| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Biedny papież:-(
Autor Wiadomość
Mała Płeć:Mężczyzna
Moderator

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Wrz 2002
Posty: 723
PostWysłany: Nie 03 Kwi, 2005 08:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

LUDZIE! robicie ze smierci człowieka komercje! nie ma jeszcze koszulek z jego podobizną? ciągle łańcuszki. jeśli bóg tak chciał tak ma być.
płaczecie za człowieka który był dla nas ważny, ale NIE DOSTRZEGACIE że KAŻDEGO DNIA na świecie umierają MILIONY ludzi z powodu biedy, głodu i chorób.
Śmierć jednej osoby to tragedia, miliona osób- to już statystyki.
przeciez qrna jakim prawem, jakim prawem stopniujemy kto jest wazniejszy no jakim?
nikt nie płacze codziennie za dzieci głodujące.
Każdy ma prawo do życia, do jedzenia, i lekarza.
Oczywiście nie można zapominać że odszedł ktoś ważny.. ale trzeba też zrozumieć kilka innych spraw.
Wszyscy przypominają sobie o papieżu dopiero kiedy okazuję się że umiera.. wcześniej nikt o tym nie myślał... co sie z nim dzieje, co mówi, jak sie czuje..
a TV - zarabia sobie na nim teraz kase.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 03 Kwi, 2005 09:17   

Mała napisał/a:
LUDZIE! robicie ze smierci człowieka komercje! nie ma jeszcze koszulek z jego podobizną? ciągle łańcuszki. jeśli bóg tak chciał tak ma być.
płaczecie za człowieka który był dla nas ważny, ale NIE DOSTRZEGACIE że KAŻDEGO DNIA na świecie umierają MILIONY ludzi z powodu biedy, głodu i chorób.
Śmierć jednej osoby to tragedia, miliona osób- to już statystyki.
przeciez qrna jakim prawem, jakim prawem stopniujemy kto jest wazniejszy no jakim?
nikt nie płacze codziennie za dzieci głodujące.
Każdy ma prawo do życia, do jedzenia, i lekarza.
Oczywiście nie można zapominać że odszedł ktoś ważny.. ale trzeba też zrozumieć kilka innych spraw.
Wszyscy przypominają sobie o papieżu dopiero kiedy okazuję się że umiera.. wcześniej nikt o tym nie myślał... co sie z nim dzieje, co mówi, jak sie czuje..
a TV - zarabia sobie na nim teraz kase.


w tym samym czasie kiedy zmarł Papież w Afryce około 8 dzieci zmarło z głodu
Powrót do góry
AloneMoon Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 01 Lut 2005
Posty: 222
PostWysłany: Nie 03 Kwi, 2005 09:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

kradziejka napisał/a:
Mała napisał/a:
LUDZIE! robicie ze smierci człowieka komercje! nie ma jeszcze koszulek z jego podobizną? ciągle łańcuszki. jeśli bóg tak chciał tak ma być.
płaczecie za człowieka który był dla nas ważny, ale NIE DOSTRZEGACIE że KAŻDEGO DNIA na świecie umierają MILIONY ludzi z powodu biedy, głodu i chorób.
Śmierć jednej osoby to tragedia, miliona osób- to już statystyki.
przeciez qrna jakim prawem, jakim prawem stopniujemy kto jest wazniejszy no jakim?
nikt nie płacze codziennie za dzieci głodujące.
Każdy ma prawo do życia, do jedzenia, i lekarza.
Oczywiście nie można zapominać że odszedł ktoś ważny.. ale trzeba też zrozumieć kilka innych spraw.
Wszyscy przypominają sobie o papieżu dopiero kiedy okazuję się że umiera.. wcześniej nikt o tym nie myślał... co sie z nim dzieje, co mówi, jak sie czuje..
a TV - zarabia sobie na nim teraz kase.


w tym samym czasie kiedy zmarł Papież w Afryce około 8 dzieci zmarło z głodu


Ale co my na to poradzimy? Dawanie pieniedzy i jedzenia pomoze najwyzej 50 Dzieciom.Czasami o tym mysle...ale ja nie moge tego zmienic.Moze jakies wielkie Gwiazdy ktorzy wydaja kupe forsy na Domy,ubrania,baseny itd. Ale rzadko kto cos daje..

_________________
.....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2064691
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 03 Kwi, 2005 09:29   

co my poradzimy? nic
co my chcemy poradzić? też nic ale to jest inny temat niemożna offtopowac:/
Powrót do góry
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Nie 03 Kwi, 2005 09:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Miracle napisał/a:
To byl wielki czlowiek, ktorego kochal caly swiat niewazne jakiego byl wyznania
Ja go nie kochałam. Może dlatego że nie mam zwyczaju kochać kogoś kogo nie znam. Mów więc za siebie :/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mała Płeć:Mężczyzna
Moderator

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Wrz 2002
Posty: 723
PostWysłany: Nie 03 Kwi, 2005 09:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

powiem tyle, każdy może tak powiedzieć, ja sam nie pomogę, nic nie zrobie.. ale jeśli każdy by tak mówił pewnie umarło by jeszcze więcej dzieci. Nie jesteśmy sami na swiecie. Jeśli każdy by dał troche od siebie, napewno by wiele sie zmieniło. Ale dla każdego liczy sie jego [cenzura]. Ja nie pomoge.. może ktoś inny..
Tak zawsze jest. ktoś inny myśli tak samo.
"Dawanie pieniedzy i jedzenia pomoze najwyzej 50 Dzieciom." - najwyzej? jesli mialoby omoc 1 osobie- trzeba sie starac. A jeśli nas spotkałaby taka sytuacja? Jeśli my byśmy głodowali? Liczy sie każdy człowiek.. każda dobra chęć i najmniejsza pomoc. Ale nikt nie płacze że gdzieś w Afryce ludzie głodują.
Umarł WIELKI CZŁOWIEK, ale "wszyscy równi", każdy ma prawo do życia.. nie zapominajmy też o innych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ant0n
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 03 Kwi, 2005 09:44   

Eh, smiesznie sie wadzicie ;]]]
Wiadomo, ze wiecej dla mnie znaczy czlowiek, ktory jednoczy narody, uczy tolerancji, zmienia krzywdzacy system na lepszy, niz gienek. ktory opija sie codziennie i jedyny sens widzi w butelce Neutral To tego pierwszego chce godnie pozegnac ;o
Powrót do góry
TOXIC Płeć:Kobieta


Dołączyła: 28 Mar 2005
Posty: 8
PostWysłany: Nie 03 Kwi, 2005 10:02   no cóż MAŁA ..... Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nie wiesz co piszesz widocznie....... Jan Paweł II -człowiek, który stał się symbolem Dobra, Nadzieji i Miłości, jednoczył narody, pragnął pokoju dla wszystkich, głosił miłosierdzie Boże zasługuje na PAMIĘĆ, nie chodzi o reklame dla telewizji-ona w końu przekazuje fakty, w końcu od niej się zapewne dowiedziałaś że nasz Ojciec nie zyje... więc zastanów się 2 razy, albo nie pisz wcale, bo to nie odpowiednie teksty z twojej strony.....i choć nie znam osobiście Papieża, jak ktoś tu wcześniej napisał że jak kogoś nie zna to go nie kocha - wiem że jest ważną osobą,nie dlatego że jest kimś ważnym, ale dlatego że emanuje od Niego Dobro,że zrobil dal nas bardzo wiele, jako 1 człowiek udźwignął ciężar całego śwaita, wybaczał, jednoczył i dawał nadzieję-dzięki Niemu zrozumiałam wiele rzeczy, zauważ że podczas jego bontyfikatu ludzie również wierzyli, modlili się razem z nim... tyle że teraz ludzie oddają Mu cześć i pamięć za to kim był dla ludzkości...[/quote]

_________________
No comment ;p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5372509
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Nie 03 Kwi, 2005 10:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

TOXIC chyba nie do końca zrozumiałas Małą . Ona nie napisala,że ten człowiek nic dla świata nie zrobił. Wprost przeciwnie. Pewnie,że oddają mu pamięć ale czy Twoim zdaniem media nie przesadzały, robiąc tragedie z każdego kichnięcia? Włanczam tv, na polsacie-Papież umarł, na TVN-ie -Jan Paweł II czuje się świetnie Neutral To twoim zdaniem nie jest przesada? Nie sądzisz,że te całe łańcuszki TEŻ są przesadą?
A Mała akurat w tym momencie ma rację...Pewnie,ze Jan Paweł II to Wielki Człowiek. Bo zaprzeczyć się nie da,że wiele dla nas zrobił. Ale przecież nie umiera dwa dni. Dlaczego nikt nie modlił się za Niego wczesniej? przecież to sie zaczeło już jakieś 3 lata temu...Teraz wszyscy się modlą i płaczą a za pare dni będzie to samo-przeklinanie, "olewanie" kościoła, tak jak było do tej pory.

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Crakken Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 29 Mar 2005
Posty: 126
PostWysłany: Nie 03 Kwi, 2005 10:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mała napisał/a:
(...) nie ma jeszcze koszulek z jego podobizną? (..)


są, nawet w tv pokazywali podzcas zdjęć na których papież odwiedzał trędowatych. A tak na serio zgadzam się w całej rozciągłości tekstu i jego konteksu(o, tak mi sie rymło).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
potwora Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 07 Mar 2005
Posty: 107
Ostrzeżeń:
 3/3/6
PostWysłany: Nie 03 Kwi, 2005 10:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mnie sie juz rzygac chce jak siedze na tym gg i widze te wszystkie zalosne statusy ;\
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Nie 03 Kwi, 2005 10:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

IMO Kazdy z was ma troche racji Smile

Bo Faktycznie papież ... byl osobą medialną iz robili duzo szumu wogole tego wszystkiego
JEDNAK ... jak dla mnie nie ma sie czym dziwic przeciez on zrobil tyle dobrego, zmienil system Heh ... przyczynil sie do zmiany swiata na lepsze ... dla niektorych duzo zrobil dla niektorych jest to malo ... coż
Papież nie wyroznial wszytskich traktowal tak samo wszystkich szanowal
Z ojcowską troską mowil o Jezusie i o jego nauce odwiedzal inne panstwa

Racja ... zgodze sie ze jesli COŚ ma uratować nawet 1 osobe ... to to COŚ warto robić ... warto to COS starac sie zdobyc etc etc ... zycie jest najwazniejsze ... nawet jednej osoby

ZGodze sie tez z opinią Ant0na

Cytat:
Eh, smiesznie sie wadzicie ;]]]
Wiadomo, ze wiecej dla mnie znaczy czlowiek, ktory jednoczy narody, uczy tolerancji, zmienia krzywdzacy system na lepszy, niz gienek. ktory opija sie codziennie i jedyny sens widzi w butelce To tego pierwszego chce godnie pozegnac ;o


Bo akurat w tym raczej nic mnie nie dziwi Smile

Fakt faktem że w ludziach ktorzy szanowali lub kochali lub co tam za pozytywne uczcuia do niego mieli ... w tych ludziach on bedzie nadal beda jego czyny jego slowa
On nadal bedzie zyc w nich

Ale to tylko IMO Smile


EDIT : potwora dobrze rozumiem ze Ci sie zygac chce ... moze one sa z lekka Ym komercyjne moze takie ... heh Razz kazdy sadzi co innego
Ale co jak co ... nie powinnas odrazu uwazac je za zalosne ... niektorzy czuja potrzebe jednoczenia sie w swoim zalu po starcie papieza ... to nalezy zrozumieć dla mnie akurat to nie jest zalosne
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Miracle Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 04 Gru 2004
Posty: 697
PostWysłany: Nie 03 Kwi, 2005 11:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie klocmy sie. Przeciez papiez umarl. Kazdy z nas ma troche racjii. A co do zaloby to weszlam se na www.wp.pl www.onet.pl i www.interia.pl a tu czarno. Nie myslalam ze oni wogole kolory na czarny zmieniaja...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4349962
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 03 Kwi, 2005 11:57   

Miracle napisał/a:
Nie klocmy sie. Przeciez papiez umarl. Kazdy z nas ma troche racjii. A co do zaloby to weszlam se na www.wp.pl www.onet.pl i www.interia.pl a tu czarno. Nie myslalam ze oni wogole kolory na czarny zmieniaja...

W końcu jest żałoba narodowa - żadnych imprez kulturalnych ani nic, do pogrzebu (i bardzo dobrze!). Więc portale też pozmieniały kolory na czarny...

/Swoją drogą, dzisiaj byłam w Kościele, to nie było nikogo ubranego na jasno - tłum czarnych "mrówek" [w tytm i ja]/
Powrót do góry
Miracle Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 04 Gru 2004
Posty: 697
PostWysłany: Nie 03 Kwi, 2005 12:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

o u mnie wiekszosc byla na czarno, chociaz niektorzy przyszli tak bardzoiej odswietnie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4349962
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 7 z 9 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |