| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
ŻAŁOBA
Autor Wiadomość
TOXIC Płeć:Kobieta


Dołączyła: 28 Mar 2005
Posty: 8
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Nie 03 Kwi, 2005 10:42   ŻAŁOBA Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie warto komentować tego co się wydarzyło, każdy wie o czym jest mowa... Będzie nam Cię brakowało Crying or Very sad Nikt nam Ciebie nie zastąpi... Byłeś i Będziesz w naszych sercach na zawsze, bo Cię kochamy Kwiat Wyznaczyłeś nam drogę, którą musimy podołać...dziękuję za wiare, nadzieję i miłość.... dziękuje

_________________
No comment ;p
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5372509
potwora Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 07 Mar 2005
Posty: 107
Ostrzeżeń:
 3/3/6
PostWysłany: Nie 03 Kwi, 2005 11:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

drogą sie podąża ;=]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 03 Kwi, 2005 12:48   

Moim zdaniem robi się z tym zbyt duże halo (żeby nie było, to do TOXIC nic nie mam). Rolling Eyes
Powrót do góry
EU07 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Paź 2004
Posty: 489
PostWysłany: Nie 03 Kwi, 2005 13:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

HeyaH napisał/a:
Moim zdaniem robi się z tym zbyt duże halo (żeby nie było, to do TOXIC nic nie mam). Rolling Eyes

To nie tak. Po prostu jak to powiedział arcybiskup: "Wszyscy wiedzą, że Papież był wielkim człowiekiem, jednak nie wszyscy to rozumieją".

_________________
Zapraszam na moje nowe Forum: kolej, podróżni, Mazowsze. (adres w przycisku www) Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1141814
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 03 Kwi, 2005 13:17   

Proponuję zrobić oddzielne podforum tylko o papieżu.
Powrót do góry
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Nie 03 Kwi, 2005 13:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jeszcze 40 tematów na ten temat?
zrobią z Papieza naklejke na jabola?

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
potwora Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 07 Mar 2005
Posty: 107
Ostrzeżeń:
 3/3/6
PostWysłany: Nie 03 Kwi, 2005 13:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hahaha dobre wierzba ;]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
TOXIC Płeć:Kobieta


Dołączyła: 28 Mar 2005
Posty: 8
PostWysłany: Nie 03 Kwi, 2005 13:39   Naklejka ?????? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

o czym ty mowisz wogóle, widocznie niektórzy nie rozumieją kim był i co zrobił JAn Paweł II - nasz rodak,....... włąsnie go zabrakło... a wy siezastanaiwaicie czy nie robią z tego za wielkiego halo ??? albo jesteście niedojrzali emocjonalnie albo nie wiecie kim On był, nie mówię o tym że był Papieżem, mówię o tym że był Wielkim Człowiekem, który nami pokierował i teraz gdy Go nie zabrakło sami będziemy musieli sobie radzić.... mówię o życiu, o Polsce o świecie.... bo wiem napewno że nie było i nie będzie nikogo tak Wielkiego jak On !!!!!!!! Nikt Go nie zastąpi !!!!!!!! I nie chodzi o komercje, o reklame o to że robi się z tego halo !!!!!!!!!!!! chodzi o psmięć !!!!!!!!!!!! więc jak macie tak pisać - to nie piszcie wcale, nikt się o to was nie prosi............ toxic 1986

_________________
No comment ;p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5372509
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Nie 03 Kwi, 2005 13:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

czytałąś moze moje wypowiedzi na ten temat w innych tematach (np. w innym w tym temacie 'biedny papiez' chyba) jak nie? to sie nie wypowiadaj
po prostu ja dostaje ataku cholernej białej gorączki jak widze 20 tematów na ten sam temat porozrzucanych po całym forum
nie mozna pisać w jednym? to takie trudne? oj jak mi przykro ze trzeba troche pomyslec
a halo? no moze troche za duze
mam 5 kanalów
na wszystkich 5 pokauzją w kółko to samo..
chociaż zeby jden sie wyłamał
40 raz tego samego za przeproszeniem już słuchać nie moge

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Stokrotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 03 Kwi, 2005 13:46   

Smutno mi i tyle Sad Nie będę się rozpisywać Sad
Powrót do góry
TOXIC Płeć:Kobieta


Dołączyła: 28 Mar 2005
Posty: 8
PostWysłany: Nie 03 Kwi, 2005 13:51   nie wiem czy są tu same 12 latki ????? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ludzie ogarnijcie się troche i zastanowcie - widocznie nie docieniacie tego co Wielkie, widocznie WAS TO PRZERASTA !!!!!!!! więc nie komentujcie tego wogóle!!! pokazujecie tylko swą głupote - widzę że ktoś tu popiera wierzbe i jej pomysł na naklejki z wizerunkiem JPII na jabolach - zastanów się dziewczyno co ty wogóle piszesz, jak jesteś bezbożna to nie komentuj tego !!!!!!!!!!! Twoim zdaniem co ludzie mają robić ?????? bawić się na dyskotekach ????????? widocznie należy się jakaś pamięć po nim, to logicznie że ludzi ogarnął wielki smutek,po utracie największego człowieka w hitorii ludzkośći, a to że ciebie nie ogarnął to już nie moja sprawa !!!! zastanów się !!!!!

_________________
No comment ;p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5372509
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 03 Kwi, 2005 13:52   Re: Naklejka ??????

TOXIC napisał/a:
bo wiem napewno że nie było i nie będzie nikogo tak Wielkiego jak On !!!!!!!! Nikt Go nie zastąpi !!!!!!!!

Jeszcze raz ktoś napisze, że nie było (Laughing) i nie będzie drugiego takiego człowieka to normalnie zmieszam z błotem.

Btw, z tą naklejką niezły hardkor... to by była przesada. I to niemała...
Powrót do góry
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 03 Kwi, 2005 14:18   

TOXIC - ja rozumiem, że niektórzy mają problemy z czytaniem ze zrozumieniem, ale w Twoim przypadku to przekracza wszelkie granice. Pomedytuj trochę, uspokój się, przeczytaj wszystko raz jeszcze i pomyśl, o co dokładnie Wierzbie chodziło. A jeśli to nic nie da, to poproś rodziców, żeby Ci wytłumaczyli.

PS. Dzięki za częściowe poprawienie mi humoru :]. To forum staje się coraz śmieszniejsze. :]
Powrót do góry
Pulkownik Nikt Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Wrz 2003
Posty: 909
PostWysłany: Nie 03 Kwi, 2005 14:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wielka przesada - to wasze podejscie. Czlowiek wielki sporo zrobil dla pokoju na swiecie ale zapewne byl i bedzie czlowiek wiekszy od niego i to nie raz. Ale czy chociaz 50% tych fanatykow ktorzy tak mowi wiedza co robil stosuja sie do tego co mowil ze biadola "oj co teraz zrobimy nie podetre se tylka sam !' ? Zaloze sie ze byl dla sporej czescu z was anonimowy prawie tak samo jak 300.000 ofiar tsunami ale media naglosnily jego smierc. W ostatnim czasie bylo o wiele wiekszych katas... katakl... trage.. no wydarzen. No coz odszedl szkoda ale nie robcie z tego jakiejs zaglady ludzkosci ktora wraz ze smiercia papieza stracila rozum i nagle zapomniala gdzie tak pedzi usiadla i zaczela sie kiwac z boku na bok mrzac jak muchy z glodu.
Zacytowal bym tu pewne slowa ktore ladnie okreslily sytuacje Papiez - Ofiary tsunami ale tenchion by mnie zadzgal swoim wakizashi czy czyms :]

_________________
"Chlop co tabaki nie zazywa baba sie nazywa"

"Kto sie wczesnie z lozka zbiera ten wczesnie umiera" - Rincewind
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8240066
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 03 Kwi, 2005 15:03   

EU07 napisał/a:
HeyaH napisał/a:
Moim zdaniem robi się z tym zbyt duże halo (żeby nie było, to do TOXIC nic nie mam). Rolling Eyes

To nie tak. Po prostu jak to powiedział arcybiskup: "Wszyscy wiedzą, że Papież był wielkim człowiekiem, jednak nie wszyscy to rozumieją".

Jej, ja to rozumiem. Chodziło mi o to, że na 30 kanałach TV leci w tym samym momencie to samo, po co? Nie wystarczyłoby na jednym? Jak dla mnie za dużo tego, nic nie można na spokojnie obejrzeć, nawet radia posłuchać bo same smuty. Rozumiem, że to był "ktoś", też cierpię z powodu Jego straty, no ale zaś bez przesady...
Nie wiem, może jestem nieczułą egoistką, ale to moje zdanie.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 6 Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |