| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
O mlodych matkach, czyli dywagacje na temat glupoty
Autor Wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Wto 24 Maj, 2005 16:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no moga moga nie wiedziec.. ogladalam wczoraj rozmowy w toku o mlodych matkach.. to panna sie dowiedziala ze w ciazy jest dzien przed porodem ze jest w ciazy.. i jej rodzice itd tez.. <lol>
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
agag Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 05 Kwi 2005
Posty: 262
PostWysłany: Wto 24 Maj, 2005 16:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nic dziwnego skoro w książkach podają wam, ze tampony to metoda antykoncepcji...

_________________
a życie toczy, toczy swój garb uroczy,
toczy, toczy się los...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Wto 24 Maj, 2005 16:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no w sumie.. z nasza edukacja w tym kierunku w szkole to naprawde nienajciekawiej.. ale jak mozna przez 8 miesiecy nie zauwazyc ze sie jest w ciazy?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
malutka88 Płeć:Kobieta

Dołączyła: 11 Maj 2005
Posty: 22
PostWysłany: Wto 24 Maj, 2005 16:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

racja to na prawde trzeba byc slepym zeby przez 9 miesiecy nie miec miesiaczki i nie martwic sie tym to jest na prawde smieszne a po za tym.. nie no to jest nie do opisania masakra smiesza mnie tacy ludzie Very Happy Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 24 Maj, 2005 17:47   

agag napisał/a:
nic dziwnego skoro w książkach podają wam, ze tampony to metoda antykoncepcji...

A nie są!? O kurde musze biec do apteki po testy Wink
A po za tym nie rozumiem jak można nie zauważyć ciąży przz taki czas szczególnie, zę to strasznie widać szczególnie po osobach młodych, mam przykład w szkole... xhociaż to 8 miesiąc a faceci z jej klasy nadal ncizego nie zauwazyli bynajmniej niektórzy, ale to inna śpiewka niż sama dziewczyna
Powrót do góry
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Wto 24 Maj, 2005 18:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no ja nie wiem jak ta panna to zrobila, bo szczupla jest.. a w takim wypadku to jednak widac.. przeciez jest roznica miedzy przytyciem a tym jak brzuch rosnie w ciazy.. i ta jej matka tez slepa musiala byc zeby przez 8 miesiecy myslec ze coreczce sie przytylo.. masakra..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 24 Maj, 2005 19:16   

Szczególnie, ze tluszcz idzie w brzuch, a nie w macice... ale moze panna dziwnie tyła
Powrót do góry
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Wto 24 Maj, 2005 20:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no wlasnie.. i jak sie normalnie tyje to i ma sie nogi grubsze, i tylek rosnie, no i brzuch, ale nie tak na dole, ja tam zawsze wypatrze jak ktos w ciazy..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 24 Maj, 2005 20:33   

No wiesz nie da się nie wypatrzec po za tym brzuszek się tak ładnie zaokrągla a nie robią się fałdki no i charakterystycznie się chodzi pod koniec... siada, wogóle porusza...
Powrót do góry
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 24 Maj, 2005 20:52   

Ano mozna... Moja kuzynka. Zaczela jesc jak slon... tlumaczyla sie, ze tak ja naszlo... urosl jej tylko brzuch i cycki - nie podejrzane? podejrzane... mialam 18 i nastewpnego dnia powiedziala matce, ze jest w 8 miesiacu Wink a nikt nic nie podejrzewal Razz

ale dla mnie to czysta glupota - miec 15 lat i sie nie zabezpieczyc... ja tego poprostu nierozumiem. Neutral
Powrót do góry
Christine fan
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 24 Maj, 2005 21:45   

Sa ludzie i parapety.Potem od takich debili biora sie dzieciaki ktore sa przez nikogo niechciane,i ida do domow dziecka.Niepotrzebnie cierpia,dlatego ze jakis gowniarz wlozyl "ot tak sobie na 4 minuty na 3cm".Esencja kretynstwa.Niektorzy sa po prostu nieodpowiedzialnymi kretynami,ktorym powinno sie ucinac przyrzad.
Powrót do góry
nidhogg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 604
PostWysłany: Wto 24 Maj, 2005 23:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hm wiecie, ale z tym niewiedzeniem to nie bylo przypadkiem tak, ze panienka z lekka nieusiwadomiona byla ? Naprawde, czasami ludzie tak potrafia niemyslec i maja takie braki w podstawowej wiedzy, ze to az przerazajace. A czasami faktycznie jest tak, ze po kobicie w ciazy niewiele widac. Matka mojej koelzanki na przyklad nosila spodnie w rozmiarze takim, ze owa kolerzanka nosila je pozniej normalnie (a byla przerazliwie chuda) - czyli jak dla mnie w jakims kosmicznie malym. Co prawda programu nie ogladalam, wiec niewiem jak bylo faktycznie, ale co do glupoty ludziej to juz mnie niewiel zadziwia Wink

_________________
It`s not that gold
It`s not as golden as memory
Or the age of the same name

It`s not that gold
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mornariel Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 29 Kwi 2005
Posty: 60
PostWysłany: Sro 25 Maj, 2005 19:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Inteligencja górą! T-T

_________________
Mój fan
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6907743
Elun Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Sro 25 Maj, 2005 20:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

tez ogladalam rozmowy w toku z tymi dziewczynami. Ale z tym, ze dzien przed porodem rodzice sie dowiedzieli to bylo tak, ze dziewczyna miala wczesniaka, a termin chyba powinna miec z tego co pamietam dopiero za miesiac.

_________________
Kiedys znajde dla nas dom z wielkim oknem na swiat,
znowu zaczniesz ufac mi,
nie pozwole ci sie bac!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sro 25 Maj, 2005 21:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no tak ale to i tak jest 8 miesiac..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 4 Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |