| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Forum ''Refleksje''
Autor Wiadomość
Blanka Płeć:Kobieta
Moderator


Dołączyła: 25 Sty 2003
Posty: 632
PostWysłany: Wto 08 Lis, 2005 17:17   Forum ''Refleksje'' Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No właśnie... uwarzam, że błoby ciekawie podizelic sie swoimi refleksjami na różne tematy... Myslę, że przydałoby się takie forum, jak myślicie?

_________________
'...abyś pewnego dnia odkrył, że baśń może się nieco różnić od twoich wyobrażeń.'
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7399523
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 08 Lis, 2005 17:48   

hm, pomysł dobry
z tym że można by tam dorzucić takie rzeczy jak ogolnie o sensie życia moze troche filozofii? ale nie tej podręcznikowej, gdybania, miło

tylko nie wiem czy sie przyjmie, jakoś mi sie niewydaje
Powrót do góry
Blanka Płeć:Kobieta
Moderator


Dołączyła: 25 Sty 2003
Posty: 632
PostWysłany: Wto 08 Lis, 2005 18:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No właśnie o to mi chodziło... o wspólne zastanawianie się nad wieloma rzeczami... sens życia, w czym kryje się piękno itp... nie wiem czy się przyjmie, ale wiesz, "jeśli wiara czyni cuda to ja wierzę, że się uda"Razz

_________________
'...abyś pewnego dnia odkrył, że baśń może się nieco różnić od twoich wyobrażeń.'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7399523
Ombre w Pelerynie Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 28 Cze 2005
Posty: 60
PostWysłany: Wto 08 Lis, 2005 20:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hmm... ja w sumie też chętnie dołączył do tego. Tylko pytanie: jak chcecie (chcesz?) to przeprowadzić? I czy będziesz korzystała z jakieś selekcji, jeśli chodzi o dopuszczanie userów do forum? (bo sie zgodzisz, ze raczej 12-letnie tapetki nie przydadzą się tam).

_________________
Have you ever had a dream?
or is life just a trip?
a trip without chances
a chance to grow up quick
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2162361
Blanka Płeć:Kobieta
Moderator


Dołączyła: 25 Sty 2003
Posty: 632
PostWysłany: Sro 09 Lis, 2005 15:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hm.. myślę, że zabronić dzieciakom wstępu byłoby troszke nie fair... Czasem i 12-latek ma coś do powiedzenia:P. A jak nie ma no to niech sie nie odzywa, najprosciej, nie? Ale owszem, czasem jak ktoś walnie z tekstem to sie można popłakać ze śmiechu albo zniesmaczyć z leksza... Hm... Myślę, że to, czy będzie selekcja (i wogóle takie forum) zależy od formuowiczów.

_________________
'...abyś pewnego dnia odkrył, że baśń może się nieco różnić od twoich wyobrażeń.'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7399523
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 09 Lis, 2005 15:48   

Blanka napisał/a:
Hm.. myślę, że zabronić dzieciakom wstępu byłoby troszke nie fair... Czasem i 12-latek ma coś do powiedzenia:P. A jak nie ma no to niech sie nie odzywa, najprosciej, nie? Ale owszem, czasem jak ktoś walnie z tekstem to sie można popłakać ze śmiechu albo zniesmaczyć z leksza... Hm... Myślę, że to, czy będzie selekcja (i wogóle takie forum) zależy od formuowiczów.


hm, jak powiesz zeby do tego dzialu wchodzili tylko zainteresowani nie przejdzie, patrz offtopy, hmmm mozna zawsze spróbować, ja bym chetnie porozmawiała, tu nie ma granicy wiekowej ale nie wszyscy powaznie podejdą, pozatym i tak dalej jestem za
Powrót do góry
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 09 Lis, 2005 17:47   

Nie, ograniczenia wiekowe to porypany pomysl. Bo niby w czym 11 latek jest gorszy od 17 latka? Owszem, moze i mniej wie, mniej slow zna, ale jednak tez czasem ma 'wene na refleksje', choc zazwyczaj [! nie zawsze] sa one mniej dojrzale, powazne, ale jednak...
zas co do forum - pomysl dobry, mysle ze sie przyjmie:) choc sama ew. bede sie malo udzielala, gdyz te klocki sa nie dla mnie;)
Powrót do góry
Ona89 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 15 Lip 2004
Posty: 606
PostWysłany: Sro 09 Lis, 2005 18:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jestem za. Co do ograniczen wiekowych to one nie mają sensu, ponieważ:
1. Nie wszyscy podają datę urodzenia
2. Każdy może ją sobie przestawić w profilu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5234610
Bożena Płeć:Kobieta
Administrator


Dołączyła: 31 Maj 2005
Posty: 126
PostWysłany: Czw 10 Lis, 2005 16:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Blanka napisał/a:
No właśnie o to mi chodziło... o wspólne zastanawianie się nad wieloma rzeczami... sens życia, w czym kryje się piękno itp... nie wiem czy się przyjmie, ale wiesz, "jeśli wiara czyni cuda to ja wierzę, że się uda"Razz

To opis działu Psychologia:
Dział poświęcony dyskusji na tematy związane z problemami społecznymi oraz naszymi własnymi, wywieraniem wpływu na innych, potędze własnej podświadomości oraz rozważań na temat zachowań i działań ludzkich.
Zobacznie jakie są tam tematy. To wszystko o czym chcecie pisać na nowym forum tam właśnie jest. Można jednak do Psychologii dorzucić Filozofię i rozszerzyć to co jest.
Ograniczenia wiekowego nie da się zrobić. Jeśli forum będzie od lat 12 to użytkownik napisze, że ma 13 lat. Nikt tego nie sprawdzi. Nie ma sensu zachęcać do kłamstw.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
10699695
Blanka Płeć:Kobieta
Moderator


Dołączyła: 25 Sty 2003
Posty: 632
PostWysłany: Czw 10 Lis, 2005 17:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No cóż, niech będzie, ale w takim razie "Psychologia" nie bardzo pasuje jako nazwa... psychologia mówi (przynajmnije tak mi sie wydaje) o psychice ludzkiej a mi chodzi bardziej o ludzką dusze(no wiecie o co mi chodzi=P). No ale skoro to to samo to niech bedzie.

_________________
'...abyś pewnego dnia odkrył, że baśń może się nieco różnić od twoich wyobrażeń.'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7399523
Bożena Płeć:Kobieta
Administrator


Dołączyła: 31 Maj 2005
Posty: 126
PostWysłany: Czw 10 Lis, 2005 18:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Blanko nie chodzi mi o to, że to jest to samo. Ale tematy, na które chcecie rozmawiać są już na forum Psychologia. Nie ma sensu robić następnego forum, bo podobne tematy będą na obu i ludzie całkiem się pogubią. Rozszerzając Psychologię o np. filozofię można zmienić nazwę tego forum i opis np. na Psychologia i filozofia czy zupełnie zmienić nazwę i opis na inne. Na jaką to już Wasza w tym głowa Wink

_________________
Zdjęcia Agamy brodatej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
10699695
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |