| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Wszyscy są tacy sami...
Autor Wiadomość
cornelia Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 24 Sie 2003
Posty: 121
PostWysłany: Sob 13 Maj, 2006 17:41   Wszyscy są tacy sami... Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie wiem do jakiego dzialu to apisac wiec wzielam do psychologii bo jakos mi najbardziej pasuje...wiec...
W mojej klasie wszyscy są z zainteresowan i zdolnosci TACY SAMI!!!!!Wszyscy uwielbiają wf i są slabi z polaka.Wszyscy sluchają hip-hopu i ogladaja mecze pilki nożnej i sie dziwia jak ja nie ogladam Confused ...no..nudni Smile Smieja sie z czegos co nie jest smieszne..ehh...Ja jestem jakas inna...nie cierpie hip hopu, slucham muzy z lat 70-80 (Alphaville,Abba,The Beatles) Smile nienawidze wfu i jestem najlepsza z polaka...nie ogladam zadnych meczy bo sport mnie nudzi...eff nie smieje sie z glupuch zartow :-) co o tym myslicie?

_________________
I'm going nowhere...Could be, I'm already there?
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9390031
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Pomogła: 45 razy
Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Sob 13 Maj, 2006 18:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Uważam, że nie ma w tym nic złego, że jesteś ''inna'' od pozostałych z klasy. Po prostu jesteś sobą i masz swoje zdanie, upodobania, zainteresowania.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Nie 14 Maj, 2006 09:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A jak chcesz zeby w tym wieku mieli jakieś zaitneresowanie skoro telewizja faszeruje ich puste łby propagandą - Hip Hop jest super (Elo ziomale), sport to twoje życie (Elo kibice [pseudo]), a policja to debile. Do tego dziewczyny mają być chude tak jak te podpaski co to ich w ogóle nie widać a chłopacy umięśnieni jak sam achilles.

Niewiele osób potrafi się z tego wybić - Ty potrafisz - gratulujemy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Nie 14 Maj, 2006 16:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Moze sa tacy sami, a może po prostu chcą być tacy sami. Dużo osób tak ma, że nawet jak myśli inaczej nie lubi tego pokazywać, boi sie zachować, czy lubieć cos innego niż wszyscy. Pewnie wielu z nich kieruje się modą, albo po prostu boi się być sobą. nie przejmuj się tym, ważne że ty się z tym jaka jesteś czujesz dobrze i nie udajesz kogoś kim nie jesteś.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kicp Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 619
PostWysłany: Pon 22 Maj, 2006 13:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ahahahahah alez mnie tu dlugo nie bylo :mrgreen:


alez sie mylisz - kazdy czlowiek jest inny, inna sprawa jest chec przynalezenia do grupy i solidaryzacji z rowiesnikami, albo strach przed odrzuceniem. Jak to spiewal Muniek Staszczyk, najtrudniej powiedziec 'nie', gdy wszyscy mowia 'tak', takze gratuluje. Aczkolwiek nie jest to bynajmniej powod do dumy, ale wazne, ze pozostalas soba. Coz - i mam watpliwosci czy to odpowiedni dzial na taki topic.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dandżer Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Sty 2006
Posty: 136
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Pon 22 Maj, 2006 18:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja też taki jestem ale nie długo zaczeli zię ze mną kolegować i przybliż swoje cechy do nich to może być nawet fajne!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kicp Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 619
PostWysłany: Pon 22 Maj, 2006 19:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

e, ja słaby z języków obcych - zacznij pisać po polskiemu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dandżer Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Sty 2006
Posty: 136
PostWysłany: Pon 22 Maj, 2006 20:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

kicp napisał/a:
e, ja słaby z języków obcych - zacznij pisać po polskiemu.
Nie podoba ci się po prostu tego nie czytaj !!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Blanka Płeć:Kobieta
Moderator


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Sty 2003
Posty: 632
PostWysłany: Wto 23 Maj, 2006 15:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ah...widzisz, ja tez nie rozumiem tego co napisałeś.

A pozatym...skąd mam wiedzieć, czy mi sie podoba, dopóki nie przeczytam?

_________________
'...abyś pewnego dnia odkrył, że baśń może się nieco różnić od twoich wyobrażeń.'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7399523
Gdulcia Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 05 Maj 2006
Posty: 132
PostWysłany: Wto 23 Maj, 2006 16:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja też jestem pod wieloma względami inna od moich rówieśników. Przede wszystkim nie potrafię jeżdzić na rowerze Laughing , nie znoszę latać bez sensu po polu w nieciekawym towarzystwie, boję się sklepów z ciuchami Embarassed , nie słucham polskiego hip-hopu, bo uważam , że to kicz i nie mam absolutnie ŻADNEGO ciuchu z Croppa Rolling Eyes

_________________
I'm stupid.
Today, tomorrow, always... Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8732892
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Wto 23 Maj, 2006 17:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Gdulcia napisał/a:
nie znoszę latać bez sensu po polu

Z Krakowa jesteś? biggrin No offence, po prostu podoba mi się, choc jest dla mnie neico egzotyczny, zwrot "po polu".

Sam nie lubie klimatów typu "polski ziom", nie kupuję w Croppie (choć ostatnio podobały mi się spodnie kumpla stamtąd, praktyczne i wygladające na wygodne :]). Wydaje mi się, że kiedyś młodzież była bardziej zróżnicowana. Teraz wszyscy dązą do tego by być tacy sami, robić to samo i lubic to samo. Nie pozwalają sobie nawet na odrobinę indywidualizmu.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kicp Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 619
PostWysłany: Wto 23 Maj, 2006 23:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ee, stereotypow jest obecnie tak duzo, ze nie ma zadnej 'dominujacej' subkultury, czy sklepu, ktory jest wybitnie jazzy i statystycznie najwiecej ludzi kupuje w nim, przynajmniej tak mi sie zdaje. Kazda grupa ludzi, ba, kazdy czlowiek, uwaza za stereotyp cos innego, a kazdy ma tez w sobie jakas smieszna ceche, przez ktora ma okropna chec wyroznienia sie i nie nalezenia do 'złej', stereoptypowej subkultury. Trzeba być ponad tym i nie dokonywać takich podziałów. Nie kupuje w croppie, lubie cheeseburgery w McDonaldzie, oraz poezje Rimbauda. Jestem trendy?

Adizur: zamilknij.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Sro 24 Maj, 2006 00:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

kicp napisał/a:
przez ktora ma okropna chec wyroznienia sie i nie nalezenia do 'złej', stereoptypowej subkultury. Trzeba być ponad tym i nie dokonywać takich podziałów.

Tu już nie mamy do czynienia z subkulturą, tylko z jedną mainstreamową kulturą hip-hopów. Oczywiście, każdy ma cechy indywidualne, trudno się z tym nie zgodzić, ale pewien schemat jest powszechny i większość się z nim utożsamia. Może mówię jak popieprzony lewak, ale pogoń za komercyjnymi wzorcami sięga zenitu. Pomaga w tym zmasowany atak reklam w TV, MTV i VIVA (ja mam mały wstręt przed oglądaniem tych stacji :]) itp.[/i]

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kicp Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 619
PostWysłany: Sro 24 Maj, 2006 16:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

era hiphopu? Moim zdaniem coś takiego już raczej 'schodzi ze sceny', przynajmniej kiedyś był większy 'boom' na to. Choć może statystycznie to właśnie moda na HH przewodzi, choć ja zauważyłem coraz mniejszą ilość pseudo-skejtów. Nic to, wszystko jest takie względne...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Sro 24 Maj, 2006 16:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

kicp napisał/a:
era hiphopu? Moim zdaniem coś takiego już raczej 'schodzi ze sceny', przynajmniej kiedyś był większy 'boom' na to. Choć może statystycznie to właśnie moda na HH przewodzi, choć ja zauważyłem coraz mniejszą ilość pseudo-skejtów. Nic to, wszystko jest takie względne...

Nie wiem jak u Ciebie, ale u mnie słucha się jakiejś Verby a nie tak mocno lasnowanego Tokio Hotel czy tymbardziej jakiejś innej muzy. Jeśli nie era hip-hopu to czego? 100% nijakości?

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |