| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
WAKACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Autor Wiadomość
P-Star Płeć:Kobieta


Dołączyła: 03 Cze 2006
Posty: 11
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Nie 11 Cze, 2006 20:36   WAKACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jakie są wasze plany na wakacje?????Moje kiepskie zostaje w domu na kolonie jechać nie mogę bo mi mama nie pozwala Crying or Very sad Jak ją namówić na jakiś wyjazd Question
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4532417
Gdulcia Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 05 Maj 2006
Posty: 132
PostWysłany: Nie 11 Cze, 2006 22:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Moje plany na wakacje:

1. Sport. Trzeba w końcu zrobić coś ze swoją figurą. Jogging, basen, rower. Dla przyjemności jazda konna.

2. Wyjazd do Irlandii. Czasowo przebywa tam Marzena (moja 26-letnia ciocia) z rodziną i zaoferowali mi azyl Smile Bardzo chciałabym tam pojechać, ponieważ to piękny kraj i mogłabym się w końcu uwolnić spod czujnego wzroku rodziców, trochę się usamodzielnić i zaszaleć (Marzena to straszna imprezowiczka i "równiacha"). Żeby tylko rodzice się zgodzili Confused

_________________
I'm stupid.
Today, tomorrow, always... Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8732892
Ego_centryczna Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 11 Kwi 2006
Posty: 105
PostWysłany: Nie 11 Cze, 2006 22:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

P-Star, z Twojego profilu dowiedziałam się, że masz 7 lat. I moim zdaniem w tym wieku nie jest jakieś specjalnie dziwne, że Twoja mama nie chce się jeszcze zgodzić na kolonie - wiadomo - martwi się na pewno o Ciebie i o to, że coś Ci się stanie, kiedy nie będziesz pod jej opieką.
A wakacje w domu mogą być całkiem ciekawe ; ) Ja w Twoim wieku nigdzie się nie wybierałam, bo bałam się, że będzie tam jedzenie, którego nie zaakceptuję i będę chodziła głodna Razz Dlatego zawsze spędzałam wakacje w domu, bawiłam się z rówieśnikami i nie nudziłam się wcale : )
A teraz.. teraz to inna sprawa Wink

_________________
Gdzie ten Keevuś..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
530938
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Nie 11 Cze, 2006 22:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja coś czuję, ze zostanę w domu. No, chyba że mi sie trafi jakiś wyjazd do UK albo Szwecji (co prawda TIRem jak już, ale zawsze Razz). Wiem, ze trochę netowych znajomych ma ochgote przyjechać na Wybrzeże, wiec moze w końcu coponiektórych poznam osobiście.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keeveek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 588
PostWysłany: Pon 12 Cze, 2006 06:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ego_centryczna napisał/a:
P-Star, z Twojego profilu dowiedziałam się, że masz 7 lat. I moim zdaniem w tym wieku nie jest jakieś specjalnie dziwne, że Twoja mama nie chce się jeszcze zgodzić na kolonie - wiadomo - martwi się na pewno o Ciebie i o to, że coś Ci się stanie, kiedy nie będziesz pod jej opieką.
A wakacje w domu mogą być całkiem ciekawe ; ) Ja w Twoim wieku nigdzie się nie wybierałam, bo bałam się, że będzie tam jedzenie, którego nie zaakceptuję i będę chodziła głodna Razz Dlatego zawsze spędzałam wakacje w domu, bawiłam się z rówieśnikami i nie nudziłam się wcale : )
A teraz.. teraz to inna sprawa Wink


Czy Ty byłaś na jakimś głodzie pisząc tego posta? biggrin emanująca radość, spokój, ba, nawet konstruktywna rada tutaj się znalazła! aż dziw! Razz

ja oczywiście wakacje spędzę wyrywając laski, pędząc bimber, paląc wioski, rąbiąc dziewice i tak dalej.

_________________
My life is over and so is YOURS
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1550297
Ego_centryczna Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 11 Kwi 2006
Posty: 105
PostWysłany: Pon 12 Cze, 2006 16:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To wracamy do normalności.. Razz
W wakacje będę uprawiała sado-maso, będę tańczyła na stole w trakcie szatańskich imprez.. a innym na urządzanie takich orgii nie zezwalam, bo będą konsekwencje! Razz

_________________
Gdzie ten Keevuś..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
530938
kicp Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 619
PostWysłany: Pon 12 Cze, 2006 23:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a ja się wreszcie wyśpię.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Wto 13 Cze, 2006 16:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

kicp napisał/a:
a ja się wreszcie wyśpię.


o tak, przydalo by sie Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
P-Star Płeć:Kobieta


Dołączyła: 03 Cze 2006
Posty: 11
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Wto 13 Cze, 2006 17:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie mam 7 lat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Shocked
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4532417
Ego_centryczna Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 11 Kwi 2006
Posty: 105
PostWysłany: Sro 14 Cze, 2006 00:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jeśli nie 7 to ile? bo przepraszam bardzo, ale ktoś kto jest urodzony w 1999 roku ewidentnie ma 7 lat, już nie patrzę na dzień urodzenia, tylko na rocznik Razz

_________________
Gdzie ten Keevuś..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
530938
Keeveek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 588
PostWysłany: Sro 14 Cze, 2006 06:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

P-Star napisał/a:
Nie mam 7 lat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Shocked


biorąc pod uwagę poziom Twojej wypowiedzi dałbym Ci nie bez kozery cztery Razz

_________________
My life is over and so is YOURS
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1550297
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Sro 14 Cze, 2006 10:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Proszę, niech ktoś wytnie te wykrzykniki, bo mnie zaraz ch... strzeli. Taki delikatny jestem Razz
Oczywiście moderatorów nie ma, więc moze sama zainteresowana się pofatyguje i z edytuje swoje posty.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Marcia10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Hate me, my friend...
Aktywista


Dołączyła: 29 Sty 2005
Posty: 1787
PostWysłany: Sob 17 Cze, 2006 20:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Też siem trochę zdziwiłam, ze P-Star ma 7 lat (według tego co o sobie napisała).

A ja wakacje...spedzam:
1. Nad morzem (być może biggrin)
2. W Złocieńcu (to juz bardziej realne)
3. Na plaży w Przyjezierzu
4. No i of course w moim rodzinnym mieście - Mogilnie.

Co do 4 punktu to tak jak pewno wiekszosc uzytkownikow bede spać dopoki ktorys z czlonkow rodzinki mnie nie obudzi :]

_________________
Nie szukaj nieszczęścia w świecie zapełnionym szczęściem... Zawsze jesteś tu mile widziany..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6482031
kasia0001 Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 27 Paź 2005
Posty: 495
PostWysłany: Nie 18 Cze, 2006 21:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A ja miałam jechać do Francji, Hiszpanii i Danii i coo nie wypalilo Evil or Very Mad no i jade tylko do Białegostoku do kumplów, kumpelek i 2 sióstr ;] i tyle.. bedzie faza ;]]

_________________
'Dam tyle ile Ciebie stać dla mnie'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9145823
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Pią 23 Cze, 2006 19:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Moje plany na wakacje? Hmm .. narazie wyglądają tak: już w tą niedzielę wyjeżdzam do rodziny, do Wadowic Wink Odpocznę i spędzę czas z rodzinką. Od razu mówię, że nie będę miała dostępu do internetu i może mnie nie być na forum jakieś max. 2 tyg. Wink
Myślę, że 3/4 wakacji spędze jednak w domu. Będę jeździć jedynie na basen i na jakieś koncerty i wyjścia ze znajomymi. Może aż tak nudno nie będzie. Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 3 Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |