| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
blog 27
Autor Wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Nie 09 Kwi, 2006 18:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nena - Bo przecież mu kawałka spuchniętej ręki nie utnie żeby wyrównać, to chociaż pogrubiła tamtą ; )
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 09 Kwi, 2006 20:53   

coz,ja moge powiedziec ze widzialam gdzies filmik na youtube-foty toma,jakas smutna pioseneczka,ich liebe dich,czarno-bialo,komentarze 'I LOVE TOM','TOM IS SEXY' etc..niedobrze sie robi :/
antyfanow jest jednak więcej- np www.debilish.be ;P kazdy chyba zna
zalosne są tez dziewczynki ktorymi glowami zawladnęło TH ico w ich głowach jest nie wie nikt ;P.piszą chore opowiadania typu 'moja noc z billem' az sie niedobrze robi.
Powrót do góry
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Nie 09 Kwi, 2006 23:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja tylko jeszcze dodam, że z tego co się orientuję, TH jest niezbyt popularne u mnie w szkole. Za to B27 sobie czasem różne wariatki zapuszczają na korytarzu i "tańczą".

A, i dołączam się do grona niewiedzących co jest takiego pięknego w Billu i Tomie. Sam do przystojnych nie należę, ale tak jak oni to bym jednak nie chciał wyglądać biggrin

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nena
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 09 Kwi, 2006 23:26   

Hm... Może to ta moda na yaoi i girlish boys... w realu Razz Szczerze, to już w mandze mi się to nie podobało Razz
Powrót do góry
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Nie 09 Kwi, 2006 23:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cóż, ja tam do Kamui z X-Clamp nic nie miałem, ale chłopak aż tak gejowski jak oni nie był. Według mnie panny raczej powinny lecieć na kolesi bardziej męskich (Razz) przypominających bohaterów Love Hina czy Chobits Razz Chociaż może lepiej nie, bo by się jeszcze do mnie jakaś plastikowa lala przyczepiła.

Wiecie, czuję że gdybym w końcu kupił gitarę i przefarbował sobie włosy na niebiesko albo fiolet, to mógłbym zrobić światową karierę. Więcej do tego nie trzeba Neutral Naprawdę, fascynujące jest to, jak mass media potrafią wtłaczać ludziom wzorce i wmawiać, ze mają gust taki a nie inny.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Elun Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Pon 10 Kwi, 2006 13:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem



omg, pozwolce ze wkleje ta animacje ze strony ktora podala gabra. Jak to zobaczylam, to myslalam ze padne Very Happy
prawie jak super zespol....

_________________
Kiedys znajde dla nas dom z wielkim oknem na swiat,
znowu zaczniesz ufac mi,
nie pozwole ci sie bac!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cornelia Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 24 Sie 2003
Posty: 121
PostWysłany: Czw 27 Kwi, 2006 21:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

TH jeszcze moze byc ale b.27 to totalny shit nie dosc ze nie maja ZADNYCH wlasnych piosenek to jesce sie ubieraja jak wiesniary i wybily sie tylko dziekii kontaktom

[ Dodano: Sob 13 Maj, 2006 ]
Ja wlasciwie nawet lubie TH a blog 27 nienawidze bo one ciągle ściągają piosenki i mówią że to ich (np.Hey Boy albo Who I Am) i dlatego ze nie mają talentu i nagraly singla wlasciwie tylko dzieki kontaktom...

_________________
I'm going nowhere...Could be, I'm already there?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9390031
Kamil Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Maj 2006
Posty: 19
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Sob 24 Cze, 2006 16:16   WolęTH. Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja tam naj bardziej wolę TH-Tokio Hotel i troch lubię piosenkę Hey Boy-Blog 27. Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
9281310
Keeveek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 588
PostWysłany: Nie 25 Cze, 2006 06:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

słaby ten gif i w ogóle nie rozumiem przekazu. Trochę to debilish..

_________________
My life is over and so is YOURS
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1550297
kasia0001 Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 27 Paź 2005
Posty: 495
PostWysłany: Nie 25 Cze, 2006 21:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

dla mnie b27 i TH to jakieś dziwne zespolu ;/ heh

_________________
'Dam tyle ile Ciebie stać dla mnie'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9145823
Kamil Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Maj 2006
Posty: 19
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Pon 26 Cze, 2006 11:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ale kto Question Ja czy Keeveek Question
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
9281310
Tana14 Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 07 Sty 2006
Posty: 55
PostWysłany: Pią 30 Cze, 2006 22:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie czytałam postów poprzednich ale to moje zdanie:

TH mają dobre kawałki które szybko wpadaja w ucho, a gdy słysze B27 odrazu sobie myśle"Wyłączyć to dziadostwo". Poprostu nie lubie tych lol'ów(B27). Very Happy

_________________
Ach, co za oszczędność czasu zakochać się od pierwszego wejrzenia! <:3)~
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
6684266
Inversja Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 08 Sty 2005
Posty: 386
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Sob 01 Lip, 2006 06:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wplyw muzyki na nasze zycie.

BLOG 27:
Wchodzimy do sklepu, poprawiamy sobie nasze wysoko sznurowane, rozsznurowane buty, podciągamy biało-czarne pończochy, szminkujemy usta na czarno.Podchodzimy do stoiska z bułkami nucąc na cały głos hejboj lub widałcia, bierzemy bułkę malując ją szminką na czarno, biegniemy po nową szminkę (czarną) od razu poprawiamy sobie nasze wysoko sznurowane, rozsznurowane buty, podciągamy biało-czarne pończochy, szminkujemy usta na czarno. Podchodzimy do kasjerki, która ma na sobie służbową biało-niebieską kamizelę i bardzo czerwoną, pobłyskującą cekinami szminkę na ustach. Mówimy do niej <lol> (wym. większe l o l mniejsze). Płacimy za bułkę groszówkami umazanymi na czarno, których kasjerka nie przyjmuje. Rozpłakujemy się i łzy zmywają nam szminkę i cały makijaż. Ze wstydem opuszczamy sklep i bułkę. Poprawiamy sobie nasze wysoko sznurowane, rozsznurowane buty, podciągamy biało-czarne pończochy, szminkujemy usta na czarno i podśpiewując ulalala wracamy do domu.

nie wiem skąd to wytrzasnęłaś, ale to Ci się UDAŁO Mr. Green
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Apokalipsa Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 10 Lip 2006
Posty: 4
PostWysłany: Wto 11 Lip, 2006 10:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wolę Tokio Hotel..Grają czystszą muzykę nie Uh la la la i jakieś przeróbki...mają własną muze i własne teksty...bo to jest to..

So esom........So del laz kaunt
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
monia43 Płeć:Kobieta


Dołączyła: 29 Cze 2006
Posty: 4
PostWysłany: Nie 30 Lip, 2006 22:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wolę Tokio Hotel. Ta Tola z B27 ma identyczny styl jak Bill.

_________________
Leb die Sekunde czyli żyj sekundą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1645194
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |