczki sa takie fajniutkie ale nie tety ja osobiście nie mam królika Crying or Very sad
he ja mam 83 króliki na wsi Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7735521
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Pią 29 Paź, 2004 14:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Przykład nabijania postów przez uzytkownika sami10. Sami...po pierwsze data;> po drugie jest takie coś jak EDYTOWANIE postów. Dobrze o tym wiesz..tylko udajesz taką niewiedzącą..;/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |