| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
wakacje????
Autor Wiadomość
werusia9 Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 15 Sty 2005
Posty: 35
PostWysłany: Sro 15 Cze, 2005 14:27   wakacje???? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mama do was pytanie. Otórz chciałabym wiedzieć czy gdzieś jedziecie w wakacje ? nie wiem, do rodzinki czy gdzieś?? ja jade w tym roku pod namiota nad morze. będzie gitarosko! a wy??
pozdrówka Wink
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7471408
Shaleniec Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 798
PostWysłany: Sro 15 Cze, 2005 15:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja jade do rzeszowa na tydzien, na mazury na tydzien, na kolonie na 2 tyg i na tydzien na wieśRazz

_________________
bądź przy mnie blisko
bo tylko wtedy
nie jest mi zimno

H. Poświatowska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Olcia Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 02 Lis 2004
Posty: 227
PostWysłany: Sro 15 Cze, 2005 15:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja przez koniec czerwca i troche lipca bede roznosila ulotki w wawie, potem jade do babci na wies (Mzurki rulezzz) i u babci bedzie super bo beda non stop imprezy biggrin, potem jade na wesele mojego braciszka (oj bedzie sie dzialo), a potem to chyba przyjade z moja siorka cioteczna (tam od mojej babci) do wawy, apozniej to juz nie wiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
11844071
Elun Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 23 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Sro 15 Cze, 2005 16:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

eh, jja niestety nigdzie nie jade. Zostaje we wrocku, lecz niestety wyjezdzaja moi znajomi, wiec te wakacje nie zapowiadaja sie zbytnio jakimis atrakcjami dla mnie

_________________
Kiedys znajde dla nas dom z wielkim oknem na swiat,
znowu zaczniesz ufac mi,
nie pozwole ci sie bac!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaleniec Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 798
PostWysłany: Sro 15 Cze, 2005 16:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hmm ja zapomnialam dodac, ze 28 ide na wesele z chlopakiem:) i oprocz teog ebda imprezy w wioskach dookola mojego miasta:P cool!

_________________
bądź przy mnie blisko
bo tylko wtedy
nie jest mi zimno

H. Poświatowska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 15 Cze, 2005 16:55   

29cz->21 l. oboz konny,miejscowosc KOCZKA [ale starzy chyba po mnie 18 przyjada bo musze isc na rehabilitacje [wada postawy..]]
potem wlasnie ta rehabila
od 2 sierpnia góry morze jezioro i do dziadka..
a 3 wrzesnia wesele tatusia chrzestnego = = kazal mi z nim zatanczyc +_+ a ja tam nie pogadam z fajnymi chlopakami bezkarnie bo co 2 to moj jakis daleki kuzyn -_-' tak to jest gdy sie zaprasza całą rodzine..a potem po kątach schlani panowie..coz,polskie wesela..a 3 wrzesnia to moje urodziny ><' to jest najgorsze -.-
Powrót do góry
Stokrotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 15 Cze, 2005 16:57   

Jadę ze starymi do Ustki nad może na tydzień, na obóz od 23 lipca na dwa tygodnie i jeszcze pewnie pod namiot do psióły i do ciotki biggrin
Powrót do góry
Nena
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 15 Cze, 2005 17:08   

Na razie wiem tylko, że jadę na kolonie w góry. Z tymi koloniami kiepska sprawa, bo jest koniec roku szkolnego... a już następnego dnia wyjeżdżam!! Razz
Powrót do góry
Papierowa Tęcza Płeć:Mężczyzna
Turbo Szatan
Moderator


Dołączył: 14 Sty 2005
Posty: 841
PostWysłany: Sro 15 Cze, 2005 17:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

22 czerwiec - jade na 2 tygodnie do Turcji [thx to dziadki ktorzy po raz kolejny sponsoruja xD]
potem moze na 2 tygodnie do Miedzyzdroji, jakis tydzien w Rabce, a reszta baunsowanie po osiedlach :p

_________________
www.normsart.glt.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8989120
Sebo Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 12 Cze 2005
Posty: 380
PostWysłany: Sro 15 Cze, 2005 20:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja jade z dziewczyną w bieszczady a czy gdzieś jeszcze to nie wiem

_________________
I love my sweet heart
....zamknięty cały świat w króciutkim słowie "MY"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6345828
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sro 15 Cze, 2005 21:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no wlasnie.. sebo juz napisal wyzej.. 2 tyg w biesczadach Smile a reszty nie wiadomo:P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Olcia Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 02 Lis 2004
Posty: 227
PostWysłany: Sro 15 Cze, 2005 21:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Shaleniec napisał/a:
hmm ja zapomnialam dodac, ze 28 ide na wesele z chlopakiem:) i oprocz teog ebda imprezy w wioskach dookola mojego miasta:P cool!


hehs ty tez odliczasz dni Smile)) ja tez mi zostalo jeszcze 40 dni biggrin i idem z moim kolega biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
11844071
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sro 15 Cze, 2005 22:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja nie odliczam dni.. no ale jakos ok 3 tyg zostalo do wyjazdu.. no i sie doczekac nie moge Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Stokrotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 15 Cze, 2005 22:04   

Olcia napisał/a:
Shaleniec napisał/a:
hmm ja zapomnialam dodac, ze 28 ide na wesele z chlopakiem:) i oprocz teog ebda imprezy w wioskach dookola mojego miasta:P cool!


hehs ty tez odliczasz dni Smile)) ja tez mi zostalo jeszcze 40 dni biggrin i idem z moim kolega biggrin
jej chodzi o to że idzie 28 czerwca/lipcda/sierpnia na wesele biggrin
Powrót do góry
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Sro 15 Cze, 2005 22:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

eee cale w domu

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 6 Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |