| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Bez tematu...
Autor Wiadomość
Ona89 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 15 Lip 2004
Posty: 606
PostWysłany: Nie 05 Cze, 2005 19:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mrówka a już myślałam, że będę sobie piec kiełbaski, kiedy ty się będziesz palić Razz Tylko nie bierz tego na serio Wink Cieszę się, że zostajesz :*
Gabra napisał/a:
niby nowi przyjdą ale jednak nie bedzie juz tej atmosfery.

Atmosfera, może taka sama nie będzie, ale to nie oznacza, że nie będzie dobra. Trzeba być dobrej myśli.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5234610
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 05 Cze, 2005 20:11   

Ona, Gabra, Mroweczka - i tak ma być :] Macie u mnie MEGAplusa :] I <winko> Mr. Green

Choć przyznam, że jestem ciekaw, czym Pani Administrator przekonała Mroweczkę Wink Może coś podobnego każdemu posyłać? ;P
Powrót do góry
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 05 Cze, 2005 20:18   

Himitsu napisał/a:
Ona, Gabra, Mroweczka - i tak ma być :] Macie u mnie MEGAplusa :] I <winko> Mr. Green

yeah ;]
dobrze ze ty tez zostajesz ^^
Powrót do góry
Ona89 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 15 Lip 2004
Posty: 606
PostWysłany: Nie 05 Cze, 2005 20:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Himitsu napisał/a:
Ona, Gabra, Mroweczka - i tak ma być :] Macie u mnie MEGAplusa :] I <winko> Mr. Green

Hehe, dzięki. Nie martw się, nie zostaniesz sam na tym forum
Jeszcze, żeby dało się przekonać Iśkę do powrotu...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5234610
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 05 Cze, 2005 20:50   

Gabra napisał/a:
dobrze ze ty tez zostajesz ^^

Odbieram to jako pochlebstwo ^^ THX ^^

Btw, ja i tak się do Was nie umywam. Z tego co kojarzę, to Wy tu jesteście dużo dłużej ode mnie... będę się czuł nieśmiało Razz
Powrót do góry
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 05 Cze, 2005 21:43   

A ja wam wszystkim na zlosc tez zostane biggrin
Powrót do góry
Nena
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 06 Cze, 2005 07:23   

A ja w ogóle nie zamierzałam odchodzić. Jestem na tym forum ponad dwa lata, a to, że klimat się zmienia jest oczywiste. Przychodzą jedni, odchodzą drudzy... Ale trzeba ciągle żyć (rzyć? Razz)...
Powrót do góry
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Pon 06 Cze, 2005 07:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Jeszcze, żeby dało się przekonać Iśkę do powrotu...

Ja nie wiem... wiem że forum podupada i żejak kotoś się za nie nie weźmie nigdy nie wróci do tamtego 'stanu'... ale mnie ciągnęło właśnie do tamtego, gdzie było mnóstwo interesujących tematów i skąd nie chciało się odchodzić.
Kiedyś (jeszcze do niedawna) myślałam, że nidy stąd nie odejdę. Kiedy odeszła ToJa pomyślałam, że to już nie to samo... ze to już koniec tego 'mojeo kochanego' forka. Nie wiem, na prawdę nic nie obiecuję, ale tak jak napisałam w pierwszym poście będę u wchodzić, czasem pisać postu, ale rzadziej.
A powiedzcie mi (na pw, jesli nie mozna (?) publicznie) kto został zbanowany i dlaczego? Nie było mnie raptem kilka dni, a tu takie zmiany...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Pon 06 Cze, 2005 12:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A ja musze być dziwna bo mi się na forum nadal podoba Razz
No oczywiście że odeszło kilka osób, no ale ja nie mam zamiaru.
A jeślibym odeszła to na pewno nie z tego powodu, tylko moze dlatego ze strasznie duzo czasu tu trace gdy powinnam robić inne rzeczy Razz
No ale jeszcze tylko tydzień, wystawienie ocen i mozna se wziąć na luz Razz
Naprawde może być jeszcze lepiej jak wy to naprawicie. Zawsze są wzloty i upadki ale to nie znaczy że od razu trzeba się ciąć Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Pon 06 Cze, 2005 13:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Iśka napisał/a:

A powiedzcie mi (na pw, jesli nie mozna (?) publicznie) kto został zbanowany i dlaczego? Nie było mnie raptem kilka dni, a tu takie zmiany...


Nie będę tu wyszczegolniac niektorych uzytkowników, bo nie wiem jak to dokladnie bylo, a nie chce nikogo urazic Wink Ale wiem, że na chacie(SB?) padly niemile, wrecz ... ekhm ... slowa na ToJę i osoby, które braly w ' tym czyms ' udzial zostaly zbanowane, a w tej chwili chyba mają już odblokowane konta, bo widzę, że scv może pisać ...
Poprawcie mnie jakby co, bo nie wiem czy czegos nie pokręciłam Razz

Ekhm ... Uwaga! Very Happy
Postanowiłam nie opuszczac forum ^^
Zostaaaajeee '' _ ''
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 06 Cze, 2005 15:46   

oo biggrin
Mrówa mozesz sie uznac za bohaterke "_" ;D
Powrót do góry
Stokrotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 06 Cze, 2005 15:49   

Zostaje... a to tylko dlatego że Ona89 mnie błaga, prosi i przypomina mi bez przerwy o forum...

Ona89 to dla Ciebie
powinnaś mi dziękować Razz
Powrót do góry
Ona89 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 15 Lip 2004
Posty: 606
PostWysłany: Pon 06 Cze, 2005 15:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Stokrotko dziękuję, dziękuję i jeszcze raz dziekuję :* :* :*

No to kto jeszcze z tych wspaniałych użytkowników chce odejść z forum? Tylko uważajcie, bo was też się uczepię Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5234610
Stokrotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 06 Cze, 2005 15:57   

Ona89 napisał/a:
No to kto jeszcze z tych wspaniałych użytkowników chce odejść z forum? Tylko uważajcie, bo was też się uczepię Razz
Nie wiedziałam że jestem aż tak wspaniała Razz
Powrót do góry
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 06 Cze, 2005 16:09   

miałam niepisać ale bywając tu dalej chyba niemoge sie powstrzymać i wiem że złamie słowo:/ więc czemu wszyscy odchodzą? bo ktoś powiedział że forum sie wali i sobie polazł, a jego opinia jest tak ważna że ja odejde bo forum sie wali, to co że to opinia tylko jednej z tysiąca osób ale może tak jest? wy jesteście przywiązani do siebie sznurkiem? jakieś domino? pozatym druga denerwująca rzecz to wasze zachowanie aktualne bo nawet jeśli forum sie wali, to co wszyscy robią? uciekają jak szczury z okrętu a co powinni robić? ratować je może by łaska? jak ktoś sobie robi żarty to go usunąć, zablokować czy dać ostrzeżenie, wywalić nieaktywnych użytkowników bzdurne posty ale nie, tak niemożna tylko sie moda wyrzeka, a po co był? a kto mówil że bedzie to wszystko robił? jakies duchy chyba odwiedzają to forum?:/ zachowujecie sie tragicznie i sie dziwicie że forum sie wali, oby nowy admin zrobił tu porządek chociaż tchórzy i tak niezatrzyma, uciekną
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 5 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |