| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Problem nad problemami
Autor Wiadomość
Kituch Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 04 Sie 2005
Posty: 7
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Czw 04 Sie, 2005 19:43   Problem nad problemami Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mam 16 i ostatnią zauważyłem że dużo dzieci w piaskownicy woła zamną tato to jest strasznie [cenzura]ące swój pierwszy raz już mam dawno za sobą ale nie pamietam żebym sobie dziecko zrobił... hmm... chodze co tydzien na jebane melanże ale tylu dzieci napewno nie zrobiłem jak tak bedzie dalej to wezme siekiere z piwnicy i bede ganiał za moimi dziecmi co wy byście zrobili??
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
weraa Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Dołączyła: 05 Cze 2005
Posty: 107
PostWysłany: Czw 04 Sie, 2005 20:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No wiesz Christine fan ale mu doradziłes:P....No to naprawdę dziwne że dzieci wołaja do cibei tato Neutral...a moze przypominasz im swojego tatusia:p heh....a co do melanzy to chyba tam ie gadają do cibei Tato:p bo chyba sa strasze niż dzieci w piaskownicy :p heh....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kituch Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 04 Sie 2005
Posty: 7
PostWysłany: Czw 04 Sie, 2005 20:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

weraa napisał/a:
No wiesz Christine fan ale mu doradziłes:P....No to naprawdę dziwne że dzieci wołaja do cibei tato Neutral...a moze przypominasz im swojego tatusia:p heh....a co do melanzy to chyba tam ie gadają do cibei Tato:p bo chyba sa strasze niż dzieci w piaskownicy :p heh....


spoko git Weraa uwierzył bym w to jeżeli by to było jedno dziecko a niestety to nie jest jedne dziecko no na melanżach nie gadaja do mnie tato pozdro
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Czw 04 Sie, 2005 21:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a moze lepiej zrob im testy na ojcostwo? okaze sie jescze ze nieswiadomie zrobiles cala gromadke
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kituch Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 04 Sie 2005
Posty: 7
PostWysłany: Pią 05 Sie, 2005 01:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nasty_girl napisał/a:
a moze lepiej zrob im testy na ojcostwo? okaze sie jescze ze nieswiadomie zrobiles cala gromadke

fajnie tylko ciekawe ile bym na to kasy wydał haha wole sobie fure kupić jakąś a zresztą zadnego dziecko nie jest podobne do mnie naszczescie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Christine fan
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 05 Sie, 2005 01:38   

Miejcie litosc...
Powrót do góry
karabin Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant

Dołączył: 24 Cze 2005
Posty: 30
PostWysłany: Pią 05 Sie, 2005 16:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ale nie rozumiem do konca...
One Cie nie znaja i na Ciebie tata wojala ?
biggrinbiggrinbiggrinbiggrinbiggrinbiggrinbiggrinbiggrinbiggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mruczała Płeć:Kobieta

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 29 Sie 2005
Posty: 10
PostWysłany: Pon 29 Sie, 2005 23:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kituch a może zwyczajnie powinieneś walnąć sie w głowe i przestać sie tyle świntuszyć na około : DDD pozatym masz 16 lat...ledwo co do liceum zdales i juz.. heh biggrin prawde mowiac nie lepiej bylo zostawic to dla swojej dziewczyny niz na byle kogo tracic? Smile, w koncu "druga polowka" to nie byle kto, pod warunkiem ze potrafisz ja rozpoznac
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1085301
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |