| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Konklawe
Autor Wiadomość
ajeczka11 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 11 Lut 2005
Posty: 501
PostWysłany: Pon 18 Kwi, 2005 18:22   Konklawe Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja wiecie dziś rano rozpoczęło się konklawe. Jak myślicie kiedy sie skończy. Z tego co sie orientuję to największe szanse ma Josheb Racinger(nie wiem jak sie pisze:P) Ma on 73 lata. Wydaje mi sie że jest trochę za stary jak na papieża i jest niemcem. Nie wiem czy to dobrze:\ Co wy o nim myślicie? Aha i na onecie przeczytałam ze ma on juz załatwoine 40 czy nawet ponad 50 procent głosów? Cieszycie się że to on ma zastąpić naszego naj naj papieża-polaka?Ja nie zbyt. Wiem jeszcze ze rywalizuje z nim włoch. Co myślicie o tym włochu(nie wiem jak sie nazywa,ale mniej więcej kojaże wygląd)

_________________
http://ajeczka.funtest.pl/ <-znasz mnie?
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7060479
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 18 Kwi, 2005 18:45   

Nie no, mogę zrozumieć, że nie przepada się za jakimś narodem, ale to nie od razu znaczy, że ktoś z nielubianej nacji nie może zostać papieżem.
Ja sam nienawidzę Niemców, ale nie mam nic przeciwko, żeby Niemca wybrano na papieża. Owszem, będzie pewien - że tak to ujmę - "niedosyt", ale w ostateczności - czemu nie? (A nuż będzie on godnym następcą JPII i dzięki temu polepszyłyby się stosunki polsko-niemieckie?)
Powrót do góry
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 18 Kwi, 2005 19:22   

zeby tylko czarny nie został papiezem ==' ani tym bardziej niemiec..grr nienawidze niemcow Polske nam zniszczyli ><"
Powrót do góry
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Pon 18 Kwi, 2005 19:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

czarny, niemiec?
kochanie czyżbyś była rasistką?

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Chesterka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 30 Wrz 2004
Posty: 963
PostWysłany: Pon 18 Kwi, 2005 19:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A ja nie mam nic przeciwko murzynom ani niemcom. Razz Mógłby być nawet murzyn-niemiec, mi to odpowiada. A np. niektórzy polacy uwielbieją Sztefena Mullera (czy jak mu tam ;p) mimo, że jest niemcem. Zreszta co za różnica, ważne, żeby był ee yy jak to określić... noo.... sami wiecie ;P

_________________
Klik!
Przygody czerwonego trampka ;P
"Powietrze pachnie, jak malinowa Mamba..." biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3687193
frigg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Pon 18 Kwi, 2005 19:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Gabra napisał/a:
zeby tylko czarny nie został papiezem ==' ani tym bardziej niemiec..grr nienawidze niemcow Polske nam zniszczyli ><"


wlasnie tak gabra - wlasnie tego uczyl was (no dobra - nas) papierz - nienawisci, rasizmu, tego ze nie nalezy wybaczac...jakos kurcze mam wrazenie caly czas, ze to chodzi jednak tylko o tego jednego czlowieka a nie o nauki....wiec nie zmieni sie nic (to tak nawiazujac do tematu w psychologii czy cos sie zmieni)


Ostatnio zmieniony przez frigg dnia Pon 18 Kwi, 2005 20:10, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 18 Kwi, 2005 20:04   

od razu rasistka,tak jasne grr precz czarni,żółci,fioletowi z tego świata

poprostu boje sie jak wiekszosc ludzi przepowiedni nostradamusa,jest coś w tym złego?!


frigg napisał/a:
tego ze nie nalezy wybaczac...


e? Razz

a pozatym moze ja mam to we krwi,moze nie,ale mam prawo sie czegos bac,nielubiec,nienawidzic,kochac ...

chociaz przyznam ze nie wypaliło z tamtym czarnym ale no dobra,stalo sie ;/
Powrót do góry
EU07 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Paź 2004
Posty: 489
PostWysłany: Pon 18 Kwi, 2005 20:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Najbardziej bylbym uradowany jesli Papieżem zostanie niemiecki kardynał Joseph Ratzinger. Oprócz niego jestem jeszcze faworytem Angelo Sodano.
Fakt ewentualnego wyboru na Papieża człowieka z Afryki pozostawię bez komentarza.

_________________
Zapraszam na moje nowe Forum: kolej, podróżni, Mazowsze. (adres w przycisku www) Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1141814
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 18 Kwi, 2005 20:27   

Przez lata wybierali włochow,wiec dobrze jakby włoch nie byl tym razem Neutral
Powrót do góry
R2
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 18 Kwi, 2005 20:29   

Cytat:
Ma on 73 lata. Wydaje mi sie że jest trochę za stary jak na papieża i jest niemcem. Nie wiem czy to dobrze

nie przymierzając "jebłem"


Ostatnio zmieniony przez EU07 dnia Pon 18 Kwi, 2005 20:34, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
PlkNikt
Gość
PostWysłany: Pon 18 Kwi, 2005 20:29   

Z gory przepraszam - zalogowac sie nie moge.

Ja chcialbym aby papiez byl czarny. Ale to tylko dla czystej draki:)
A jak wybiora jakiegos kolesia to niech bedzie spoko i niebedzie zadnym bucem zapatrzonym w siebie.
Zreszta kto bedzie ten bedzie. W koncu sam Duch Swiety natchnie ludzi.
Powrót do góry
codi Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 21 Paź 2003
Posty: 581
PostWysłany: Pon 18 Kwi, 2005 20:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja również chciałbym czarnego papieża Very Happy
Ja się tam na papieżach nie znam ale widziałem kilku o czarnej skurze.
Nawet wyczytałem gdzieś w gazecie że ktoś tam przepowiedził że następny papież będzie czarny Twisted Evil

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pon 18 Kwi, 2005 20:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

czemu nie czarny? wierzycie w jakies bzdury? jak narazie zadna przepowiednia nostradamusa sie nie spelnila.. pozatym to papiez.. nie wazne jakiej jest narodowosci, wazne jakim jest czlowiekiem!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 18 Kwi, 2005 20:47   

panienka_wierzba napisał/a:
czarny, niemiec?
kochanie czyżbyś była rasistką?

Przepraszam, ale jeśli nawet to co? Bo dla mnie zabrzmiało to jak jakaś odgórna krytyka... w końcu jej nie zabronisz Wink. Każdy może kogoś nienawidzić, co nie?
Jak już Gabra napisała:
Cytat:
a pozatym moze ja mam to we krwi,moze nie,ale mam prawo sie czegos bac,nielubiec,nienawidzic,kochac ...



EDIT:
nasty_girl napisał/a:
jak narazie zadna przepowiednia nostradamusa sie nie spelnila..

Tutaj muszę zacytować R2, gdyż pewne jego zdanie w pełni oddaje moją reakcję (mam nadzieję, że się R2 nie obrazi Wink).
Cytat:
nie przymierzając "jebłem"
Powrót do góry
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Pon 18 Kwi, 2005 20:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Himitsu napisał/a:
panienka_wierzba napisał/a:
czarny, niemiec?
kochanie czyżbyś była rasistką?

Przepraszam, ale jeśli nawet to co? Bo dla mnie zabrzmiało to jak jakaś odgórna krytyka... w końcu jej nie zabronisz Wink. Każdy może kogoś nienawidzić, co nie?

ale czy ja zabraniam?
nie
po prostu pytam
eee ja w tym nie widze żadnej krytyki
ale rasistów nie toleruje
tak samo jak faszystów czy nazistów
również mam prawo
którego nikt mi nie zabroni

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 8 Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |