| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
fajne stronki
Autor Wiadomość
P-Star Płeć:Kobieta


Dołączyła: 03 Cze 2006
Posty: 11
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Czw 08 Cze, 2006 17:45   fajne stronki Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jak macie jakieś fajne ciekawe stronki to prosze was żebyście mi je tu pisali bo jak siedze przy komputerze to jest mi NUDNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mad
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4532417
Ego_centryczna Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 11 Kwi 2006
Posty: 105
PostWysłany: Pią 09 Cze, 2006 18:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wiesz.. na tej podstawie wnioskuję, że zbyt długo siedzisz przy komputerze lub też nie masz znajomych, z którymi możesz porozmawiać Wink Ale jeśli przykładowo lubisz pograć sobie online to powinna Cię zainteresować strona http://www.cda.pl

_________________
Gdzie ten Keevuś..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
530938
P-Star Płeć:Kobieta


Dołączyła: 03 Cze 2006
Posty: 11
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Wto 13 Cze, 2006 17:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mam dużo przyjaciół,ale nie zawsze wiernych Sad a dużo przed komputerem nie siedzę bo potem to mnie oczy bolą Shocked Smile

[ Dodano: Wto 13 Cze, 2006 17:37 ]
nie lubie na komputerze grać nie będe wybrzydzać, Embarassed ale prosze was o ................coś lepszego Laughing tylko sie nie obraź Ego_centryczna Very Happy Smile Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4532417
MamaKamila Płeć:Kobieta

Dołączyła: 16 Mar 2010
Posty: 6
PostWysłany: Sob 27 Mar, 2010 12:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja też się zawsze nudziłam, ale ciocia pokazała mi stronę http://www.edugames.pl/ i bardzo mi się spodobała, to gry ale rózne wiec na pewno znajdziesz coś fajnego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |