| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
ŻAŁOBA
Autor Wiadomość
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Wto 05 Kwi, 2005 21:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no a jak
i jeszcze cale swoje otoczenie zmusic do tego samego
nie no nic nie mam do ludzi ktorzy 'zaprzestaja wszystkiego' ale nie doprowadzajmy do fanatyzmu..

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Wto 05 Kwi, 2005 21:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie mam muzycznej w piątek. Troche szkoda. No ale może w sobote chociaż troche ucichnie ta szopka i nie będe musiała grać na zespole jednego, najnudniejszego utworu bo jest załoba. A podobno mamy się radować ;/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ant0n
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 05 Kwi, 2005 21:59   

Ale musze przyznac, ze dzisiejszy program na polsacie bardzo mnie wzruszyl ;o Wlasnie takie chcialbym ogladac - skierowane na to, co zrobil dobrego.
A nie gledzenie ksiezy na polskich kanalach. Aaa i retransmisje mszy o_O
Powrót do góry
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Wto 05 Kwi, 2005 22:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

retransmisji mszy tez nie lubie
i tych ględzeń księzy i wogole

za to przez tych kilka dni obejzalam conajmniej kilka bardzon wartosiowych programow, trzeba przyznac ze podczas 2 czy 3 sie pobeczalam

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
ToJa Płeć:Kobieta
Aktywista
Jest mnie coraz mniej...
Aktywista


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 22 Lip 2002
Posty: 607
PostWysłany: Wto 05 Kwi, 2005 23:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie macie odrobiny wstydu? Co to za gadki o zmuszaniu do czegoś? Nie chcecie, to nie oglądajcie TV. Włączcie kompa, DVD, muzę i jazda... Tak trudno kilka dni wytrzymać bez filmu, kreskówki czy jakiegoś programu?
Ludzie! nawet kibole potrafili pogodzić się. Może na chwilę, ale zrobili to. Wy zachowujecie się jak dzieci tupiące nogami, bo rodzice wyłączyli bajkę.
Skoro dla was, to wszystko nic nie znaczy, to nie. Ale o co tak się plujecie? Miliony ludzi na całym świecie płacze. Słuchaliście młodych ludzi, którzy wypowiadali się na temat papieża? Był dla nich moralnym autorytetem (a dla jasności - to słowa ludzi niewierzących). A czy to, że płaczą ludzie z wielu państw, to też wpływ mediów? Może w dodatku naszych, co? To nie jest szopka - to dla olbrzymiej rzeszy ludzi strata wspaniałego Człowieka. Nie każdy może pojechać do Włoch czy nawet do Warszawy. Oni żegnają papieża oglądając to w TV. Wielu ludzi wspomina chwile radości i nadziei jakie dał im papież oglądając powtórki z pielgrzymek.
A niby co mają teraz nadawać w TV? Komedię, horror a może Idola?

Słowo daję, że jak ktoś jeszcze odważy się pisać takie posty, to posypią się głowy. W tym wypadku nie ma wolności słowa! To nie jest temat do głupich dyskusji. Komuś nie pasuje, to niech się nie odzywa. Ludzie pozakładali sporo tematów - to fakt. Chcieli podzielić się smutkiem i uważam, że wszyscy powinni to uszanować. Przynajmniej pokazali, że mają uczucia i umieją dostrzec dobro.

_________________
Pijemy za lepszy czas
za każdy dzień, który w życiu trwa
za każde wspomnienie, co żyje w nas
niech żyje jeszcze przez chwilę
---
http://www.dziecionline.pl/pomoc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
245765
dziewczyneczka Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 18 Sty 2005
Posty: 253
PostWysłany: Sro 06 Kwi, 2005 08:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Masz rację ToJa^^.
Żałoba nie jest czasem kiedy mamy oglądać program rozrywkowy, lub jakiś inny.
Powinniśmy modlić się za papeża wspominać go w tych filmach co są w tv.
Moim zdaniem tv bardzo dobrze zrobiła że nie puszcza żadnych teleturniejów, filmów itd.
żałoba to żałoba...

_________________
http://www.onet.pl/_i/jpw3.jpg

Odszedł jeden z największych Polaków
głowa Kościoła katolickiego,
autorytet moralny dla ludzi
różnych wyznań i kultur.
www.onet.pl--->wejdź i wpisz się do księgi
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
altruista Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 19 Sie 2004
Posty: 461
PostWysłany: Sro 06 Kwi, 2005 09:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ToJa napisał/a:
Nie macie odrobiny wstydu? Co to za gadki o zmuszaniu do czegoś? Nie chcecie, to nie oglądajcie TV. Włączcie kompa, DVD, muzę i jazda... Tak trudno kilka dni wytrzymać bez filmu, kreskówki czy jakiegoś programu?

true, w koncu zaloba naorodowa nie jest oglaszana ot tak sobie, zreszta co to za problem nie ogladac tv?

ToJa napisał/a:
Słowo daję, że jak ktoś jeszcze odważy się pisać takie posty, to posypią się głowy. W tym wypadku nie ma wolności słowa! To nie jest temat do głupich dyskusji. Komuś nie pasuje, to niech się nie odzywa.

nawet nie wiesz jak bardzo sie mylisz. Jednak konstytucja naszego panstwa jest najwazniejszym dokumentem, i mowi ona o wolnosci slowa w kazdym wypadku. Wiem ze to moze niektorym ortodoksom nie pasowac, ale taka jest demokracja, jezeli ktos chce moze wyrazac sie krytycznie o czymkolwiek.

i na tapete tylko moj ulubieniec anton i jego sklonnosci do nadinterpretacji:

Cytat:
Nie masz szacunku do papieza!

nie mam szacunku do ogolnonarodowej szopki. Nie jestem katolikiem na 5 minut jak wiekszosc ludzi zasuwajacych do kosciola teraz, a moj szacunek nie ogranicza sie do odstawiania swietych kiwanek i siedzenia z nosem na kwinte. Sokrates swego czasu powiedzial 'nie smuccie sie smiercia, cieszcie sie zyciem' i tak tez robie, a moje odczucia to zupelnie inna sprawa.
Cytat:
W koncu umarl kilka dni temu dopiero. Mogla bys odczekac z miesiac :/

co to zmienia? Jezeli cie to nie obchodzi, nie bedzie to obchodzic tez za miesiac, a jezeli szanowales czlowieka, to szanowac go bedziesz zarowno uzalajac sie nad nim, jak i dobrze sie bawiac.
Cytat:
Pojdziesz do piekla.

a czemu mam sie nie zreinkarnowac?

_________________
I wiped a silver bullet tear
and with every tear a drem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2090041
ToJa Płeć:Kobieta
Aktywista
Jest mnie coraz mniej...
Aktywista


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 22 Lip 2002
Posty: 607
PostWysłany: Sro 06 Kwi, 2005 14:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Altruista może źle się wyraziłam. Owszem każdy powinien mieć prawo do wyrażania swojego zdania, ale trzeba też mieć wyczucie chwili. Za kilka dni pogrzeb i teksty takie jak naklejki na jabole, szopka czy zmuszanie otczenia do czegokolwiek są conajmniej niesmaczne.

_________________
Pijemy za lepszy czas
za każdy dzień, który w życiu trwa
za każde wspomnienie, co żyje w nas
niech żyje jeszcze przez chwilę
---
http://www.dziecionline.pl/pomoc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
245765
Ant0n
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 06 Kwi, 2005 21:42   

Altruisto, nie zrozumiales ironicznego sensu tego postu.
ToJa - Jezeli mam myslec tak jak Ty to nie czytaj moich postow. Heh, smieszne. E wogole szkoda gadac, zawiodlem sie. Szczegolnie na tych "grozbach".
A wracajac do samego wydarzenia - dopiero po kilku dniach tych bzdetnych lancuszkow i glupot z TV mozna zobaczyc porzadne zachowanie. Te msze na stadionach, podczas ktorych lacza sie kibice, coraz bardziej indywidualne modlitwy i przemyslenia ludzi. Ciekawe programy skierowane na to, co papiez w swym zyciu uczynil dobrego.

Ale moze nie powinienem nic pisac, bo pogrzeb za kilka dni, a kilka dni pozniej bedzie po-pogrzebie, potem minie miesiac od pogrzebu, a to sytuacja niebanalna...
Powrót do góry
ToJa Płeć:Kobieta
Aktywista
Jest mnie coraz mniej...
Aktywista


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 22 Lip 2002
Posty: 607
PostWysłany: Sro 06 Kwi, 2005 22:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Za kilka dni, to znaczy tylko tyle, że do tego czasu ludzie chcą się pomodlić, przypomnieć sobie wiele wspaniałych chwil, a nie czytać o naklejkach i narzekania, że TV nie nadaje telenowel. Oburzają Cię łańcuszki i głupoty w TV? A mnie głupie gadkie o jabolach.
A co łańcuszków... Kto je wysyła? Gówniarstwo, dla którego jest wszystko jedno jaki to łańcuszek. Lubią to i tyle. Już dawno zmieniłam sobie GG i Tlen. Mam spokój. Numery mają tylko ci, którym chcę dać. Na stare GG czasem tylko wdepnę. Ale jak udostępnia się GG wszystkim...

_________________
Pijemy za lepszy czas
za każdy dzień, który w życiu trwa
za każde wspomnienie, co żyje w nas
niech żyje jeszcze przez chwilę
---
http://www.dziecionline.pl/pomoc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
245765
Ant0n
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 07 Kwi, 2005 08:51   

No, ale wiesz, skoro ja nie musze ogladac tych dupereli w tv (a przeciez place za normalny program) to tym bardziej Ty nie musisz czytac moich wypocin ;].
Nie moge z gg wywalic wszystkich, ktorych chce.. niestety..
I wcale nie tylko gowniarze wysylaja.. chociaz teraz gowniarzami mozna nazwac z 70% spoleczenstwa bo ich zachowanie na to wskazuje -_-.
Powrót do góry
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 07 Kwi, 2005 17:52   

Ant0n napisał/a:
Te msze na stadionach, podczas ktorych lacza sie kibice.

Jeśli chodzi Ci o mszę na stadionie Ruchu Chorzów, to podobno nie było takiego "połączenia", jak mogłoby się wydawać. Ponoć kibice jakichś dwóch klubów pobili się o sektor. Razz
Powrót do góry
altruista Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 19 Sie 2004
Posty: 461
PostWysłany: Czw 07 Kwi, 2005 18:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ToJa napisał/a:
Za kilka dni, to znaczy tylko tyle, że do tego czasu ludzie chcą się pomodlić, przypomnieć sobie wiele wspaniałych chwil, a nie czytać o naklejkach i narzekania, że TV nie nadaje telenowel.

to niech nie czytaja, tylko sie modla? Jestem ateista, ale z tego co wiem modlitwa jest rownie skuteczna kiedy jest wykonywana bez uzycia komputera i internetu

_________________
I wiped a silver bullet tear
and with every tear a drem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2090041
ToJa Płeć:Kobieta
Aktywista
Jest mnie coraz mniej...
Aktywista


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 22 Lip 2002
Posty: 607
PostWysłany: Czw 07 Kwi, 2005 19:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ant0n napisał/a:
No, ale wiesz, skoro ja nie musze ogladac tych dupereli w tv (a przeciez place za normalny program) to tym bardziej Ty nie musisz czytac moich wypocin ;].(...)

Błąd! Ze skargami na TV nie do mnie a Twoje wypociny niestety muszę czytać. Jeśli w porę nie "skasuję" takich ludzi jak np. potwora, to mnie ktoś "skasuje"
Potraktuj forum jak Państwo w Państwie a mnie jak najwyższą władzę Razz

_________________
Pijemy za lepszy czas
za każdy dzień, który w życiu trwa
za każde wspomnienie, co żyje w nas
niech żyje jeszcze przez chwilę
---
http://www.dziecionline.pl/pomoc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
245765
Ant0n
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 07 Kwi, 2005 19:56   

I bedziesz lamac podstawowe prawa konstytucji..? ;]

Himitsu - jakas wpadka zawsze sie wydarzy, ale ja mialem pozytywne informacje na temat tej mszy. W Krakowie tez byla chyba jakas, nie? ;o
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 5 z 6 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |