| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Mówienie do siebie
Autor Wiadomość
kaka Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 31 Gru 2005
Posty: 40
PostWysłany: Nie 22 Sty, 2006 20:34   Mówienie do siebie Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To może być głupie, ale co myślicie o mówieniu do siebie?? Czy to jest oznaka jakiegoś szaleńswa, bo tak słyszałam... Ostatnio się na tym przyłapałam i nie wiem czemu się tak dzieje... Sad Nie wiem, czy to złe czy dobre, ale mi pomaga jakoś zapomnieć o problemach, wygadać się przed sobą.
Mam nadzieję, że nie uznacie mnie za wariatkę i się wypowiecie Wink

_________________
..... piłka w grze ...
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7153880
giraffka Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 15 Sty 2006
Posty: 163
PostWysłany: Nie 22 Sty, 2006 20:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

EE co Ty Razz ja tez czasem pogadam do siebie :] bo kto inny mnie tak w 100% zrozumie i wyslucha jak nie ja sama?biggrin poza tym, mowienie do siebie pomaga w wielu problemach Smile czasem takie pogadanie sobie moze Cie tez odprezyc, a nawet rozśmieszyc biggrin i nie tylko Ciebie, jesli inni to slysza :]

_________________
GoOd GiRlS gO tO hEaVeN
bAd GiRlS...wHeRe ThEy WanT biggrin

...............

*** Każdy biały anioł jest w dziesiątej części prostytutką***
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3213419
Tana14 Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 07 Sty 2006
Posty: 55
PostWysłany: Pon 23 Sty, 2006 14:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

JA często mówię do siebie Wink czasami na siebie wyzywam drę się na cały głos do komputera czy takei tam. gdzieś słyszałm ze najczęściej blizniaki (znak zodiaku) mówią do siebie Wink

_________________
Ach, co za oszczędność czasu zakochać się od pierwszego wejrzenia! <:3)~
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
6684266
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pon 23 Sty, 2006 15:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Każdy często mówi do siebie, i każdy post (Prócz Keeveeka ; ) ) będzie tutaj taki sam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kaka Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 31 Gru 2005
Posty: 40
PostWysłany: Pon 23 Sty, 2006 15:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dzięki Very Happy Pozdrówka dla Was wszystkich :*

_________________
..... piłka w grze ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7153880
Keeveek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 588
PostWysłany: Sro 25 Sty, 2006 12:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mówienie głośno do siebie nazwałem "syndromem golluma" , takie coś może być chorobowe, zwłaszcza jeśli zaczyna istnieć osobno twoja dobra i zła strona Razz ale jeśli lubisz sobie coś głośno przeanalizować to nic w tym złego

_________________
My life is over and so is YOURS
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1550297
Martula Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 22 Sty 2005
Posty: 185
PostWysłany: Czw 26 Sty, 2006 12:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja sama do siebie gadam i do często a zazwyczaj jak ryczę Wink Razz To nie jest nic złego Wink Każdy tak do siebie czasem gada Wink

_________________
Avek by Me biggrin Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1804987
sami10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 26 Cze 2004
Posty: 517
PostWysłany: Wto 07 Lut, 2006 19:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja czasek krzycze do siebie NO CO TY ROBISZ DEBILKO! albo PO KIM TY JESTEŚ TAKA GŁUPIA?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7735521
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 19 Mar, 2006 17:20   

Ja gadam ze sobą bardzo często, w końcu mam z kim pogadać Razz
Jak jestem wkurzona, często mówię do siebie, przeklinam itp. Bywa, że bardzo głośno. W domu mnie słyszą i nie jest potem ciekawie.. Smile
Powrót do góry
kasia0001 Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 27 Paź 2005
Posty: 495
PostWysłany: Nie 19 Mar, 2006 22:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja jak byłam mała to tak do siebie mówiłam.. albo jak bawiłam sie lalkami to też hehe;p teraz już tego nawyku nie mam ;p tylko czasami.. np. jaki poje... etc ;p

_________________
'Dam tyle ile Ciebie stać dla mnie'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9145823
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Czw 21 Gru, 2006 12:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja tam czasami gadm do siebie....tak poprostu to nie znaczy ze prwadze jakoms rozmowe ze sobą czy cośRazz bo uwazam ze mozna to nazwac szalenstwem ale tylko wlasnie w takich przypadkach...
ja mowie do siebie jak o czyms mysle tak mi jest sie latwiej skupic np jak rozwiazuje jakies zadanie, albo jak sie zastanawiam nad czyms to zastanawiams ie czesto wlasnie glosno...

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
Monik Płeć:Kobieta
Kici kici
Moderator globalny


Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 26 Cze 2006
Posty: 1270
PostWysłany: Czw 21 Gru, 2006 15:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja tam często mówię do siebie, a za wariatkę uważam się z innych powodów ^^

_________________
Just freelove...
Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4961269
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |