| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
O mlodych matkach, czyli dywagacje na temat glupoty
Autor Wiadomość
Gladiatorpl Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 31 Sie 2003
Posty: 352
PostWysłany: Czw 26 Maj, 2005 19:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

to jest powazny problem, w dobie komputerow ludzie nie podejmuja odpowiednich dzialan w celu ochrony wzroku a pozniej wychodza takie akcje ze sie nie nie widzi
jednym slowem a raczej dwoma: brak odpowiedzialnosci, lub moze byc tez inne wytlumaczenie
Moze ojciec leci na kacu, matka akceptuje corke bo tez miala takie przypadki w dziecinstwie, a dziewczyna chodzi do szkoly dla ludzi z wadami wzroku.
A trzecie wyjscie to ze zostala zgwalcona przez kosmitow i moze ich dzieci rodza sie inaczej Razz
Wiec nie wiem czemu z tego robic krzyk, przeciez wszystko da sie realnie wytlumaczyc Razz

_________________
wszyscy maja podpis, mam i ja Razz
tralalalal
Sum 41 rulez
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4217189
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Czw 26 Maj, 2005 20:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja mysle ze jest wiatropylna.. bo jak to pani ginekolog w tym programie powiedziala "dziewczyny przychodza, sa w 4 miesiacu ciazy ale wypieraja sie tego ze wspolzyly" no a przeciez jak ich nie znamy to nie bedziemy osadzac o klamstwo, pewnie mowia prawde, co nie ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Elly Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 22 Lis 2004
Posty: 489
PostWysłany: Pią 27 Maj, 2005 00:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Programu nie oglądałam , ale dla mnie jest głupota nie zabezpieczyć sie w wieku 14 lat , ale jeszcze większą glupota jest współżyć w tym wieku. I jak można nie zauważyć ze jest się w ciąży po 8miesiącach ,ta dziewczyna ślepa była ?? A jej rodzice chyba też...,

_________________
Życie jest jak płomień - wystarczy mały podmuch żeby zgasło.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6519354
Christine fan
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 27 Maj, 2005 00:09   

Cytat:
dla mnie jest głupota nie zabezpieczyć sie w wieku 14 lat , ale jeszcze większą glupota jest współżyć w tym wieku
-Czemuz to?Jezeli sie zabezpieczysz,masz na to ochote,jestes przygotowana,to nie widze przeszkod.
Powrót do góry
Elly Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 22 Lis 2004
Posty: 489
PostWysłany: Pią 27 Maj, 2005 00:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Może i tak, ale nadal wydaje mi sie to głupota ...

_________________
Życie jest jak płomień - wystarczy mały podmuch żeby zgasło.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6519354
Christine fan
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 27 Maj, 2005 00:16   

Jakis konkretny powod?
Powrót do góry
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pią 27 Maj, 2005 00:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no glupota ale jak widac najczeciej takie wlasnie osoby sie nie zabezpieczaja...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Elly Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 22 Lis 2004
Posty: 489
PostWysłany: Pią 27 Maj, 2005 00:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

W zasadzie to nie , poprostu jak dla mnie to za mało, sama mam 13 i nie wydaje mi sie żebym za rok chciała juz współrzyc Razz

_________________
Życie jest jak płomień - wystarczy mały podmuch żeby zgasło.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6519354
Christine fan
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 27 Maj, 2005 00:24   

Po prostu brak checi.Nic dziwnego,na wszystko jest odpowiedni czas.Dla jednych wczesniejszy,dla drugich pozniejszy.
Powrót do góry
Elly Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 22 Lis 2004
Posty: 489
PostWysłany: Pią 27 Maj, 2005 00:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ale nie az tak wcześniejszy ... no cóz to jest decyzja tych dziewczyn i to one ponoszą potem tego konsekwencje ...

_________________
Życie jest jak płomień - wystarczy mały podmuch żeby zgasło.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6519354
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pią 27 Maj, 2005 00:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Elly ale my tu mowimy ze niektorzy wola wczesniejszy i ze wiekszosc tych co sie niezabezpieczaja to maja po tyle lat a nie ty..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Pią 27 Maj, 2005 09:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jak chcą niech wpsółżyją, niech tylko dbają o zabezpieczenie a będzie dobrze. Ale niejest dużo osób które naprawde chcą w tym wieku współzyć, często jest to nacisk chłopaka zazwyczaj starszego, a dziewczyny myślą że zyskają ich miłość w ten sposób...
Ale jeśli są chęci obu stron to czemu nie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 27 Maj, 2005 12:54   

Christine fan napisał/a:
Jakis konkretny powod?

No wiesz diewczyny w tym roku nie zawsze mają do końca rozwinięte wszystko co trzeba i nie odczuwają takiej przyjemności jak np. w wieku lat 17, co je automatycznie zraża po kilku razach i myslą, ze to nie dla nich...
Powrót do góry
Keeveek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 588
PostWysłany: Pią 27 Maj, 2005 13:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

gorzej. Seks w wieku lat 13 np wygląda po prostu śmiesznie Wink nie tam, żebym widział, czy uprawiał, ale potrafię to sobie wyobrazić i tylko brechtam z tego biggrin

_________________
My life is over and so is YOURS
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1550297
Sebo Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 12 Cze 2005
Posty: 380
PostWysłany: Nie 12 Cze, 2005 01:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no w wieku 13 lat wyglądałoby bardzo śmiesznie był taki program niedawno na TVN o młodych matkach eh to jest straszne taka dziewczyna ma dużo cięższe życie, chłopak zresztą też

_________________
I love my sweet heart
....zamknięty cały świat w króciutkim słowie "MY"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6345828
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |