| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Czy boicie się śmierci?
Autor Wiadomość
kaka Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 31 Gru 2005
Posty: 40
PostWysłany: Nie 29 Sty, 2006 21:06   Czy boicie się śmierci? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ostatnio zdarza się tyle tragedii, wielu ludzi umiera nagle. Czy w takiej sytuacji boicie się śmierci? Czy w ogóle kiedykolwiek zastanawialiście się nad śmiercią?

Ja osobiście bardzo boję się śmierci. Nie dlatego, że boję się wiecznej kary. Boję się, że nie zdążę zrobić tego co jest dla mnie najważniejsze. Gdybym teraz umarła to "on" nigdy nie dowiedziałby się co o nim tak naprawdę myślę. Jak żyć tak, aby każdy dzień traktować jak ostatni?

Co o tym myślicie?

_________________
..... piłka w grze ...
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7153880
Keeveek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 588
PostWysłany: Nie 29 Sty, 2006 21:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

to śmierć powinna się bać mnie i dnia w którym po nią przyjdę..

_________________
My life is over and so is YOURS
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1550297
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Nie 29 Sty, 2006 21:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Boję, bo nie chce umierać. A przynajmniej jeszcze nie Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
opętana Płeć:Kobieta
Aktywista
masochista
Aktywista

Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 02 Kwi 2005
Posty: 1210
PostWysłany: Nie 29 Sty, 2006 22:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

kazdego dnia zyj tak, jakby miał byc Twoim ostatnim Razz
nie wiem czy sie boje smierci, nie bede przeciez wiedziec ze wlasnie umarłam...nie bede tego czuć. Trudno sie tego spodziewać. A przeciez celem zycia jest smierc.

_________________
mood for ska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ona89 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 15 Lip 2004
Posty: 606
PostWysłany: Pon 30 Sty, 2006 14:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Sa chwile, że się jej boję. Pierwszy raz tak naprawdę zaczęłam o tym mysleć jak oglądałam program o archeologach, którzy oglądali jakąś mumię, pomyślałam sobie, że wiele lat po mojej śmierci ktoś może tak samo oglądać moje zwłoki, wtedy zaczęłam myśleć jak to będzie po śmierci... nie będzie nic i... rozpłakałam się, tak się wtedy tego bałam, poszłam i przytuliłam się do mamy, nie chciałam umierać. Teraz też o tym myślę, ale już się tak nie boję, przecież zanim się urodziliśmy nie było nic, nic nie czuliśmy, więc pewnie tak samo będzie po śmierci, ale jednak mam tą nadzieję, że może jednak coś będzie to "coś" o czym tak wiele mówi się choćby na religii.

_________________
...
Jeszcze nie zapomniałam o forum Wink
...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5234610
Martula Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 22 Sty 2005
Posty: 185
PostWysłany: Pon 30 Sty, 2006 15:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja się boję śmierci...Bo nie wiem kiedy ona nadejdzie bo może to być spowodowane wypadkiem lub nie uleczalną chorobą.Po tej tragedi w Chorzowie corazbardziej boję się dużych sklepów z płaskim(A nie spadzistym) dachem.I nie wyobrażam sobie tak jak Ona89 napisała że ktoś po kilku latach ma oglądać moje ciało(Szczątki) aż mnie w tedy dreszcz przechodzi...

_________________
Avek by Me biggrin Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1804987
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pon 30 Sty, 2006 15:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A ja się nie boję śmierci - Bo czego się bać? Po to się żyje, żeby umrzeć...

Inaczej - Boję się bólu, nie śmierci.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pon 30 Sty, 2006 19:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nie boje sie, kazdy kiedys umrze, jedyne co to boje sie cierpienia przed..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DarkAngel Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 27 Lis 2005
Posty: 87
PostWysłany: Wto 31 Sty, 2006 18:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja się nie boję. I tak kiedyś w odpowiednim momencie nadejdzie ten czas i się tego nie odwróci. Chciałabym umrzeć we śnie i się już nie obudzić, tak żeby nie cierpieć, albo jakoś podobnie. Nie umiałabym znieść bólu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kasia0001 Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 27 Paź 2005
Posty: 495
PostWysłany: Pią 03 Lut, 2006 16:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja boje się śmierci.. nie chciałabym teraz umrzeć.. jeszcze wszystko przede mną. Chce umrzeć jako babcia =] , chce doznać nowych doświadczeń i wogle nie moge zostawić wszystkich moich kochanych ^-^

_________________
'Dam tyle ile Ciebie stać dla mnie'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9145823
The_Great_Vlad Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 26 Sty 2006
Posty: 55
PostWysłany: Pią 03 Lut, 2006 20:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Byle nie na raka/AIDS
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mietek
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 11 Lut, 2006 23:19   

Ja sie nie boje smierci:) smierc jest jak sen, ktos kto byl juz po "tamtej stronie" to wie o czym mowie:) Ja sie boje starosci.... mam tylko nadzieje ze umre wczesniej niz zdaze sie zestarzec..
Powrót do góry
stefcio Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 12 Lut 2006
Posty: 132
PostWysłany: Nie 12 Lut, 2006 21:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Według mojej filozofii śmierć jest punktem kuluminacyjnym życia człowieka. W mojej filozofii nie ma czegoś takiego jak niebo ani czegoś takiego jak reinkarnacja.
Życie człowieka jest snem w śnie. Umierając budzimy się.
Religie są człowiekowi potrzebne tylko po to aby wierzyć że po śmierci nie mają się czego obawiać. Szczególnie katolicy którzy wierzą w to że zmartwychwstana-chociaż w Polsce jest mało katolików...
Życie jest snem w śnie-nie boje się obudzić
Nie boję się śmierci- nie boję się dowiedzieć jaka jest prawda

_________________
<i>There is no dark side of the moon, really.
Matter of fact it's all dark.</i>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Nie 12 Lut, 2006 22:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jeśliby człowiek miał się cały czas obawiać tego, że może dzisiaj, nagle umrzeć, to by nie mógł normalnie funkcjonować. Ostatecznie nic by z takiego życia w strachu (nawet długiego) miałby mniejszy zysk, jakby właśnie umarł szybko, ale ciesząc się tym życiem.

Ja osobiscie nie boję się śmierci. Staram się przeżyć swoje życie jak najlepiej. Tak jakby od tego zależało co się ze mną stanie po śmierci, chociaż i tak wierzę, ze tak nie jest. Jestem niewierzący i uważam, że z chwilą, gdy mój mózg przestanie pracować, po prostu przestanę istnieć jako osoba. Nie chciałbym jednak umierać w bólach, ale łatwo, chociażby we śnie.

Dodam jeszcze, że psychika ludzka jest jakaś dziwna. Niby, ze moje życie i tak nie bedzie miało potem żadnego znaczenia. I tak umrę, i tak wszystko stracę. I nie wiem, po co dążę właśne do tego do czego dążę, skoro kiedyś to się urwie i nawet nie będę miał możliwości tego wspominać.

Ale zagmatwałem...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
scorpo27 Płeć:Mężczyzna

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 13 Mar 2006
Posty: 6
PostWysłany: Sro 15 Mar, 2006 14:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie boje się momentu śmierci, bo dlaczego miałbym się bać czegoś co trwa moment i przenosi mnie do lepszego miejsca. Ktoś spyta skąd wiem, że do lepszego. Licze na to. Z tym jest związane to, że często o śmierci myśle.

Nie, nie, nie mam myśli samobójczych. Myślę tylko jak ona wygląda, co się wtedy czuje. I powiem szczerze takie myśli powodują, że się jej nie boje, zresztą jak już wspomniałem.

_________________
http://s7.bitefight.pl/c.php?uid=60898
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 10 Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |