| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Bez tematu...
Autor Wiadomość
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Nie 05 Cze, 2005 15:07   Bez tematu... Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak zacząć...Od początku mówię, że ten topic nie ma na calu wywołania żadnej burzy postów typu "oh,nie nie odchodź, błagam!". Nie o to nam chodzi Wink . Dlaczego piszę w liczbie mnogiej? W tym temacie Iśka i mróweczka chciałyby się z Wami pożegnać. Dlaczego? Pewnie każdy z Was zauważył,że forum się zmienia. Dla nas niestety na gorsze. kiedyś forum było inne. Teraz nie ma już tej atmosfery...Był Deg, była Nemeia, była Weronika i wiele, wiele innych bardzo wartościowych osób...Teraz też są, ale jest też wiele osób, ktorym zależy tylko na liczniku, offtopach i 'robieniu se jaj' z innych. Dużo osób też bardzo się zmieniło...Nie ma i jak podejrzewam nie będzie już nigdy TEJ atmosfery...Tej, jaka była 2 lata temu...Jest oczywiście jeszcze wiele osób bardzo fajnych, które zostały...ale to nie to samo, nie ma już tej atmosfery...Kiedyś na forum wchodziłam codziennie i wprost nie moglam się oderwać...a teraz...Najchętniej nie wchodziłąbym w ogóle, szczerze mówiąc...Jak już mówiłam,ten temat nie ma na celu postów typu "oh, nie, nie odchodźcie proszę!!" na początku chciałam odejść po cihu ale jednak z Iśką doszłyśmy jednak do wniosku,że warto podziękować i pzodrowić pare osób...Jeśli codzi o mnie...Dziękuję bardzo przedewszystkim:
Nidd i Frigg za to,że zawsze pomogą Wink Nigdy nie śmieją się z niczyich problemów, a i wytłumaczą, i na duchu podniosą Smile
Iśce Smile Bo jest najwspanialszą (dla mnie) osobą z tego forum Smile Mimo tak długiego upływu czasu ona się nie zmieniła, ona zawsze jest dla wszystkich miła,pomoże i podniesie na duchu Smile
Gabrze, za wszytko :] Za długie rozmowy na gg, za poczucie chumoru :]
BasieqOWI Very Happy za poprawienie chumoru, kiedy mi smutno za niezłe teksty ( Mr. Green ) ...

Tych forumowiczów oczywiście jest więcej, za długo żeby wymienić- te 5 osób to tylko czołówka Smile . Dziękuję wszystkim tym, którzy traktowali mnie poważnie.
Cóż...Te osoby, z którymi chcę utrzymać kontakt te wiedzą, i kontakt z nimi mam Wink . Co by tu jeszcze napisać...
Po prostu...
Żegnamy. Trzymajcie się Smile

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 05 Cze, 2005 15:22   Re: Bez tematu...

mroweczka napisał/a:

Gabrze, za wszytko :] Za długie rozmowy na gg, za poczucie chumoru :]

UU huu ja tez mam za co dziekowac ^^;
no coz,byłyscie jednymi z tych,ktore znały sie naprawde dobrze na rzeczy,nie 'robily se jaj',nie nabijałyście -poprostu uczciwosc ^^.Bez Was forum bedzie troche puste chociaz i tak za bardzo sie ostatnio nie udzielałyscie ^_- no ale..zostana ci no powiem ci na gg :]..
ale kiedys tu zajrzycie,nie Wink?
Nie zegnam sie jeszcze Wink
Powrót do góry
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Nie 05 Cze, 2005 15:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tak. Tak jak Mróweczka napisala, chciałyśmy odejsc po cichu (zresztą już nas tu mało), ale stwierdzilysmy ze sa ludzie dzieki którym to forum jeszcze sie trzyma.
Ja bede tu wchodziła raz na jakiś czas, może coś napiszę, może poczytam co ciekawsze tamaty. Ale nie bedzie mnie tu tak czesto jak kiedyś. Kiedyś Był Deg, Nemeia, Aga. Wszyscy trzej powoli się wykruszyli (Adze sie nie dziwie miala na prawde ciezka robote z tak duzym forum). Dziekuje im, to głownie dzieki nim zaczela sie moja przygoda z forum (potem z innymi). Poznalam tu kilka na prawde wartościowych osób tak jak Mróweczka, Elfka, Wierzba, Nena, Koral, Kamil, Dexter, Menek, Wero, Nina, GoMati (to ta starsza ekipa(o adminach nie wspominając) Kinga, Frigg i Nid, Gabrielen, Gabre... Jest ich pewnie wiele, wiele więcej ale w tej chwili nie potrafie wszystkich wymienić.
Od kilku miesiecy to forum ma trudny okres. Zaczeo sie kiedy zaczela je psuc Tavion. Wprowadziła tu niezgode, niestety. potem zaczelo sie coraz wiecej pojawiac takich co chcieli tu tylko namieszac. Przykre to. Do tej pory tacy na forum są. Do nich (nie bede wymieniac, niech kazdy sam uzna czy to do niego czy nie) chce powiedziec, ze za duzo szczerości nie wprowadza miłej atmosfery, zgryźliwość też nie.
Tak jak powiedziala już Mróweczka nie chcemy tym tematem wywołać salwy pożegnań. Chcemy sie po prostu kulturalnie i ładnie pozegnac Wink

P.s. Jeśli zapomnialam cos dodac, to jeszcze pozniej dopisze Wink


Ostatnio zmieniony przez Iśka dnia Nie 05 Cze, 2005 15:31, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Nie 05 Cze, 2005 15:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

widze ze juz podjelyscie decyzje.. wiec jedyne co mi zostaje to was pozegnac.. :*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ant0n
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 05 Cze, 2005 15:31   

Eee bez sensu. Jak bedziecie mialy ochote, to wejdziecie, jak nie, to nie. Po co ten cyrk? Neutral
Powrót do góry
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Nie 05 Cze, 2005 15:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ant0n napisał/a:
Eee bez sensu. Jak bedziecie mialy ochote, to wejdziecie, jak nie, to nie. Po co ten cyrk? Neutral

I wlasnie o to chodzi ze to nie cyrk. Chcemy pozegnac tych ktorych lubimy i tyle. Nie rzucamy sie jak Tav "wykasujcie mi konto, juz tu nie wroce". Chciałysmy powiedziec co chciałyśmy i powiedziałyśmy. Po prostu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Stokrotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 05 Cze, 2005 15:37   

Lol to ja się teraz ośmiesze.......... ;/

Właśnie chciałam napisać że odchodze.....
powody te same co u Mrowy i Iśki.....
miło było ale się skończyło......
Żegnajcie :*
(może lookne to czasem jak wszystko dojdzie do normy)
Powrót do góry
Ant0n
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 05 Cze, 2005 15:42   

Stokrotko nie lepiej sie przylozyc do tego? Samo sie ma naprawic?
A tak wogole to tylko forum internetowe Cool.
Powrót do góry
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Nie 05 Cze, 2005 15:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ant0n zeby ci co chca sie mogli z nimi pozegnac i zeby wiedzieli dlaczego ich nie bedzie..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Stokrotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 05 Cze, 2005 15:48   

Ja już poprostu nie mam siły ;/
I kto tu ma naprawiać forum skoro nie ma najfajniejszych ludzi ?
To forum szybko spadło na psy (lekko mówiąc)

A jak już tu zostane to chce być moderatorem Razz
Powrót do góry
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 05 Cze, 2005 16:02   

Stokrotka napisał/a:
A jak już tu zostane to chce być moderatorem Razz

Ojeeej ;((( szantaż ;((
ok ja też odchodze chyba ze bede adminem ;]
Powrót do góry
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Nie 05 Cze, 2005 16:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no tak ale osob ktore wymienilas nie ma poniewaz zostaly zbanowane przez byla pania administrator
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Nie 05 Cze, 2005 16:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nasty_girl napisał/a:
no tak ale osob ktore wymienilas nie ma poniewaz zostaly zbanowane przez byla pania administrator


To bylo do mnie? Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
BamBI Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 20 Wrz 2004
Posty: 330
PostWysłany: Nie 05 Cze, 2005 17:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Trochę smutno że odchodzi tyle wartościowych użytkownikow. Tylko wpadajcie czasem Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 05 Cze, 2005 17:52   

Ant0n napisał/a:
Stokrotko nie lepiej sie przylozyc do tego? Samo sie ma naprawic?

To chyba najsensowniejsze słowa, jakie kiedykolwiek tutaj napisałeś ;P

A teraz powiem, co mi na sercu leży:
To, że forum się wypala - to widać. Powody też wszyscy znają. I trudno mieć żal do tych, którzy odchodzą. Czasami cała ta sytuacja też ostro mnie denerwuje i nieraz mam ochotę to rzucić. Ale tego nie zrobię. Dlaczego? Bo nadal mam cichą nadzieję, że wszyskto się naprawi. Nie jestem na tym forum tak długo, jak wszyscy ci weterani, którzy są coś warci (a teraz niestety odchodzą), ale zdążyłem się już do tego forum przyzwyczaić. Mam do niego pewien sentyment. I choć z wieloma użytkownikami prawie w ogóle nie gadałem, to nie sprawiłoby mi problemu wskazanie tych najlepszych, najwięcej wartych userów. Wszyscy ci jednak teraz odchodzą.
Ale dlaczego? Czy to forum już nic dla Was nie znaczy? Przecież spędziliście tutaj bardzo wiele miłych chwil, poznaliście wielu [cenzura] ludzi. A teraz wszyscy chcecie uciekać? Bo wszystko się zepsuło? Więc czemu się nie postaracie i nie pomożecie tego naprawić? Czemu nie chcecie pomóc przywrócić forkowi dawnej świetności?

Dlatego apeluję teraz do wszystkich "uciekinierów":
Nie odchodźcie. Forum przeżywa niemały kryzys i potrzebuje Waszej pomocy. Nie zostawiajcie go samemu sobie. Teraz należy się mu odwdzięczyć za to, co nam dało, i pomóc je odbudować. A nowi userzy nic tu nie pomogą, tylko Wy - bo to Wy wiecie, jak tu było dawniej, znacie ten dawny klimat, i tylko Wy będziecie potrafili go odzyskać. Nie patrzcie na to co było, nie patrzcie na tych wszystkich przybłędów, którzy chcą to forum zniszczyć. Nie zostawiajcie tego forum ich żerowi. Po prostu zacznijcie znów się normalnie udzielać, nie zwracając uwagi na sępy gotowe oczyścić forum do ostatniej kostki. Postarajcie się je odbudować od samego początku. Bo nikt poza Wami tego nie zrobi.

I choćby się waliło i paliło, choćbym miał być ostatnim użytkownikiem piszącym sensowne i mądre posty, tą ostatnią nieogryzioną przez sępy kostką, to tego forum nie opuszczę. Zyskaliśmy nową administratorkę, z której pomocą możemy wszystko naprawić i cieszyć się dawnym forum. Jeśli będę mógł jakoś pomóc w jego odbudowie i prowadzeniu, to postaram się to zrobić. I Wy też się postarajcie. Bo to forum dało Wam zbyt wiele, żeby je teraz opuszczać.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 5 Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |