| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Tornado praktycznie we Wrocku
Autor Wiadomość
Sztona Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 01 Paź 2004
Posty: 167
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Wto 31 Maj, 2005 19:50   Tornado praktycznie we Wrocku Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:

Czarne chmury nad Dolnym Ślaskiem

Trzy ofiary śmiertelne, zalane szpitale, utrudnienia w ruchu i przerwy w dostawach prądu - to tragiczny bilans nawałnicy, która przeszła w poniedziałek nad Dolnym Śląskiem

Koło godziny 18 Wrocław ogarnęły ciemności. Zerwał się wiatr, zaczęła szaleć ulewa. Gradobicie. Strażacy nie nadążali z odbieraniem zgłoszeń. Najczęściej wyjeżdżali do zwalonych drzew i zerwanych trakcji.

Bilans nawałnicy
- Ofiary śmiertelne: 21-letnia rowerzystka, przygniótł ją konar na ul. Buforowej. Na 14-latka w Ząbkowicach zwaliło się drzewo. Nie udało się go uratować. W podobny sposób zginął mężczyzna w Oleśnicy.

- Na Klecinie (dzielnica Wrocławia), na pętli drzewo przygniotło tramwaj numer 17 (nawałnica zniszczyła 90 proc. trakcji tramwajowych we Wrocławiu - we wtorek czekają nas kłopoty komunikacyjne - tramwaje nie będą jeździły m.in. na Klecinę i Krzyki - zakończą kurs przy zajezdni na ul. Powstańców Śl.; nie dojadą też na Tarnogaj i do Parku Południowego oraz na Księże Małe. Zamiast tramwajów jeździć będą autobusy).

- Ulice Karkonoska i Powstańców Śląskich były zablokowane, po Wyścigowej można byłojeździć tylko jednym pasem. Ślężna i Sudecka były nieprzejezdne. Zniszczone są nie tylko drogi ale i prywatne posesje.

- Pożar w mieszkaniu na Sępolnie (dzielnica Wrocławia) - zapalił się telewizor - od pioruna.

- Drzewo zwaliło się na autostradę w kierunku Opola.

- Nieprzejezdna jest trasa z Wrocławia do Warszawy. Między Oleśnicą a Sycowem trwa usuwanie z jezdni zwalonych drzew.

- Abonenci sieci komórkowych mieli olbrzymie problemy z połączeniem.

_____________
nieźle nie.[img]javascript:pop('/aliasy/mod/zoom.jsp?xx=2737791',500,400)[/img]
Kołomnie na moim podwórku jest platan z którgo na balkon mojej sąsiadki z bloku na przeciwko zwalił się konar wielkości dużego drzewa. straszne. w pietnaśćie minut zrobiło sie ciemniej niźli na zaćmienie słońca.
[img]javascript:pop('/aliasy/mod/zoom.jsp?xx=2737790',500,400)[/img]



Sztona[/quote]

_________________
Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie,
ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku.

Antoine de Saint-Exupéry
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8649129
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Wto 31 Maj, 2005 22:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mieszkam niedaleko wrocka.. i w sumie burza byla.. i to tak nagle niespodziewanie.. siedze sobie nagle trzask drzwiami.. wiaterek zawial no to wstaje zeby okno zamknac a tam blyska, za chwile zaczelo grzemiec a potem lalo i wiaterek drzewka wyginal.. ale przynajmniej bylo czym oddychac
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Elun Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Czw 02 Cze, 2005 12:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ooo, to burza byla super. Wink ale oczywiscie mowie to nie biorac pod uwage tych 3 zmarlych osob i szkod na jakies 1,5 miliona, czy miliarda.

ja cale szczescie spedzilam ta burze w domu, chociaz mialam isc na rower. Ale w momencie, gdy zobaczylam po wyjsciu z lazienki po jakis 15 min, ze nagle cale niebo sie zrobilo czarne, to zrezygnowalam.
na wlasne oczy widzialam, jak drzewo stojace przed blokiem, sie lamie i leci na samochody, jak wszystko lata na ulicy, a starsi ludzie trzymaja sie czego popadnie. Trwala chyba z jakies pol godziny, przynajmniej w mojej okolicy.
pamietam, jak za pierwszym razem tak mocno zawial wiatr, a mialam wsystkie okna pouchylane i nagle wszystkie kartki i pudelka z biurka zaczely mi fruwac po pokoju, a swiatlo w mieszkaniu zaczelo migac, przy okazji nawialo mi pelno piachu do calego mieszkania.
lataly nawet rowery na ulicach i pozrywalo anteny z dachow. Ale to tylko w mojej okolicy malo sie wydarzylo, bo pozniej jak sobie pochodzilam po miescie, to bylo o wiele gorzej.
Praktycznie zadna ulica nie byla przejezdna, a 90% tras tramwajowych nie dzialalo, i niektore nie dzialaja do dzis, przez co cale miato jest sparalizowane :///
polowa miasta nie miala tez pradu, a kable ze slupow wisialy sobie na wysokosci metra.
tej burzy, to ja chyba dlugo nie zapomne hehe Smile

_________________
Kiedys znajde dla nas dom z wielkim oknem na swiat,
znowu zaczniesz ufac mi,
nie pozwole ci sie bac!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ant0n
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 02 Cze, 2005 12:47   

Nic niezwyklego.
Powrót do góry
Elun Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Czw 02 Cze, 2005 12:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nic?? hmm, nie wiem czy ogladales dzienniki, ale wszystkie szody przez te pol godziny oszacowano na porównywawcze do tych, z czasow powodzi z 97. Duza czesc miasta byla zalana po kolana, pol miasta nie mialo pradu, a cale miasto bylo sparalizowane, i jest w niektorych miejscach nawet do teraz.
no nie wiem, czy podczas zwyklej burzy dzieja sie takie rzeczy i straty.
Nawet sie nauczyciele do szkoly spozniaja hehe

_________________
Kiedys znajde dla nas dom z wielkim oknem na swiat,
znowu zaczniesz ufac mi,
nie pozwole ci sie bac!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość
PostWysłany: Czw 02 Cze, 2005 13:32   

Słyszałam o tym w radiu. Jak tego słuchałam, to w myślach zaczęłam się modlić, żeby ta burza nie doszła do mojej miejcsowości, chociaż mieszkam daleko od Wrocławia.
AmazonkAA jak ja bym miała taki widok to bym uciekła do piwnicy, nie żartuję :|
Powrót do góry
Ona89 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 15 Lip 2004
Posty: 606
PostWysłany: Czw 02 Cze, 2005 13:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To na górze to ja pisałam, zapomniałam się zalogować Wink
Przypomniało mi się jak w poprzednie wakacje było tornado w Kleszczelach, akórat tego dnia chciałam się wybrać tam nad zalew, ale rodzice powiedzieli, że pogoda jest taka sobie i nie pojechałam, a później jak o tym usłyszałam to normalnie zastygłam na chwilę w bezruchu...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5234610
alienspox Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 01 Cze 2005
Posty: 4
PostWysłany: Czw 02 Cze, 2005 16:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

szkoda ze mnie tam nie bylo biggrin ale i tak widzialem na wlasne oczy duzo ciekawych akcji [np dachujacy busik na drodze za oknem Smile ]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 02 Cze, 2005 17:56   

Straszne... Teoretycznie chcialabym cos takiego przezyc, ale z praktyka byloby gorzej. Poki co nie mialam okazji...
Ale straszne. Tyle szkod... Jejq.
Powrót do góry
Elun Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Czw 02 Cze, 2005 19:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

moja siostra znalazla w necie zdjecia z tej burzy. Oto one:









_________________
Kiedys znajde dla nas dom z wielkim oknem na swiat,
znowu zaczniesz ufac mi,
nie pozwole ci sie bac!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sztona Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 01 Paź 2004
Posty: 167
PostWysłany: Pią 03 Cze, 2005 08:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

wysłała bym zdiądko ale nie mam.. Sad



Sztona

_________________
Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie,
ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku.

Antoine de Saint-Exupéry
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8649129
Stokrotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 03 Cze, 2005 12:58   

To sa Bielany Wrocławskie ??
O_o
Zatkało i to nieźle O_o
Powrót do góry
ecrita Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 04 Cze 2005
Posty: 35
PostWysłany: Sob 04 Cze, 2005 19:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

o ja !!! Straszne.Niech Bóg broni Wrocław bo to takie piękne miasto...

_________________
ale nuda w tym internecie Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
6303049
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Nie 05 Cze, 2005 01:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mam pytanie do osob z wrocka.. a jak dzisiaj bylo z pogoda, i jak padalo to mniej wiecej w ktorych godz.. bo dzisiaj parada we wrocku byla i pierwsza czesc miala byc na dworze a dopiero potem na hali.. no i ciekawa jestem jak bylo z pogoda itd..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Elun Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Nie 05 Cze, 2005 11:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no wiec pogoda ogolnie jest OK. Sa chmurki i chlodny wiaterek, ale na termometrze mam 20 stopni. Czasem wyjdzie slonce, za chwile znow sie schowa i tak w kolko. Ale jeszcze nie padalo, lecz z tego co sie zapowiada, to moze przelotnie popadac. Ale to tylko moje domysly Wink

_________________
Kiedys znajde dla nas dom z wielkim oknem na swiat,
znowu zaczniesz ufac mi,
nie pozwole ci sie bac!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |