| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Wychowanie i Kary cielesne
Autor Wiadomość
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Sob 21 Maj, 2005 17:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dambi napisał/a:
Napewno ta żyletka może wiązać sie z problemami emocjonalnymi ale to komplikuje sytuację jeśli wtedy nic nie dociera nawet psycholog???


Poswiecic wiecej czasu ...
Wziac chociazby urlop w pracya jelsi nie ma takiej mozliwosci starać sie duzo rozmawiać przy kazdej czynnosci ... duzo czasu spedzać poza domem ...
Cos zmienic ... wybrac sie na pizze :> albo cokolwiek ...

I psycholog psycholog psycholog ... Wink
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Pan_Feanor Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Cze 2003
Posty: 612
PostWysłany: Sob 21 Maj, 2005 19:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Fajnie się mówi, pogadaj ze starymi albo niech starzy pogadają z tobą, jeśli ty rozmawiasz normalnie z rodzicami na co robiłaś na imprezie to gratuluje, u mnie by to nieprzeszło, to znaczy mi bi uszło ale siostrze nie...

_________________
"Niech w ogniu staną kaplic ściany, niech dym zdusi zakonnic krzyk"
Czyń ZŁO !!! BLACK METAL IST KRIEG !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Sob 21 Maj, 2005 19:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Pan_Feanor napisał/a:
Fajnie się mówi, pogadaj ze starymi albo niech starzy pogadają z tobą, jeśli ty rozmawiasz normalnie z rodzicami na co robiłaś na imprezie to gratuluje, u mnie by to nieprzeszło, to znaczy mi bi uszło ale siostrze nie...


Nie rozmawiam z rodzicami normalnie ... nie mowie im wszystkiego ...

Ale od wczoraj zaczynam czuc ze naprawde mam ojca ... ktory sie mna interesuje ... I sama staram sie to dalej utzrymywac ... Heh co moze dac krtotka rozmowa i maly wypad na pizze ... niesamowite ... Smile


fajnie sie mówi .... fajnie ... sama dobrze znam to ... wiele osob z forum zna moje problemy ... obecne i wczesniejsze ... nigdy nie bylo mi latwo ... wczoraj tez nie było łatwo ... ale chciałam chciałam od dluzszego Smile teraz jest lepiej Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Nie 22 Maj, 2005 11:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Pan_Feanor napisał/a:
Fajnie się mówi, pogadaj ze starymi albo niech starzy pogadają z tobą, jeśli ty rozmawiasz normalnie z rodzicami na co robiłaś na imprezie to gratuluje, u mnie by to nieprzeszło, to znaczy mi bi uszło ale siostrze nie...

to co, Ty byś dzieciaka za to zbił? (znaczy sie nie za to co teraz napisales tylko za wczesniejsze)

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Nie 22 Maj, 2005 14:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja tam czesto mamie mowie jak bylo na imprezie.. tylko zazwyczaj wycinam 3/4 rzeczy i cos tam sie dopowie i zawsze z "pilismy i jaralismy cala noc i w sumie nie pamietam co sie dzialo" robi sie "pilismy tylko szampana, posiedzielismy, pogadalismy, potanczylismy bylo bardzo fajnie" <lol>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pan_Feanor Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Cze 2003
Posty: 612
PostWysłany: Pon 23 Maj, 2005 07:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

panienka_wierzba napisał/a:
Pan_Feanor napisał/a:
Fajnie się mówi, pogadaj ze starymi albo niech starzy pogadają z tobą, jeśli ty rozmawiasz normalnie z rodzicami na co robiłaś na imprezie to gratuluje, u mnie by to nieprzeszło, to znaczy mi bi uszło ale siostrze nie...

to co, Ty byś dzieciaka za to zbił? (znaczy sie nie za to co teraz napisales tylko za wczesniejsze)


Piższe po ludzku i sęsem bo nieczaje o co ci chodzi w tym posćie... za dużo w Lineage2 grasz :]

_________________
"Niech w ogniu staną kaplic ściany, niech dym zdusi zakonnic krzyk"
Czyń ZŁO !!! BLACK METAL IST KRIEG !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Pon 23 Maj, 2005 21:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Pan_Feanor napisał/a:
panienka_wierzba napisał/a:
Pan_Feanor napisał/a:
Fajnie się mówi, pogadaj ze starymi albo niech starzy pogadają z tobą, jeśli ty rozmawiasz normalnie z rodzicami na co robiłaś na imprezie to gratuluje, u mnie by to nieprzeszło, to znaczy mi bi uszło ale siostrze nie...

to co, Ty byś dzieciaka za to zbił? (znaczy sie nie za to co teraz napisales tylko za wczesniejsze)


Piższe po ludzku i sęsem bo nieczaje o co ci chodzi w tym posćie... za dużo w Lineage2 grasz :]
kolejny - -"
a więc.. była gatka o tym ze dzieciak sie tnie czy cos.. i Ty byś w takim momencie dzieciaka zbił? bo to by wynikalo z Twoich poprzednich postow

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Pan_Feanor Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Cze 2003
Posty: 612
PostWysłany: Pon 23 Maj, 2005 23:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jasne wyrwał bym mu tchawice a potem napchał grochówki w przełyk -_-....
Spytałbym się dlaczego się tnie i wytłumaczył bym ze postępuje jak ostatni idiota... A jeśli bym miał ohote aby raz nazawsze mu to obrzydzić i skopać psyhe zaczoł bym się ciąć przy dzieciaku

_________________
"Niech w ogniu staną kaplic ściany, niech dym zdusi zakonnic krzyk"
Czyń ZŁO !!! BLACK METAL IST KRIEG !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tsej
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 24 Maj, 2005 00:02   

wy na prawde nie możecie pogadać o tym w domu?
ciekawe jak można sie oddalić od siebie rodzeństwo i zonline'ować...do tego stopnia że choć mieszkają pod jednym dachem to gadaja ze sobą jedynie na forum biggrin
Powrót do góry
Pan_Feanor Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Cze 2003
Posty: 612
PostWysłany: Wto 24 Maj, 2005 08:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tsej napisał/a:
wy na prawde nie możecie pogadać o tym w domu?
ciekawe jak można sie oddalić od siebie rodzeństwo i zonline'ować...do tego stopnia że choć mieszkają pod jednym dachem to gadaja ze sobą jedynie na forum biggrin


Tsej ty cholernie mądry jesteś z kąd u licha masz wiedzieć że niegadamy w domu ? A jak się pojawi ciekawy temacik na forum to czemu niemożna odpisać ? Nie no sory że teraz tak na ciebie wskakuje ale prezz ludzką nadinterpretacje i złośliwość ostatnio miałem takie cyry że nikomu tego nieżycze - przemówiłem

_________________
"Niech w ogniu staną kaplic ściany, niech dym zdusi zakonnic krzyk"
Czyń ZŁO !!! BLACK METAL IST KRIEG !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tsej
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 24 Maj, 2005 11:11   

tak myślałem że dodanie słowa.."jedynie" wzbudzi kontrowersje i tego sie spodziewałem ale takie jest wrażenie i podejrzanym byłoby to ukrywać
Powrót do góry
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Wto 24 Maj, 2005 15:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Pan_Feanor napisał/a:
jasne wyrwał bym mu tchawice a potem napchał grochówki w przełyk -_-....
Spytałbym się dlaczego się tnie i wytłumaczył bym ze postępuje jak ostatni idiota... A jeśli bym miał ohote aby raz nazawsze mu to obrzydzić i skopać psyhe zaczoł bym się ciąć przy dzieciaku
noi wlasnie na odpowiedzi mi zalezalo (bo ze 3 razy to pytanie zadaalam)

Tseju.. my rozmawiamy ;/

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Tsej
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 24 Maj, 2005 17:54   

Cytat:
Tseju.. my rozmawiamy ;/
zabrzmiało po amerykańsku biggrin
he he ten uśmiech świadczy że te rozmowy to gorzki owoc :>
Powrót do góry
Pan_Feanor Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Cze 2003
Posty: 612
PostWysłany: Wto 24 Maj, 2005 21:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

:] Naszczęśćie niekączą się rękoczynami, bo jak widać sister żyje i ma kości całe Smile
A miecze leżą oparte o sicane i się marnuja Mr. Green

_________________
"Niech w ogniu staną kaplic ściany, niech dym zdusi zakonnic krzyk"
Czyń ZŁO !!! BLACK METAL IST KRIEG !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Holy Knight Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Dołączył: 10 Kwi 2005
Posty: 154
PostWysłany: Wto 24 Maj, 2005 22:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Uważaj by ci siora z firebala nie oddała a poza tym te miecze sa ćwiczebne Razz ja sobie chyba kupie porzadne żelastwo we wrzesniu jak ze szkolenia wróce z kasą Twisted Evil

_________________

A moment of laxity spawns a lifetime of heresy

Gloria Exterminatus


Ostatnio zmieniony przez Holy Knight dnia Sro 25 Maj, 2005 16:06, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2770494
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 6 z 7 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |