| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
PRACA DLA NIEPEŁNOLETNICH!!!
Autor Wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pon 20 Cze, 2005 22:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

zeby roznosic ulotki czy byc konslutantka avonu nie trzeba miec 16 lat.. do avonu sie z mama idzie i wtedy mozesz miec mniej a przy ulotkach nie patrza na wiek..;p
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Pomogła: 45 razy
Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Wto 21 Cze, 2005 14:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

przez internet ;p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
opętana Płeć:Kobieta
Aktywista
masochista
Aktywista

Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 02 Kwi 2005
Posty: 1210
PostWysłany: Wto 21 Cze, 2005 21:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no przez neta jest jakieś przesyłanie @ danej firmy innym ludziom i sie zarabia od każdego maila ileś kasy Razz nie pamietam dokładnie

_________________
mood for ska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Elun Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Wto 21 Cze, 2005 22:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

weraa napisał/a:
Co do AmazonKKi to jak bierzesz udziął w teleturniejach?albo jaka modelka majac 15 lat??? mozesz mi przesłac swoja fotke jak wyglądasz<lol> tlyko podaj emaiala a jak nie to ja ci podam :]A jakao modleka to gdzie ja znajde prace ??:/ A co do zZon_mroweczki^^ sama juz próbowąłam rok temu zarabiac poprez roznoszenie ulotek no ael oczewiscie za młod ebyłysmy z koleznaką:/..Chcialabym pracowac jakao modelka biggrin no ale nieiwme czy sie nadaje:P i czy ktos szuka tak młodych i niby gdzie jak ja mieszkam w małej miejscowowści :/?


jestem zapisana w bazie statystow w firmie ATM, oddział z wrocławia. Kreca oni tam filmy, teleturnieje etc, pewnie slyszalas gdzies ta nazwe. Po prostu jak nakrecaja nowe odcinki teleturniejow, to tam sie dzwoni, aby sie zapisac na taki i taki dzien. Bo na publicznosci to tam bez roznicy, kto siedzi. Za to jak kreca filmy, to oni sami do ciebie dzwonia, jesli akurat potzrebuja takiej osoby jak ty.
Co do modelki, to nie jestem modelka, ale ostatnio dostalam propozycje na sesje.

Ale tak szczerze, to na statystowanie potrzbuja osob nieco starszych, nawet na teleturnieje chcodza prawie sami pelnoletni. Ja chodze, poniewaz tam mam po znajomosci zalatwione.

Cytat:
teleturniejow!!

przejezyczylam sie Cool

_________________
Kiedys znajde dla nas dom z wielkim oknem na swiat,
znowu zaczniesz ufac mi,
nie pozwole ci sie bac!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sebo Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 12 Cze 2005
Posty: 380
PostWysłany: Wto 21 Cze, 2005 23:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jeśli mówcie o necie to raczej odradzam więcej niż połowa różnych ofert to są zwykłe oszustwa i nic nie zarobisz, a po drugie takie coś często jest uciążliwe

_________________
I love my sweet heart
....zamknięty cały świat w króciutkim słowie "MY"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6345828
kaasiiennkaa Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant

Dołączyła: 24 Sty 2005
Posty: 56
PostWysłany: Sro 06 Lip, 2005 20:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

w prawie kazdym miescie jest cos takiego jak OHP - ochotniczy hufiec pracy i tam mlodziez moze znalezc prace... i raczej nie trzeba miec 16 lat:/ chyba ze chcessz byc hostessa ale to tez nie zawsze...

_________________
...always will dream & love...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5685410
BamBI Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2004
Posty: 330
PostWysłany: Sro 06 Lip, 2005 21:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

kaasiiennkaa napisał/a:
w prawie kazdym miescie jest cos takiego jak OHP - ochotniczy hufiec pracy i tam mlodziez moze znalezc prace... i raczej nie trzeba miec 16 lat:/ chyba ze chcessz byc hostessa ale to tez nie zawsze...


A ja słyszałam , że tam trzeba mieć 18 lat. Bo kto później odpowiedzialność za niepełnoletniego poniesie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nidhogg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 604
PostWysłany: Czw 07 Lip, 2005 01:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

odpowiedzialnosc poniesie ten, ktory zatrudnia Smile

_________________
It`s not that gold
It`s not as golden as memory
Or the age of the same name

It`s not that gold
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Czw 07 Lip, 2005 11:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no i czesto tez rodzice musza podpisac zgode na prace..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pawcio Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 02 Lip 2005
Posty: 2
PostWysłany: Czw 07 Lip, 2005 11:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

kaasiiennkaa napisał/a:
w prawie kazdym miescie jest cos takiego jak OHP - ochotniczy hufiec pracy i tam mlodziez moze znalezc prace... i raczej nie trzeba miec 16 lat:/ chyba ze chcessz byc hostessa ale to tez nie zawsze...

Ja byłem niedawno w OHP i mowili ze trzeba miec 16 lat :/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1077806
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Czw 07 Lip, 2005 13:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

aha
zeby sie zaisac i pracowac w takim cudzie trzeba miec skonczone 16

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
kaasiiennkaa Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant

Dołączyła: 24 Sty 2005
Posty: 56
PostWysłany: Czw 07 Lip, 2005 15:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no rzeczywiscie zeby znalesc prace poprzez OHP trzeba miec ukonczone 16 lat (i zalozyc ksiazeczke sanepidowska czy cos takiego, ktora kosztuje ok 50zl) no ale mozesz szukac pracy na wlasna reke np wziasc nr od znajomej czy znajomego i popytac. a zeby byc hostessa to nie trzeba miec 16 lat tzn oficjalnie trzeba ale jak mowie, jesli praca jest zalatwiana po znajomosci albo spodobasz sie pracodawcom to wcale tych 16lat miec nie musisz Wink

_________________
...always will dream & love...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5685410
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Wto 02 Sie, 2005 16:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

do roznoszenia ulotek, zbierania owocow i pilnowania dzieci nie trzeba miec 16 lat ^^
ja sie zapisalam na mame na allegro i na aukcjach24 i tam czasami zarobie sprzedajac cos niepotrzebnego ;)polecam

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
weraa Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Dołączyła: 05 Cze 2005
Posty: 107
PostWysłany: Wto 02 Sie, 2005 21:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

heh....dobry sposób:p hehe a co np. sprzedajesz i za ile ???:>Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kituch Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 04 Sie 2005
Posty: 7
PostWysłany: Pią 05 Sie, 2005 01:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hehehe jak masz dobry głos to jak jest jakiś koncert to idz i zapisz sie jako saport można nawet spiewać piosenki innych wykonawców ja jade na freestyle a kasa zawsze jakaś jest ja prawie co tydzien gdzieś jestem i zawsze rzucą kaską browarków kilka za free można wypić spox lajt najwiecej dostałem 70 zł a byłem w klubie 3 godziny wiec stawka jest niezła ale trzeba mieć też znajomości
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |