| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Bez tematu...
Autor Wiadomość
Elly Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 22 Lis 2004
Posty: 489
PostWysłany: Pon 06 Cze, 2005 17:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dzien dobry Mr. Green Chcialabym sie przywitac i powiedziec ze pisac bede zradko chociaz mi konto odblokowano Razz Pisuje teraz na innym forum ale jednak czasem tu zajrzę Mr. Green Mr. Green

_________________
Życie jest jak płomień - wystarczy mały podmuch żeby zgasło.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6519354
opętana Płeć:Kobieta
Aktywista
masochista
Aktywista

Dołączyła: 02 Kwi 2005
Posty: 1210
PostWysłany: Pon 06 Cze, 2005 18:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

i żyli długo i szczęśliwie xd
wiedziałam ze sie wszystko dobrze skonczy, o! ; ]

_________________
mood for ska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mroczny_jogurt Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 29 Maj 2005
Posty: 317
PostWysłany: Pon 06 Cze, 2005 19:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ciekawe za ile dni wroca i powiedzia ze im nudno bez forum, zmienia image itd itd- zawsze tak jest ;p jak ktos robi halas z powodu odejsca to zawsze wraca. Jak odchodzi skromnie i po cihcu- mozna miec nadzieje, ze na zawsze Smile ale coz sie dziwic- dzieci

_________________
[a href="http://www.mmj.pl/~zuz/hahahahahhahha.gif"][img src="http://www.mmj.pl/~zuz/mniejszy.gif"][/a]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2740642
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 06 Cze, 2005 19:06   

Odezwała się 75-letnia staruszka z domu starców :]

Iśka napisał/a:
A powiedzcie mi (na pw, jesli nie mozna (?) publicznie) kto został zbanowany i dlaczego?

Tego ni wiedzom nawet najstorsi górole, HEJ!
Laughing
Powrót do góry
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Pon 06 Cze, 2005 20:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Himitsu napisał/a:
Odezwała się 75-letnia staruszka z domu starców :]

Iśka napisał/a:
A powiedzcie mi (na pw, jesli nie mozna (?) publicznie) kto został zbanowany i dlaczego?

Tego ni wiedzom nawet najstorsi górole, HEJ!
Laughing


Ja juz wiem Razz
No cóż powiedzmy, że zostaje. A zostaje na takiej zasadzie jak juz kilka tygodni bylam, ze malo pisze, czyta wypiorczo (nic nie kapuje przez to Razz).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mroczny_jogurt Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 29 Maj 2005
Posty: 317
PostWysłany: Pon 06 Cze, 2005 20:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A nie mowilam Smile? -dzieci

_________________
[a href="http://www.mmj.pl/~zuz/hahahahahhahha.gif"][img src="http://www.mmj.pl/~zuz/mniejszy.gif"][/a]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2740642
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 06 Cze, 2005 20:57   

Iśka napisał/a:
Himitsu napisał/a:
Iśka napisał/a:
A powiedzcie mi (na pw, jesli nie mozna (?) publicznie) kto został zbanowany i dlaczego?

Tego ni wiedzom nawet najstorsi górole, HEJ!
Laughing


Ja juz wiem Razz

O_O
CO?? O_o
Ciekaw jestem skąd Razz I jakim cudem cokolwiek zrozumiałaś Razz
Powrót do góry
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Wto 07 Cze, 2005 13:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Himitsu napisał/a:
Iśka napisał/a:
Himitsu napisał/a:
Iśka napisał/a:
A powiedzcie mi (na pw, jesli nie mozna (?) publicznie) kto został zbanowany i dlaczego?

Tego ni wiedzom nawet najstorsi górole, HEJ!
Laughing


Ja juz wiem Razz

O_O
CO?? O_o
Ciekaw jestem skąd Razz I jakim cudem cokolwiek zrozumiałaś Razz


Ktos mi wytlumaczyl Wink
AntonFucker (lub Potwora, juz sie gubie w tych nickach) Twoje zdanie mnie za bardzo nie interesi ;]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mroczny_jogurt Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 29 Maj 2005
Posty: 317
PostWysłany: Wto 07 Cze, 2005 15:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To masz problem, bo nie zamierzam zaprzestac szerzenia moich opini:)

_________________
[a href="http://www.mmj.pl/~zuz/hahahahahhahha.gif"][img src="http://www.mmj.pl/~zuz/mniejszy.gif"][/a]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2740642
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 07 Cze, 2005 16:47   

Iśka - jeśli masz na myśli post Nikity, to muszę coś sprostować... Otóż z tego, co napisała Nikita, wynika że to właśnie osoby wywalone rzucały epitetami, a wcale tak nie było... Bliższym prawdy jest to, że te kilka osób zostało usuniętych za nic. A dokładniej - z kaprysu byłej adminki.

Ant0nFucker napisał/a:
To masz problem, bo nie zamierzam zaprzestac szerzenia moich opini:)

Szerzenie opinii, na które nikt nie zwraca uwagi, jest co najmniej stratą czasu.
Powrót do góry
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Wto 07 Cze, 2005 23:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Himitsu napisał/a:
Iśka - jeśli masz na myśli post Nikity, to muszę coś sprostować... Otóż z tego, co napisała Nikita, wynika że to właśnie osoby wywalone rzucały epitetami, a wcale tak nie było... Bliższym prawdy jest to, że te kilka osób zostało usuniętych za nic. A dokładniej - z kaprysu byłej adminki.

Nie mialam na mysli postu Nikity. Wiem wyszystko co i jak z wiarygodnego zrodla Wink

potwora napisał/a:
To masz problem, bo nie zamierzam zaprzestac szerzenia moich opini:)

No i Ty sobie szerz, ja nie bede sluchac i wszyscy są szczęśliwi ;]

Himitsu napisał/a:
Ant0nFucker napisał/a:
To masz problem, bo nie zamierzam zaprzestac szerzenia moich opini:)

Szerzenie opinii, na które nikt nie zwraca uwagi, jest co najmniej stratą czasu.

Otóż to.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Sro 08 Cze, 2005 09:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hm.. moze ja dorzucę swoje 5 groszy
osobiscie sama postanowilam odejsc.. w sposob cichy.. spokojny, odwiedzając co jakis czas swoje działy, patrząc czy wszystko jest w porządku.
muszę stwierdzić że przedewszystkim nie byłam związana z samym forum ale z ludźmi którzy na nim pisali.. czesc tych osob juz nie ma, wciaz mam z nimi kontakt, jednak to nie to samo
mowicie odzyskac? forum, naprawic je
jak taki pieprzony nabijacz jak ja mógłby odejśc, powiedzcie mi
nie oddam swoich 3200 postów jakiemus laikowi te ; )
nie no tak naprawde mozecie ewentualnie na mnie liczyć, jednak nie w takim stopniu jak kiedys
nie ma części osób na których mi zalezalo
i nie wiadfomo co dzieje się z Pulkownikiem.. a na nim zalezalo mi wyjatkowo, a teraz go nie ma..
szczerze powiedziawszy ja się wypalam, tak jak to forum

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Chesterka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 30 Wrz 2004
Posty: 963
PostWysłany: Sro 08 Cze, 2005 11:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A ja będę zaglądać tu przez ten miesiąc trochę żadziej, bo się właśnie przeprowadzam i nie mam zbytnio czasu ;] Ale nie myślcie sobie, że odchodzę czy coś w tym stylu. Poprostu to będzie pracowity miesiąc ;] No.

A i szkoda, że tyle osób poszło na latwiznę i sobie poszło zamiast odbudowywać forum ;P

_________________
Klik!
Przygody czerwonego trampka ;P
"Powietrze pachnie, jak malinowa Mamba..." biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3687193
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 08 Cze, 2005 14:21   

Iśka napisał/a:
Himitsu napisał/a:
Iśka - jeśli masz na myśli post Nikity, to muszę coś sprostować... Otóż z tego, co napisała Nikita, wynika że to właśnie osoby wywalone rzucały epitetami, a wcale tak nie było... Bliższym prawdy jest to, że te kilka osób zostało usuniętych za nic. A dokładniej - z kaprysu byłej adminki.

Nie mialam na mysli postu Nikity. Wiem wyszystko co i jak z wiarygodnego zrodla Wink

Oo... Czy mógłbym więc prosić o uświadomienie mnie przez PW? Może w końcu cokolwiek zrozumiem...
Powrót do góry
Naomi Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 09 Lip 2004
Posty: 542
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Czw 09 Cze, 2005 14:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Będę szczera. Wiem, że niektórzy mnie za to znienawidzą. Ale mam to gdzieś.
Moim zdaniem na forum znikła tak mega fajna atmosfera przez to, że najfajniejsi użytkownicy wdawali się w gadki i przyjaźnie z tymi... Ech...
Kiedy przyszło tu towarzycho (Tsej, Ant0n, R2 Christine Fan itd.) forum zaczęło poprostu debiilnieć Confused
\Zakładano głupie, niezrozumiałe tematy, "WYRAŻANO SIĘ", obrażało itp., a jednak niektórym to pasiło. I niestety tak to się skończyło.

Ostatnio Christine Fan nazwał mnie różową nastolatką wkurzyłam się... Powiem tylko jedno "Różowe nastolatki" nie rozwalają forum.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1826428
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 5 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |