| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Dziwny problem z odwagą.
Autor Wiadomość
Gdulcia Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 05 Maj 2006
Posty: 132
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Wto 23 Maj, 2006 17:04   Dziwny problem z odwagą. Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mam problem, jak mi się wydaje, psychologiczny. Otóż, moje rówieśniczki wprost codziennie ganiają po markowych sklepach, grzebią, przymierzają, a ja.... no cóż, boję się Embarassed Wstyd mi tam wchodzić, czegokolwiek ruszać , ostatecznie mogę popatrzeć na wystawę z zewnątrz. Wydaje mi się, że tam nie pasuję, że wszyscy się na mnie gapią.Nie lubie tego towarzystwa , które tam przebywa , więc wogóle nie wchodze do sklepów z ciuchami. To zawsze mama kupuje mi ciuchy, gdy np. jedzie po towar do Łodzi (mama prowadzi małe stoisko z odzieżą). Ma gust, więc nie ma problemu. Lecz czasem mam ochote sama sobie coś wybrać i kupić... niestety, nie mogę się przemóc Crying or Very sad Nie wejdę i koniec ...

_________________
I'm stupid.
Today, tomorrow, always... Wink
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8732892
kicp Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 619
PostWysłany: Wto 23 Maj, 2006 23:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

um, kobietą nie jestem, to nie pomogę, ale zadaj sobie jedno [cenzura] wazne pytanie: po co, i dlaczego WSZYSCY ludzie mieliby sie patrzec akurat na CIEBIE? W hipermarketach, galeriach, na kazdym stoisku przelewaja sie setki ludzi, wiec nie wiem, jestes naprawde tak charakterystyczna? A moze to egocentryzm i jakas paranoja? ;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Sro 24 Maj, 2006 00:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kobiety w krajach muzułmańskich nie mają takich probemów biggrin Faktycznie, musisz to zwalczyć, bo będziesz miała ciężko w życiu. Może do złych sklepów chodzisz, mnie atmosfera co niektórych po prostu drażni. Chociaż strachu przed wchodzeniem do nich nie mam. Nie wiem, idź z kimś zaufanym,przy kim czujesz się bezpieczna do tego sklepu albo szukaj pomocy u psychologa.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kicp Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 619
PostWysłany: Sro 24 Maj, 2006 16:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie trzeba wcale kupować w jakichś superhipergaleriach ;) Ja nawet wole gdzieś 'na uboczu', nie lubie tego metropolitalnego klimatu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gdulcia Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 05 Maj 2006
Posty: 132
PostWysłany: Czw 25 Maj, 2006 15:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja chyba wolę te hipermarkety od małych sklepów, bo idę wszystko widząc i staję dopiero, kiedy coś mi się naprawdę podoba, a w małym sklepie trzeba chodzić , szperać, wszystko przewalać i jeszcze czuję na sobie ten nieufny, wilczy wzrok właścicielki sklepu. Najbardziej podoba mi się właśnie w Łodzi, gdzie rodzice kupują towar. Raz mnie tam zabrali. Gigantyczne hale, gdzie przed każdym stoiskiem wystawione jest 3/4 towaru i można bezstresowo oglądać nawet z pewnej odległości. Mama cały czas się pyta : "podoba Ci się ta bluzka?" , wystarczy powiedzieć "Bardzo! Jest przesliczna!" i mama robi co do niej nalezy Smile A ja nie muszę się odzywać do tych obcych, obleśnych ludzi za ladą Razz

_________________
I'm stupid.
Today, tomorrow, always... Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8732892
kicp Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 619
PostWysłany: Czw 25 Maj, 2006 17:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

moze masz manie przesladowcza, albo paranoje? Nie zartuje - to nienormalne, myslec, ze kazdy na Ciebie patrzy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gdulcia Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 05 Maj 2006
Posty: 132
PostWysłany: Czw 25 Maj, 2006 20:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja na ogół nie lubię obcych ludzi, a w takich sklepach jest ich pełno. Może to dlatego?

Bo gdyby w sklepie wcale nie było ludzi, to czułabym się jak w raju Wink

_________________
I'm stupid.
Today, tomorrow, always... Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8732892
stefcio Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 12 Lut 2006
Posty: 132
PostWysłany: Wto 20 Cze, 2006 22:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wiesz, ja mam identyczny problem, jednak na mnie ludzie sie autentycznie wprost GAPIĄ. Dlatego wszystkie ciuchy zamawiam przez neta ( prawie wszystkie Wink )

_________________
<i>There is no dark side of the moon, really.
Matter of fact it's all dark.</i>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kasia0001 Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 27 Paź 2005
Posty: 495
PostWysłany: Sro 21 Cze, 2006 13:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja nie mam tego problemu.. ale moja mama też prowadzi sklep z odzieżą i również jeździ po towar do Łodzi i kupuje mi ciuchy.. i troche mnie to wkurza... bo bym wolała sama pochodzić częsciej po sklepach Mr. Green

_________________
'Dam tyle ile Ciebie stać dla mnie'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9145823
stefcio Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 12 Lut 2006
Posty: 132
PostWysłany: Sro 21 Cze, 2006 13:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Może gdybyś poszła razem z koleżanką lub dwiema śmielej byś oglądała ciuchy??

_________________
<i>There is no dark side of the moon, really.
Matter of fact it's all dark.</i>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kasia0001 Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 27 Paź 2005
Posty: 495
PostWysłany: Sro 21 Cze, 2006 14:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja chodze po sklepach.. tyle że rzadziej.. a żeby sobie coś nowego kupić to trzeba mieć troche kaski ;] .. niedlugo moze sie cos wyciagnie ;] od mamusi

_________________
'Dam tyle ile Ciebie stać dla mnie'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9145823
stefcio Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 12 Lut 2006
Posty: 132
PostWysłany: Sro 21 Cze, 2006 15:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jak coś to te moje posty skierowane są do autorki tego topicu....

_________________
<i>There is no dark side of the moon, really.
Matter of fact it's all dark.</i>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
asiak1313 Płeć:Kobieta


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 15 Paź 2005
Posty: 24
PostWysłany: Czw 22 Cze, 2006 23:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

wlasnie. przykladowo kiedys tam poszlam do cornera (czy jak to sie tam zwie, cropp, house i takie tam)... jak tylko weszlam to poczulam sie troche niezrecznie. moze mam pare markowych ciuchow, ale nie wszystkie, ale wygladam jak odmieniec, bo teraz wszystkie nastolatki sa takie modne, jakies bluzy z ciekawymi nadrukami i w ogole, a ja w co prawda nowym, ale uzywanym brazowym swetrze. i tak po jakims czasie stwierdzilam, ze co mam sie przejmowac. niech sie patrza... wkoncu nie jestem jakas brudna, ze mam sie wstydzic.
ja juz pokonalam problem z utkwionym we mnie wzrokiem kupujacych, natomiast wstydze sie sprzedawcow w takich sklepach. zawsze boje sie, ze nie bede mogla sprecyzowac mojego pytania (byl juz taki przypadek, ze kobieta nie mogla zrozumiec o co mi chodzi, mimo to, ze jej to tlumaczylam bardzo dokladnie) i wszyscy, ktorzy stoja za mna, badz obok beda patrzec na mnie jak na idiotke... ale coz... grunt to sie nie przejmowac i robic swoje, wiec nie przejmuj sie. kazdy ma prawo wejsc do takiego sklepu wkoncu i cos kupic, a to ze sie patrza to niewazne...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gdulcia Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 05 Maj 2006
Posty: 132
PostWysłany: Sob 24 Cze, 2006 18:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ostatnio zrobiłam kilka turnusów po mieście i ... jest dużo lepiej Smile Wypatrzyłam sobie kilka takich przyjemnych sklepów, ale do innych też już wchodzę bez tego panicznego lęku Smile

_________________
I'm stupid.
Today, tomorrow, always... Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8732892
mała 13 Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 12 Gru 2006
Posty: 370
PostWysłany: Pon 05 Lut, 2007 19:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja tez mam cos takiego. lubie kupowac na roznych bazarkach i w takich sklepach gdzie zawsze jest oprocz mnie jakis klient. nienawidze jak wchodze do sklepu tam stoja ze 3 ekspedientki i wszystkie sie na mnie gapia. ja lubie sama cos poogladac a nie zaraz podchodzi "w czyms pomoc ?". najgorzej jest gdy mam kupic cos dla mamy lub taty lub jak kupuje dla siebie bielizne. masakra. jeszcze majtki jakas ida, ale staniki... weszlam kiedys do takiego sklepu z bielizna i bizuteria w jednym. chcialam kupic stanik, ale jak zobaczylam jak ta ekspedientka sie na mnie gapi to zaraz wolalam obejrzec bizuterie. a przeciez w tym samym sklepie kupowalam swoj pierwszy stanik i tak sie nie balam. moze dlatego ze bylo tam duzo ludzi i bylam z mama ale ona stala daleko i ogladala staniki dla siebie?

_________________
<b>60 sekund smutku zabiera minutę szczęścia....</b>

Buziaki dla nieszczęśliwych... :* :*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4265272
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |