| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Bez tematu...
Autor Wiadomość
Ona89 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 15 Lip 2004
Posty: 606
PostWysłany: Nie 05 Cze, 2005 18:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Już od jakiegoś czasu forum straciło "to coś". Pamiętam jak w sierpniu dołączyłam do grona użytkowniczek. Pierwszą osobą, na którą zwróciłam uwagę była mrówka, a póżniej wierzba i reszta. Było wiele ciekawych tematów zwłaszcza w dziale "Dojrzewanie", na które aż chciało się odpisywać i je czytać. Pamiętam jeszcze moje kłutnie z Tav, czasami byłam na nią wściekła, ale później zaczęłam ją rozumieć i zaczęłam ją szanować, aż poczułam do niej sympatię. Potem coś się zmieniło. Tematów nowych i to sensownych było coraz mniej. Jedni z najlepszych użytkowników odeszli. Brakowało mi tych krytycznych postów Tav, pojawiło się wiele użytkowników, którzy żadko mówili coś sensem. To forum nie jest już tym, jakim było. Ostanio straciłam ochotę, aby na nie wchodzić, ale odwiedziam je regularnie, aby sprawdzić, czy w moim dziale jest porządek. Podobno na wakacjach ma być modernizacja serwera i zmiana wersji forum. Po tych zmianach zobaczę, co będzie dalej.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5234610
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Nie 05 Cze, 2005 19:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nasty_girl napisał/a:
no tak ale osob ktore wymienilas nie ma poniewaz zostaly zbanowane przez byla pania administrator

What? Czy to znaczy że Kinga, Nenar, Miracle, Elly, scv zostali zbanowani ? Shocked Ilu rzeczy można się dowiedzieć po chyba tygodniu nieobecności...
Himitsu ja też to czułam,powtarzam CZUŁAM. Ten sentyment, to coś, co trzymało mnie przy forum. Dlaczego CZUŁAM? Bo to forum jest już zupełnie inne. Co z tego,ze ten sam adres, te same działy? Forumowicze się zmieniają, tematy się zmieniają, posty się zmieniają. Wszystko sie zmienia. Porównajcie sobie (do ludzi starszych stazem Razz ) forum sprzed 2 lat, a teraźniejsze forum. Jest różnica? No pewnie, że jest, i tu chyba każdy moze to przyznac...

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
scv
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 05 Cze, 2005 19:39   

nasty_girl napisał/a:
no tak ale osob ktore wymienilas nie ma poniewaz zostaly zbanowane przez byla pania administrator


Podobno szefowstwo przemyślało sprawę, konta ja przynajmniej mam odblokowane, ale raczej już tu nie wrócę na dorbe, owszem będę zaglądał, ale piszę na dzień dzisiejszy gdzie indziej.
Powrót do góry
Stokrotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 05 Cze, 2005 19:42   

Z tego co widze wszystkie zbanowane konta zostały odblokowane, ale kto po takiej aferze i po tym jak bez powodu został zbanowany chce wracać na forum ?
Cytat:
ale piszę na dzień dzisiejszy gdzie indziej.
każdy chyba sie domyśla gdzie Razz
Powrót do góry
scv
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 05 Cze, 2005 19:45   

Moim zdaniem jest to oczywiste, że jak nie tu, to na jednym z wielu innych for, a jest ich naprawdę dużo. Tutaj mnie nic nie trzyma[zresztą nigdy nie trzymało], owszem zżyłem się z forem, ale po tym co się stało, mam tylko jak najbardziej złe wspomnienia.
Powrót do góry
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 05 Cze, 2005 19:47   

scv napisał/a:
nasty_girl napisał/a:
no tak ale osob ktore wymienilas nie ma poniewaz zostaly zbanowane przez byla pania administrator


Podobno szefowstwo przemyślało sprawę, konta ja przynajmniej mam odblokowane, ale raczej już tu nie wrócę na dorbe, owszem będę zaglądał, ale piszę na dzień dzisiejszy gdzie indziej.

Dla chcącego nic trudnego :] Był taki okres, kiedy udzielałem się codziennie na około 5 forkach, i to trudnym wcale nie jest :]

Mroweczka - jeśli wszyscy odejdą, to to forum już w ogóle sczeznie. Czy Wy wszyscy naprawdę tego chcecie?
Powrót do góry
Stokrotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 05 Cze, 2005 19:52   

Himitsu napisał/a:
Czy Wy wszyscy naprawdę tego chcecie?
Nie wiem czy chce odejść ale wiem że napewno tu nie zostane ;/
Powrót do góry
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 05 Cze, 2005 19:56   

Coś czuję, że jednak zostanę sam.
Gila mnie to :] Przynajmniej będę jako jedyny porządny :]
Powrót do góry
Stokrotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 05 Cze, 2005 20:01   

Zobaczysz nie zostaniesz tu sam... własnie Ona89 napisała mi przemówienie żeby zostać i ratowac forum Razz
Ludzie odchodze koniec kropeczka
Powrót do góry
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 05 Cze, 2005 20:09   

ludzie,odchodzicie dlatego,że inni tak robią Neutral no comments
zawsze jak byla taka moda to ja sie trzymalam i nie odejde.Nie mam zamiaru.
Rzućcie we mnie gównem,jeb*cie siekierą,ale zostaje.Koniec.
a wam niektorym nie zal forum?zostalo troche zniszczone wiec spuszczacie łby i po cichutku odchodzicie,by nikt nie widzial,szybko,szybciej..
spedzaliscie tu dużo czasu a teraz tak bez słowa sobie idziecie?
Bo ta zabawka sie znudzila to rzucacie ja w kąt?...


Ostatnio zmieniony przez mroweczka dnia Nie 05 Cze, 2005 20:11, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ona89 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 15 Lip 2004
Posty: 606
PostWysłany: Nie 05 Cze, 2005 20:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a Stokrotko napisałam na gg Smile

Pomyślałam sobie, że choć by się waliło i paliło to nie opuszczę tego forum. Wiem, że jestem tylko szarą myszą (tak napisał o mnie pewien użytkownik), ale to forum wiele dla mnie znaczy i mimo, że mam własne to ono i tak nie jest takie jak to. Ostatnio dzieją się tu różne rzeczy, ale to jest tylko przejściowe. Ludzie nie opuszczajcie go. Zobaczycie jeszcze uda nam się odbudować tę wspaniałą atmosferę, która kiedyś tu panowała. Jeszcze wrócą te czasy, kiedy z taką ogromną chęcią wchodziliśmy na nie i kiedy z tak wielkim smutkiem musieliśmy się z nim chwilowo rozstać kiedy wyjerzdżaliśmy np. na wakacje. Na tym forum napisaliśmy tyle wspaniałych postów, niektórzy byli i są tu moderatorami, dbają lub dbali z tak wielką chęcią o swój dział, a teraz chcecie to wszystko zostawić? Jesteście tego pewni? Naprawdę chcecie stąd odejść?


Ostatnio zmieniony przez Ona89 dnia Nie 05 Cze, 2005 20:16, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5234610
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 05 Cze, 2005 20:12   

Ona89 napisał/a:


Pomyślałam sobie, że choć by się waliło i paliło to nie opuszczę tego forum. Wiem, że jestem tylko szrą muszą (tak napisał o mnie pewien użytkownik), ale to forum wiele dla mnie znaczy i mimo, że mam własne to ono i tak nie jest takie jak to. Ostatnio dzieją się tu różne rzeczy, ale to jest tylko przejściowe. Ludzie nie opuszczajcie go. Zobaczycie jeszcze uda nam się odbudować tę wspaniałą atmosferę, która kiedyś tu panowała. Jeszcze wrócą te czasy, kiedy z taką ogromną chęcią wchodziliśmy na nie i kiedy z tak wielkim smutkiem musieliśmy się z nim chwilowo rozstać kiedy wyjerzdżaliśmy np. na wakacje. Na tym forum napisaliśmy tyle wspaniałych postów, niektórzy byli i są tu moderatorami, dbają lub dbali z tak wielką chęcią o swój dział, a teraz chcecie to wszystko zostawić? Jesteście tego pewni? Naprawdę chcecie z tąd odejść?


niestety..
cała prawda..
Powrót do góry
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Nie 05 Cze, 2005 20:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dobra.
Możecie mnie spalić na stosie, zabić siekierą, ugotować,poćwiartować, możecie mi poderżnąć gardło,utopić, zastrzelić, zakopać, ukamieniować, ukrzyżować, zagłodzić, zakopać, zamęczyć, zgwałcić, nakablować mamie ze dostalam pale z historii, odlaczyć mi Cartoon Network w najgorszym przypadku możecie mnie objechać publicznie na forum.
Ale czytając Wasze posty i po otrzymaniu pewnego PW od Bożeny uznałam,że...zostaję.
Forum trezba teraz zreperować a faktycznie, jeśli teraz każdy się obrazi i sobie pójdzie w siną dal to forum szybciej umrze niż przypuszczamy. Fakt-chciałam odejść-ale nie chciałąm,zeby przy okazji odeszło pół forum i zostały z 3 osoby.
Bo na forum mimo,że zrobił się jeden wielki śmietnik pozostały osoby wartościowe, naprawdę wartościowe. Elfka kiedyś powiedziała do mnie "Mrówa, nie przejmuj się nimi, oni odejdą a my zostaniemy..." i mam nadzieję,że tak będzie.
Nie wiem jak Iśka, ale ja na razie zostaję, jeszcze nie mówię niczego na pewno.
Wy też to przemyślcie. Mam nadzieję,że teraz to ileś osób(a także ich znajomi z forum) które zostały zbanowane nie napałnią się dumą...I mimo,że są już odbanowani nie powiedzą "nie! nie wracam". No dobra, może mówię trochę chaotycznie,sama nie wiem, co bym w takiej sytuacji zrobiła.
No dalej. Linczujcie mnie.
BTW- a pierwszej części postu nie bierzcie na serio...;]

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
scv
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 05 Cze, 2005 20:33   

Tak jak wcześniej powiedziałem, po tym jak zostałem jakby nie było CHAMSKO potraktowany, nie planuję tu zostać na takich zasadach jak byłem, owszem, będę się tu pojawiał, może czasem coś napiszę, ale będzie to dużo mniejsza aktywność niż wcześniej. A jak warunki i atmosfera pozostaną takie jakie są, albo się jeszcze pogorszą, to moja obecność jest tu tym bardziej niepotrzebna. Poza tym jak mówiła ToJa ona nas błagać nie będzie, poza tym przyjdą nowi użytkownicy.
Powrót do góry
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 05 Cze, 2005 20:36   

niby nowi przyjdą ale jednak nie bedzie juz tej atmosfery.
mrówa,całe szczescie ze dopisałas ze mamy tego nie wziac na serio,chociaz ja juz bylam zadowolona z poczatku ^^
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 5 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |