| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
kocie sny
Autor Wiadomość
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 14 Kwi, 2005 22:54   kocie sny

Słyszałam duzo razy, ze zwierzeta śnią. Moja kotka niedawno spala i miala drgawki, jakos sie szamotała, uszami i jakby noskiem. Budzilam ja tak szturchalam ale ona nic, dopiero jak tak z 5 razy poszturchalam sie obudzila ledwo i lezala... juz jets ok. ale zastanawiam sie czy naprawde moglo sie jej cos snic?
Przejdź na dół
Eithne Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 24 Mar 2005
Posty: 41
PostWysłany: Czw 14 Kwi, 2005 23:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Myślę, że tak... Skoro psy śnią (podczas snu piszczą, poruszają łapkami itd) to czemu nie koty? Mój kot jest tak niesamowicie leniwy, że chyba nawet nic mu się nie śni Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5232984
Girl Zone Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 12 Wrz 2004
Posty: 111
PostWysłany: Pią 15 Kwi, 2005 09:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Moja psa czasami piszczy przez sen(w nocy) tak głośno, że się budzę i muszę ją uspokajać.
Myslę, że koty jak i króliki, chomiki itp. mogą śnić.

To są tylko moje przypuszczenia

_________________
Na twarzy uśmiech
a w sercu ból
to najtrudniejsza z życiowych ról...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
9927062
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 15 Kwi, 2005 13:03   

Oczywiście, że śniła. Wink Mój pies często śni - drga, piszczy, rusza łapkami, mruga oczami (ale ich nie otwiera), porusza wargami (tzn. on ma takie wory, ale to mniej więcej jak wargi). Smile
Powrót do góry
Ona89 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 15 Lip 2004
Posty: 606
PostWysłany: Pią 15 Kwi, 2005 16:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Raczej śnią, ale dragawki są z innego powodu, po prostu nerwy czasem szwankują. Ja też tak mam i to nie podczas snu, czasami drży mi powieka, a kilka razy jak leżałam, ale nie spałam to poprostu rzuciło mnie prawie całym ciałem, to tak jak czasami się człowiek oparzy i odruchowo zabiera rękę, to tak samo jest z takimi drgawkami tylko one są tak jakby bez powodu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5234610
codi Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 21 Paź 2003
Posty: 581
PostWysłany: Pią 15 Kwi, 2005 16:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mój psiur też tak czasami ma Razz
Śpi se a zarazem cały tańczy na swoim łóżku Mr. Green (hm... może lunatykuje Razz )
Jednak sie sądze by to była wina nerwów. Rolling Eyes
Mój psiur ma takie dziwne odruchy tylko wczasie snu, a gdy nie śpi zachwowuje się w miare normalnie Cool Razz
Chociaż coś w tym musi być Razz
Mój chomiczek też jak śpi to ma takie ruchy hyhy Razz (o czym te zwierzaki moga śnić Mr. Green Razz )

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 15 Kwi, 2005 21:28   

No wiec raczej sie snilo:) hm poobserwuje jeszcez hehe... tylko ciekawe co sie moze snic zwierzetom. hmm?

Ps Ona... wiesz ze slyszlama nawet ogladalam flm ze dziecko mialo owsiki i je tak rzucalo podczas snu...
Powrót do góry
Ona89 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 15 Lip 2004
Posty: 606
PostWysłany: Pią 15 Kwi, 2005 22:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wesz Agnieszko mi się wydaje, że jeśli dziecko miało owsiki to raczej samo się rzucało, a nie nim, chociaż nigdy nic nie wiadomo Wink Ja nawet raz jak leżałam i oglądałam telewizję to tak gwaltownie zabrałam nogę, tzn. podkuliłam, to jest taki dziwne, bo dzieje się szybko i bez powodu. A co do tych zwierząt to wątpę, zeby za każdym razem jak np. kotku coś drży no to to już musi być od snu, bo mojemu Kubusiowi to czasami nawet jedna strona pyszczka drgała no to co mu mogło się takiego ścić? Ale pamiętam sytuację, że tak mocno zaczęły mu drżeć i chciałam go zbudzić i w pewnej chwili to ustało, ale zrobił się jakiś sflaczały, tak jakby był pod narkozą, że nic nie szuł co z nim robiłam, wtedy się przestraszyłam, ale trochę nim potrząsłam i się ocknął.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5234610
Pulkownik Nikt Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Wrz 2003
Posty: 909
PostWysłany: Pią 15 Kwi, 2005 22:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No jesli milimetrowe robaczki moga zucac dzieckiem to pewnie zucaly hehe Smile

_________________
"Chlop co tabaki nie zazywa baba sie nazywa"

"Kto sie wczesnie z lozka zbiera ten wczesnie umiera" - Rincewind
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8240066
nidhogg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 604
PostWysłany: Pon 18 Kwi, 2005 10:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hmmm no pewnie ze snia, coprawda ja u moich kotow nie obserwuje, ale u psow jak najbardziej, natomiast czytalam gdzies (nie pamietam niestety gdzuie), ze w takich moemenatch zdecydowanie niewskazane jest budzenie zwierzaka. W sumie slusznie - ja tez nie lubie jak sni mi sie cos przyjemnego/lub nieprzyjemnego i nagle dzwoni budzik, zajmuje mi to 15 minut zanim dojde do siebie.

_________________
It`s not that gold
It`s not as golden as memory
Or the age of the same name

It`s not that gold
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Blanka Płeć:Kobieta
Moderator


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Sty 2003
Posty: 632
PostWysłany: Sro 20 Kwi, 2005 21:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No ziwerzaki tez maja swoja psychike no wiec moga miec i sny. Tylko najbardziej ciekawi mnei co takiemu zwiewrzakowi moze sie snic... heh. Moze pieskowi duza kosc, a kotu Whiskas nowe z reklamy;D. Nie no trzeba przyznac ze zwierzeta nas zaskakuja i to bardzo. Jak ludzie maja swoje ulubione programy tV, lubia dany rodzaj muzyki, pokarmu. Maja swoje jakby zainteresowania (np niektore psy lubia chodzic po gorach, inne aportowac) i upodobania (np. jedne lubia kapiel w zimnej, inne w cieplej wodzia, a niektore nie znosa kapieli). Sa tez bardzo sprytne... same potrafia nauczyc sie od ludzi paru sztuczek niezlych i dzieki temu robic z nas krtow heh. Chyba odbieglam od tematu...No w kazdym razie koty moga snic, moga sie bac, moga miec na cos ochote...itd.

_________________
'...abyś pewnego dnia odkrył, że baśń może się nieco różnić od twoich wyobrażeń.'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7399523
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |