| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Kłamstwo
Autor Wiadomość
iFfKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 30 Lip 2005
Posty: 20
PostWysłany: Sro 17 Sie, 2005 22:03   Kłamstwo Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Niedawno odkrylam ze moja przyjaciolka przez rok mnie oklamywala. Wymyslila sobie jakiegos chlopaka. I przez rok wymyslala sliczne klamstwa o nim! I ostatnio wpadlam na trop jej klamstwa!! Teraz jestem w 100% pewna ze ona sobie to wymyslila. Tylko jak ja mam jej to powiedziec?? Nie chce sie z nia przyjaznic! Ale chciala bym sie jakos odegrac za to ze mnie oklamala! Jak mam to zrobic??
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 17 Sie, 2005 22:19   

Jezeli nie chcesz sie z nia przyjaznic i sie Tobie nie dziwie, bo cie oklamywała. Ale jesli te 100% pewnosci moze byc jednak nie prawda? chociaz zalozmy ze to prawda.
To powiedz jej to prosto w oczy wiem ze to ciezkie ale skoro czujesz ze nie chcesz sie juz nia przyjaznic. A moze zrobila to dlatego ze byla zazdrosna, ze Ty sie z kims spotykasz? poprostu moze nie chciala byc gorsza.
Powrót do góry
iFfKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 30 Lip 2005
Posty: 20
PostWysłany: Sro 17 Sie, 2005 22:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie wiem dlaczego to zrobila. Ale mnie to strasznie zabolalo Sad Nie mam ochoty sie z nia spotykac. I nie moge jej tego powiedziec prosto w oczy. Chciala bym to zrobic przy jej znajomych. Zeby dowiedzieli sie jaka jest!! Ale tak nie mozna chyba Confused
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sro 17 Sie, 2005 22:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

lol taka to "przyjaciolka"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 17 Sie, 2005 22:45   

Ja nadal mysle ze zrobila to dlatego ze nie chciała byc gorsza od ciebie. Przemysl tez tą kwestię.
Powrót do góry
fraelka Płeć:Kobieta

Dołączyła: 17 Sie 2005
Posty: 16
PostWysłany: Sro 17 Sie, 2005 22:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No to na to wychodzi, ze ona nie chciała być gorsza od wszytskich ode mnie też.
Tak sie składa ze ją znam osobiscie.
Ona ma naprawde coś z psychiką.
Np.: jak można kupić sobie spodnie za 800 euro.
Widziałam takie same na targu za 75 zł.
Czujecie?? spodnie za 800 euro. Ta ja nie wiem chyba te spodnie Madonny były :/
Także no comments.

_________________
Fraelka =D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 17 Sie, 2005 23:00   

O kurde. Ostro! ta za 800 euro. Cos mi sie wierzyc nie chce. Za taka kase ja bym je w gablocie trzymala.
Edit: No wiesz dałam taka mozliwosc nie znam jej dobrze. Wiec skoro wolisz jej to powiedziec, poprostu to zrob.
Powrót do góry
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sro 17 Sie, 2005 23:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

to ze ktos nosi drogie spodnie nie znaczy ze ma cos z psychika i ze ty kupujesz na targu za 75 zl nie znaczy ze jestes normalniejsza, pozatym jak za euro to w innym kraju, a w innych krajach rozne ceny sa, i moze to jest normalne, w angli np chleb kosztuje z 20 zl, dla nas by sie wydawalo nienormalne a tam tak jest, ludzie wiecej zarabiaja, i jest drozej, w niemczech to samo wiec po tym nie oceniaj kolezanki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fraelka Płeć:Kobieta

Dołączyła: 17 Sie 2005
Posty: 16
PostWysłany: Sro 17 Sie, 2005 23:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

oooooo KUŹWA po 20 zł chleb szkoda, ze nie odrazu po 100 zł <hahaha>
Zastanów sie przelicz sobie ile to jest 800 euro.
NIE MA TAKICH DROGICH SPODNI !!
Chyba że z jakiejs gwiazdy z Hoolywood.
A nie widziałas tych spodni. Zwykły szmaciany dżins.
Więc nie widziałaś nie oceniaj.
Jak powiem Ci ze trzymam w lesie czołg, lub w pokoju i mówią na mnie Gery czołgista to tez uwierzysz ?? Nie bądź dziewczyno taka łatwowierna, bo cie wykorzystją ;/
A jeszcze jedno:
TO MOJA SPRAWA GDZIE SOBIE KUPUJE SPODNIE CZY NA TARGU CZY W SKLEPIE CZY NAWET MAM Z CHLEWA, WYCIĄGAM Z KOSZÓW NA ŚMIECI I.T.P.
to indywidulana sprawa każdego człowieka.
Ale nie można kłamać że sie ma spodnie za 800 euro;/;/;/
Ale zeby było smieszniej to kupiła sobie błyszczyk za 120euro a ja sobie kupiłam taki samiuśki za 6,20 ale to NA MARGINESIE :]

_________________
Fraelka =D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sro 17 Sie, 2005 23:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

czy ja mowie ze wierze w to ile zaplacila? nie.. po prostu ci tlumacze ze to ze u nas 800 euro = ponad 3000 zl, to nie znaczy ze w kazdym kraju ma tak duza wartosc, a ty se dobieraj lepiej znajomych a nie mowisz ze ktos jest twoim "przyjacielem" a nawet mu nie wierzysz, i mu dupe obrabiasz za plecami, bo kolezanka jest jaka jest, ale z kims kto sie zachowuje jak ty nie chcialabym sie "przyjaznic", i to swiadczy tylko o tobie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 17 Sie, 2005 23:29   

no dobra wziela pewnoe od jakiejs barbie britney spears. No ale to i tak niee znaczy ze jest nienormalna.
Powrót do góry
fraelka Płeć:Kobieta

Dołączyła: 17 Sie 2005
Posty: 16
PostWysłany: Sro 17 Sie, 2005 23:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

po pierwsze ona zaczeła kłamać zaczeła nam wciskac kit o jakimś chłopaku który nie istnieje.
Postaw sie w swojej stuacji.Twoja przyjaciółka,której wszystko mówisz WSZYSCIUTKO, ona rozgaduje to swojej innej przyjaciółce, a ta przyjaciółka swojej i tak sie dowiaduje cała szkoła. Ciekawe co WY mądrale byście zrobiły na moim mijescu. Napewno JUPIII jak fajnie być roboiny w ciu**.
no zajeb.... fajnie.

Poprostu takie miłe coś nie spotkało mnie nigdy w życiu jestem taka happy, że szok ;/
Pierw postawice sie w swojej sytaucji co wy byscie zorbiły a potem mnie osadzajcie !!

_________________
Fraelka =D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 17 Sie, 2005 23:40   

No wiesz jak przez rok się nie skapnęłaś to to dziwne jest XD
Nigdy nie chciałaś go poznać czy coś w tym stylu?
Jak dla mnie to smieszne, że przez rok nic nie zauważyłaś
Powrót do góry
fraelka Płeć:Kobieta

Dołączyła: 17 Sie 2005
Posty: 16
PostWysłany: Sro 17 Sie, 2005 23:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Skapłam sie już po pół roku, ale dowody zebrałam po roku.
Wszytsko ode tego,ze ona neta ma ;/
Komenty z tych samych IP-ów.
A chyba dobrze wiesz, ze to prawie nie możliwe zeby mieć taki sam i to jeszcze z tego samego miasta;/;/
Mam już dowody, więc już wszytsko wiem na 10000% wcześniej sie domyślałam,i skapłam ale nie miałam ządnych dowodów ;/

_________________
Fraelka =D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 18 Sie, 2005 00:03   

Wiesz co? Polowa mojego osiedla ma takie same IP... osiedla jak nie więcej... teraz nie weim o co Ci chodzi wiec moze wytłumaczysz o co chodzi... a tak przy okazji mam stałe IP... to się nazywa stałe łącze i IP wewnętrzne w sieci jak sie cholera nie znasz to nic nie mów...
Szkoda, ze mi tego moda zabrali bo bym już najchnętniej odesłała Cię do krainy wiecznych ostrzeżeń
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |