| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
sprzedać nie sprzedać?

czy sprzedałbyś swoje włosy?
tak
50%
 50%  [ 8 ]
nie
50%
 50%  [ 8 ]
Głosowań: 16
Wszystkich Głosów: 16

Autor Wiadomość
Tisiana Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 11 Cze 2003
Posty: 366
PostWysłany: Pią 12 Sie, 2005 18:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja bym sprzedała jeśli włosy które mi zostaną na głowie sięgały trochę za uszy. Jeśli miałyby być krótsze to bym nie sprzedała. Termin już minął do sprzedania więc pewnie podjełaś już decyzję ale swoje zdanie napiszę. Zależałoby to tylko od Ciebie i Twojego gustu bo jeśli Ci się podobają krótkie fryzurki to czemu nie? Za ścięcie włosów się płaci a nie dostaje i to 150 zł za to można kupić sobie troszkę fajnych ciuszków. Mi osobiście całkiem krótkie fryzurki się nie podobają i jeśli włosy moje miałyby zostać krótkie to bym nie sprzedała.

_________________
*...NiE KoChAj NiKoGo JaK NiE WyZnA MiŁoŚcI...OkRoPnY BóL To MiŁoŚć BeZ WzAjEmNoścI...*
*...MiŁoŚć JeSt JaK ŻmIjA...MęCzY DrĘcZy I ZaBiJa...*
*...NaJwAżNiEjSzE JeSt NiEwIdzIaLnE DlA OcZu(...)OcZy Są ŚlEpE,SzUkAć NaLeŻy SeRcEm...*
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1104532
Christine fan
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 12 Sie, 2005 19:20   

Blah,podpis.LiKe A ViRgIn FrOm ThE bRaVo...
Powrót do góry
Shaleniec Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 798
PostWysłany: Pią 12 Sie, 2005 20:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

christine fan i kto tu jest nabijaczem co?! juiz dawno zauwazylam, ze piszesz posty bez sensu i nie na temat, ktore powoduja powstawanie offtopow :/ tylko sobie naibjasz jakimis glupotami.. na dodatek te glupoty nawet linijke ci nie zajmuja, ale post nabity, prawda, złotko???

_________________
bądź przy mnie blisko
bo tylko wtedy
nie jest mi zimno

H. Poświatowska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pią 12 Sie, 2005 21:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

czasami cos co wydaje sie bez sensu moze sie tylko wydawac, bo jest dla nas niezrozumiale i ma wiekszy sens niz napisanie ze sie nie chce pisac bo to juz jest zwyklym paradoksem, i sprzeczne z tym co piszesz..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Christine fan
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 12 Sie, 2005 22:14   

Nie,pisze gdy chce przekazac cos konkretnego,albo chociazby jak w tym przypadku zasygnalizowac czy cos mnie [cenzura].
Cytat:
piszesz posty bez sensu i nie na temat
Taka uwaga od osoby takiej jak Ty absolutnie mnie nie zabolala.Spojrz najpierw no to co TY wypisujesz,pomysl nad tym,a potem oceniaj innych.Niniejszym uwazam Twoje zarzuty za wyssane z palca oraz dziecinna chec odegrania sie z powodu,ze Cie krytykuje.
Cytat:
na dodatek te glupoty nawet linijke ci nie zajmuja

Lepiej napisac linijke z sensem niz nawalic glupot na 5 linijek,nieprawdaz?

P.S. Siedze tu od grudnia,a mam ok.200 mniej postow niz Ty,to chyba mowi samo za siebie.
Powrót do góry
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 12 Sie, 2005 22:36   

sprzedalabym. wisi mi jak wygladam, mam sie sobie podobac... a wlosy mi szybko rosna, wiec odrosna. biggrin a kasa... no moze wreszcie bym sobie kupila wymarzone bordowe glany *_*
Powrót do góry
Graffitiasz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 03 Sie 2005
Posty: 15
PostWysłany: Sob 13 Sie, 2005 10:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja bym sprzedał włosy, bo w końcu odrosną, a pieniędzy tak łatwo nie zarobię, więc to świetna okazja.

_________________
www.mumin.blog.onet.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Shaleniec Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 798
PostWysłany: Sob 13 Sie, 2005 11:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Christine fan napisał/a:
Nie,pisze gdy chce przekazac cos konkretnego,albo chociazby jak w tym przypadku zasygnalizowac czy cos mnie [cenzura].
Cytat:
piszesz posty bez sensu i nie na temat
Taka uwaga od osoby takiej jak Ty absolutnie mnie nie zabolala.Spojrz najpierw no to co TY wypisujesz,pomysl nad tym,a potem oceniaj innych.Niniejszym uwazam Twoje zarzuty za wyssane z palca oraz dziecinna chec odegrania sie z powodu,ze Cie krytykuje.
Cytat:
na dodatek te glupoty nawet linijke ci nie zajmuja

Lepiej napisac linijke z sensem niz nawalic glupot na 5 linijek,nieprawdaz?

P.S. Siedze tu od grudnia,a mam ok.200 mniej postow niz Ty,to chyba mowi samo za siebie.



jezeli cie cos [cenzura] to nie musisz pisac o tym w temacie dotyczącym sprzedawania wlosow. :/ a to ze mam 200 wiecej postow niz ty oznacza tylko tyle, ze wypowiedzialam sie w wiekszej ilosci tematow niz ty. nie widze w tmy nic dziwnego lub zlego, gdyz jestem pewna, ze glupot nie pisze. tyle.

EDIT:
nasty, czy w poscie Chritine Fan na temat podpisu jakiejs dziewczyny byl ajkis ukryty sens związany z tematem? bo mi sei wydaje ze nie:/

_________________
bądź przy mnie blisko
bo tylko wtedy
nie jest mi zimno

H. Poświatowska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ant0n
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 13 Sie, 2005 11:38   

ja bym nie sprzedal wlosow.... ;>
Powrót do góry
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sob 13 Sie, 2005 11:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

powiedzialam czasami, nie zawsze, ale moze i dla niego mialo to jakis sens
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Christine fan
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 13 Sie, 2005 15:24   

Mialo to sens,po prostu moj post mial na celu zwrocenie jej uwagi ze ma oblesny podpis napisany PoKeMoNeM.Lapiesz,czy przeliterowac?
Powrót do góry
Shaleniec Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 798
PostWysłany: Sob 13 Sie, 2005 15:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

rozumiem, ale to nie zmienia postaci rzeczy.. ;p twoj post JEST NIE NA TEMAT

_________________
bądź przy mnie blisko
bo tylko wtedy
nie jest mi zimno

H. Poświatowska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Christine fan
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 13 Sie, 2005 20:10   

Kazdemu zdarza sie offtopowac,nie frustruj sie tak,to szkodzi.
Powrót do góry
Shaleniec Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 798
PostWysłany: Sob 13 Sie, 2005 22:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no kazdemu, ale tak kretynsko i ebz sensu to chyba nie =]

_________________
bądź przy mnie blisko
bo tylko wtedy
nie jest mi zimno

H. Poświatowska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Christine fan
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 13 Sie, 2005 22:57   

Czytaj wyzej,uwagi tego typu od Ciebie zupelnie mnie nie bola,gorzej jakbys mi powiedziala ze jestem elo czy inne spox.A sens to jakis ma,o tym tez pisalem wyzej.Czytanie ze zrozumieniem jest dzisiaj w cenie,za ile pozbylas sie tej umiejetnosci?
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |