| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Wychowanie i Kary cielesne
Autor Wiadomość
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Pon 16 Maj, 2005 18:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dambi napisał/a:
Love Ale czuż można poradzić w takiej stytuacji zadne rozmowy a nawet wizyta u terapeuty nie odnoszą skutku dzieci na waszych oczach robi sobie krzywdę tnąc się żyletką to juz coś człowieka trafia
jak z takim upartym rozwydrzonym bachorem sobie poradzić


= = radzilabym wazyc słowa :/

Czy jelsi ktos sie tnie zyletką to jest rozwydrzony ? ... czy to znaczy ze jest bachorem ??
Dla mnie to raczej siwadczy o jakims problemie ... :/ zyletka jakby daje upust złym emocjom :/ nie jest raczej jakims widizmisie ( napewno nie zawsze )

Jak sobie poradzic ? wychowywac ... = = Jak cos przeskrobie tlumaczyc ... nie krzyczec... jeden klaps w pupe :/ Tylko w pupe = =

A nie w twarz ... głowe :/ i to kilkanascie razy ...

jesli inne metody nie skutkuja zawsze sa szlabany = = oczywiscie z wiekiem mozliwosc Hym " zabrania " " ukrucenia " czegos np wyjsc ... siedzenia na kompie staje sie mniej mozliwa ... ale to juz raczej zalezy od kontaktów miedzy dziekciem a rodzicem
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Pon 16 Maj, 2005 22:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

u mnie przykladowo problem z zyletka (tylko kilka razy, ale o tych kilka razy za duzo) pomoglo to, ze brat ze mna o tym porozmawial (a jednak jestes czasem przydatny) i kulkoro bliskich znajomych (w tym przyjaciele) noi przykladowo jakos nie trzeba bylo mnie lac ;/ (co zapewne jeszczy by pogorszylo sprawe, o cholere zbyt duzo) wystarczylo wsparcie, rozmowa.. pomoc..
i teraz ucze sie co robic z tymi emocjami w inny sposob, czasami jest gorzej, moze nie dla mnei ale dla otoczenia (w domu), krzycze, nie wiem co mam z nimi robic (nei zawsze mozna wyjsc, przewietrzyc sie) ale rpzynajmniej nie robite tego co kiedys

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 16 Maj, 2005 22:22   

panienka_wierzba napisał/a:
wystarczylo wsparcie, rozmowa.. pomoc..

Yep... Rozmowa jest w takich chwilach błogosławieństwem. Świętością.

Co do kar cielesnych:
Jestem za. Oczywiście w granicach zdrowego rozsądku. Czyli zależy kiedy, gdzie, za co i jak mocno. Jeśli kiedyś będzie mi dane mieć dziecko (Rolling Eyes o bosh) to niech mnie prędzej TIR na ulicy rozplaszczy, niż jakbym miał je bić bez uprzedniej rozmowy.
Powrót do góry
Michuś Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant

Dołączył: 11 Paź 2004
Posty: 33
PostWysłany: Pon 16 Maj, 2005 22:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Himitsu napisał/a:
Co do kar cielesnych:
Jestem za. Oczywiście w granicach zdrowego rozsądku. Czyli zależy kiedy, gdzie, za co i jak mocno. Jeśli kiedyś będzie mi dane mieć dziecko (Rolling Eyes o bosh) to niech mnie prędzej TIR na ulicy rozplaszczy, niż jakbym miał je bić bez uprzedniej rozmowy.


ja czasem dostaję od taty ale przed karą robi zawsze swoje wywody i czasami to pogawędka trwa z pół godziny Sad to już lepiej odrazu dostać i mieć spokój Exclamation nie wiem czy to dobre metody bo różnie mówią o biciu ale paru kumpli też dostaje lanie Embarassed jedni się bardziej boją inni mniej i leją na to że dostaną Exclamation

_________________
Michał
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4143657
Pan_Feanor Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Cze 2003
Posty: 612
PostWysłany: Wto 17 Maj, 2005 07:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

" Jeśli kiedyś będzie mi dane mieć dziecko ( o bosh) to niech mnie prędzej TIR na ulicy rozplaszczy, niż jakbym miał je bić bez uprzedniej rozmowy."
Oby te forum do ego czasu istniało, zobaczyłbyś tego posta i zaśmiał się gożko jak czas i życie wypacza nasze ideały,...

_________________
"Niech w ogniu staną kaplic ściany, niech dym zdusi zakonnic krzyk"
Czyń ZŁO !!! BLACK METAL IST KRIEG !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tsej
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 17 Maj, 2005 08:32   

człowiek w samotności jest w stanie do za równo cudownych jak i przerażających rzeczy...
ex tedium inventum ex tedium insania
jednakże rozmowa jest cholernie amerykańską wersją...co naprawde pomaga to życzliwa obecność
dzieci potrafią sie nudzić do 3 krotnie razy czybciej od ludzi, bo uczą sie w zastraszającym tempie, daltego jaeśli sie dziecko ogładzi czasem, czyli nie da mu sie czasu na nudzenie to nie popełni czegoś czego w chwili popełniania winno żałować...a jeśli tego nie czyni to ni bój gnoja rzemykiem niewyuczy
Powrót do góry
agag Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 05 Kwi 2005
Posty: 262
PostWysłany: Wto 17 Maj, 2005 09:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
dzieci potrafią sie nudzić do 3 krotnie razy czybciej od ludzi


hehehe dobre Wink

_________________
a życie toczy, toczy swój garb uroczy,
toczy, toczy się los...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tsej
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 17 Maj, 2005 14:23   

dorosłych ludzi dorosłych biggrin
Powrót do góry
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Wto 17 Maj, 2005 15:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no wlasnie.. bo wyszlo ze dzieci to nie ludzie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 17 Maj, 2005 16:01   

Michuś napisał/a:
ja czasem dostaję od taty ale przed karą robi zawsze swoje wywody i czasami to pogawędka trwa z pół godziny

Pragnę zauważyć, że jest różnica między spokojną rozmową a kazaniami.
Pan_Feanor napisał/a:
" Jeśli kiedyś będzie mi dane mieć dziecko ( o bosh) to niech mnie prędzej TIR na ulicy rozplaszczy, niż jakbym miał je bić bez uprzedniej rozmowy."
Oby te forum do ego czasu istniało, zobaczyłbyś tego posta i zaśmiał się gożko jak czas i życie wypacza nasze ideały,...

O tym już dawno się przekonałem.
Powrót do góry
Dambi Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 12 Maj 2005
Posty: 12
PostWysłany: Czw 19 Maj, 2005 15:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Napewno ta żyletka może wiązać sie z problemami emocjonalnymi ale to komplikuje sytuację jeśli wtedy nic nie dociera nawet psycholog???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Pan_Feanor Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Cze 2003
Posty: 612
PostWysłany: Pią 20 Maj, 2005 08:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Świat jest miejscem Evolucji, przetrwają tylko najsilniejsi....

_________________
"Niech w ogniu staną kaplic ściany, niech dym zdusi zakonnic krzyk"
Czyń ZŁO !!! BLACK METAL IST KRIEG !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tsej
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 20 Maj, 2005 10:22   

o tu sie zgodze...biggrin

znikaj Feanor :> Natura cie nie chce
Powrót do góry
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Pią 20 Maj, 2005 13:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dambi napisał/a:
Napewno ta żyletka może wiązać sie z problemami emocjonalnymi ale to komplikuje sytuację jeśli wtedy nic nie dociera nawet psycholog???

napewno nie bic
jedna z najgorszych rzeczy jaka mozna w takim momencie zrobic
staram sie pomoc na wszysktie posoby
pomoc rozwiazac problem

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Pan_Feanor Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Cze 2003
Posty: 612
PostWysłany: Sob 21 Maj, 2005 09:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jak to jest z facetami, pokłucą się dadzą se pomordzie, za pare dni pójdą do knajpy na piwo... Czasem niestety udeżyć trzeba chociaż przemocy fizycznej nielubie ostatnim niepodważalnym argumentem jest argument sdiłowy... działa na najbardziej nawet prymitywnych

_________________
"Niech w ogniu staną kaplic ściany, niech dym zdusi zakonnic krzyk"
Czyń ZŁO !!! BLACK METAL IST KRIEG !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 5 z 7 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |