| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Biedny papież:-(
Autor Wiadomość
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 03 Kwi, 2005 13:15   

Ant0n napisał/a:
Eh, smiesznie sie wadzicie ;]]]
Wiadomo, ze wiecej dla mnie znaczy czlowiek, ktory jednoczy narody, uczy tolerancji, zmienia krzywdzacy system na lepszy, niz gienek. ktory opija sie codziennie i jedyny sens widzi w butelce Neutral To tego pierwszego chce godnie pozegnac ;o

Nic dodać, nic ująć. Cała prawda.
Przejdź na dół
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Nie 03 Kwi, 2005 13:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

zgodzę się w tym momencie i z Małą i z Antonem
jednak był człowiekiem dobrym
więc
niech mu ziemia lekką będzie
i niech pozdrowi tego u góry ode mnie jesli wogóle istnieje

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 03 Kwi, 2005 13:33   

panienka_wierzba napisał/a:
i niech pozdrowi tego u góry ode mnie jesli wogóle istnieje

Obawiam się, że jeśli istnieje, to pozdrowienia ludzi niewiele go obchodzą. Jak oni sami, zresztą.
Powrót do góry
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Nie 03 Kwi, 2005 13:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

trudno ale niech pozdrowi
i neich mu powie ze w niezłego konia mnie zrobił
bo jak narazie sądzę że go nie ma
i jak tylko tam trafie (jesli wogole trafie i takie cos istnieje)
to niezłego znoka bede mieć

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 03 Kwi, 2005 13:53   

panienka_wierzba napisał/a:
i neich mu powie ze w niezłego konia mnie zrobił

Jak każdego robi :].
Powrót do góry
Otwieracz
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 03 Kwi, 2005 14:05   

Mała, Kradziejka- pomoc humanitarna niestety nie przynosi większych skutków w Afryce, właściwie pieniądze tam włożone są zmarnowane- bandziory i tamtejsza władza przepija to/sama przejada/kupuje karabiny. Tam muszą oni sobie niestety sami dać radę, ewentualnie powinno się Afrykę na nowo skolonizować (choć tego akurat Murzyni by raczej nie chcieli).

Poza tym- nie rozpaczajmy ponad miarę, Jan Paweł II przed śmiercią prosił, by starać się cieszyć. Osobiście więc jako Polak jestem w żałobie, a jako katolik- próbuję zrozumieć sens tej śmierci i cieszyć się. Ja powiedział zdaje się Oktawian August- "Acta est fabula. Plaudite!". To samo odnosi się do papieża.
Powrót do góry
EU07 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Paź 2004
Posty: 489
PostWysłany: Pon 04 Kwi, 2005 13:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

napisał/a:

Wielką narodową mszę św. na pl. Piłsudskiego organizuje Episkopat Polski i władze stolicy. Jej początek zaplanowano na godz. 17 we wtorek.

Wtorkowa msza zacznie się o godz. 17. Będzie jej przewodniczył prymas Polski kardynał Józef Glemp. Weźmie w niej udział Episkopat Polski, przedstawiciele władz Polski, korpus dyplomatyczny, przedstawiciele innych Kościołów, prezydenci miast. - To będzie wydarzenie wyjątkowe - mówi Elżbieta Jakubiak, szefowa gabinetu prezydenta Warszawy. - Chcemy pożegnać się z Papieżem nie tylko modlitwą. Planujemy występy chórów, orkiestr, dużo muzyki od Mozarta do Pendereckiego. Uroczystości potrwają do późnego wieczora.
(...)


Pytanie do mieszkańców Warszawy [ew. okolic] - czy ktoś będzie brał w tej mszy udział?
Ja planuję.

_________________
Zapraszam na moje nowe Forum: kolej, podróżni, Mazowsze. (adres w przycisku www) Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1141814
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Pon 04 Kwi, 2005 16:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Myslałam nad tym ale ie wiem zobaczy sie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Otwieracz
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 04 Kwi, 2005 16:39   

Ja zapewne też będę.
Powrót do góry
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Wto 05 Kwi, 2005 16:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

W niedziele do ksociola nie mozna bylo wejsc...
Zadziwiajace jak ludzie potrafia sie zjednoczyc...

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
EU07 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Paź 2004
Posty: 489
PostWysłany: Wto 05 Kwi, 2005 21:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mroweczka napisał/a:
W niedziele do ksociola nie mozna bylo wejsc...
Zadziwiajace jak ludzie potrafia sie zjednoczyc...
Dziś na placu Piłsudskiego było podobnie. Wedł€g różnych danych na plac trafiło 200-300 tys. ludzi. Plac pękał w szwach, podobnie jak okoliczne uliczki. Ponadto zabrakło komunikantów dla wszystkich wiernych...

_________________
Zapraszam na moje nowe Forum: kolej, podróżni, Mazowsze. (adres w przycisku www) Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1141814
Pulkownik Nikt Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Wrz 2003
Posty: 909
PostWysłany: Wto 05 Kwi, 2005 22:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hah tez tam bylem EU i w piatek tez jade:) Ale pelnilem tam sluzbe raczylem ludzi slabnacych woda i kostka cukru a omdlalych ratowalem. W piatek tez ale moze byc trudniej jesli wiecej ludzi bedzie w dodatku w poludnie Wink

_________________
"Chlop co tabaki nie zazywa baba sie nazywa"

"Kto sie wczesnie z lozka zbiera ten wczesnie umiera" - Rincewind
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8240066
EU07 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Paź 2004
Posty: 489
PostWysłany: Sro 06 Kwi, 2005 14:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Pulkownik Nikt napisał/a:
Hah tez tam bylem EU i w piatek tez jade:) Ale pelnilem tam sluzbe raczylem ludzi slabnacych woda i kostka cukru a omdlalych ratowalem. W piatek tez ale moze byc trudniej jesli wiecej ludzi bedzie w dodatku w poludnie Wink

A który rejon miałeś? LaughingLaughing Ja stałem na Królewskiej, vis-a-vis Zachęty (na przystanku ZACHĘTA 02 "stosześćdziesiątki" w stronę Centralnego) i w pobliżu Sofitelu-Victorii. Ołtarza niestety nie widziałem, ale wszystko dokładnie śledziłem na telebimie zamontowanym przy tymże hotelu. Jakaś jedna dziewczyna przy mnie zasłabła, ale wcale nie pomogli jej harcerze tylko najbliżej stojący Smile
A co do piątku to oczywiście też się wybieram, ale uważam, że będzie mniej ludzi niż wczoraj. Ta wczorajsza msza była mszą narodową, na którą wierni zjeżdżali się z całej Polski (co było widać po transparentach bądź po tłumach ludzi kłębiących się po mszy na Dw. Centralnym). A zauważ, że w piątek uroczystości pogrzebowe będą odbywały się w całym kraju, np. na krakowskich Błoniach, białostockim lotnisku, czy na szczecińskich Jasnych Błoniach. Więc ta msza w Warszawie będzie tylko jedną z wielu krajowych (nie to co wczoraj). Obstawiam, że zjawi się na niej podobna ilość osób co w niedzielę, tj. 100-150 tys.
Aha, będę zapewne znowu stał w tamtym miejscu co wyżej więc jak będziesz miał chwilę to zajdź Laughing

_________________
Zapraszam na moje nowe Forum: kolej, podróżni, Mazowsze. (adres w przycisku www) Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1141814
Pulkownik Nikt Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Wrz 2003
Posty: 909
PostWysłany: Sro 06 Kwi, 2005 14:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A zebym to ja wiedzial gdzie to jest?Smile Ja tylko wiedzialem ze bylem w patrolu 14 sektor D Smile Opuscilem swoj sektor tylko raz jak sie zapedzilem w strone toj tojow i wyszedlem na takie ogrodzone przejscie i szedlem przed siebie i skrecilem w lewo i bylo widac taka duza fontanne Smile

_________________
"Chlop co tabaki nie zazywa baba sie nazywa"

"Kto sie wczesnie z lozka zbiera ten wczesnie umiera" - Rincewind
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8240066
Stokrotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 06 Kwi, 2005 16:41   

U mnie w mieście była msza św za papieża dla dzieciaków niezależnie od wiary, szczerze mówiąc nigdy nie widziałam tyle dzieci i młodzieży w kościele :O Ruszyć się nie można było :O
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 8 z 9 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |