| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Biedny papież:-(
Autor Wiadomość
dziewczyneczka Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 18 Sty 2005
Posty: 253
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Pią 01 Kwi, 2005 13:44   Biedny papież:-( Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj na informie widziałam że w onecie pisało papieżem jest coraz gorzej. Niestety nie dowiedziałam się co dokładnie z nim jest:-(

A wy wiecie?

_________________
http://www.onet.pl/_i/jpw3.jpg

Odszedł jeden z największych Polaków
głowa Kościoła katolickiego,
autorytet moralny dla ludzi
różnych wyznań i kultur.
www.onet.pl--->wejdź i wpisz się do księgi
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
blackLady
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 01 Kwi, 2005 13:58   

No też słyszałam,że jego stan sie pogorszył nad ranem i jest w ciężkim stanie... Szkoda mi go Sad No ale miejmy nadzieje,że wyjdzie z tego, choć z drugiej strony, ma tą chorobe Parkinsona, i w ogóle musi bardzo cierpieć, więc nie wiadomo,co było by dla niego lepsze...
Powrót do góry
scv
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 01 Kwi, 2005 14:02   

No coś tam wiem, bez przerwy są podawane przeróżne komunikaty. Ja pozwole sobie zacytawać 2 moim zdaniem najprawdziwsze:

z godziny 10.10
Cytat:
Stan zdrowia papieża Jana Pawła II rano pogorszył się i jest bardzo ciężki - podał rzecznik watykański Joaquin Navarro-Valls.
Jan Paweł II "gaśnie pogodnie" - powiedział w Watykanie kardynał Andrzej Maria Deskur, przyjaciel papieża.

Do Watykanu przybył w piątek rano papieski wikariusz dla diecezji Rzymu kardynał Camillo Ruini. Włoskie agencje prasowe informując o tym podkreślają, że zgodnie z konstytucją apostolską Jana Pawła II Universi Dominici Gregis z 1996 roku, o śmierci papieża ma powiadomić lud rzymski wikariusz Rzymu.

Z całego świata do Rzymu przybywają kardynałowie, by na miejscu śledzić przebieg kryzysu zdrowotnego Jana Pawła II - poinformowały w piątek włoskie agencje prasowe.

Jak się podkreśla, nie oznacza to jednak, że purpuraci zostali oficjalnie wezwani, ale że przyjeżdżają z własnej inicjatywy.

W Watykanie zapowiedziano opublikowanie w piątek koło południa nowego komunikatu na temat stanu Jana Pawła II.

W związku z ciężką chorobą papieża włoskie partie polityczne odwołały zaplanowane na najbliższe dni manifestacje przed wyborami samorządowymi, które odbędą się w 14 regionach kraju 3 i 4 kwietnia. Jednocześnie włoskie MSW na razie wykluczyło możliwość odwołania wyborów.

W czwartek Ojciec Święty dostał wysokiej gorączki z powodu infekcji dróg moczowych. Doszło do zakażenia krwi i następnie kryzysu kardiologicznego - podał rano w piątek w pierwszym komunikacie watykański rzecznik. "Ojcu Świętemu natychmiastowej pomocy udzieliła ekipa medyczna, znajdująca się w apartamentach papieskich. Uszanowano wolę Ojca Świętego, który chciał pozostać w swych apartamentach" - powiedział Navarro-Valls.

"Wczoraj (w czwartek) po południu nastąpiła przejściowa stabilizacja objawów klinicznych, jednakże w następnych godzinach doszło do negatywnego zwrotu" - podał.

Rzecznik potwierdził, że w czwartek wieczorem papieżowi udzielono sakramentu namaszczenia chorych.

Navarro-Valls dodał, że Jan Paweł II jest przytomny i spokojny, ma jasny umysł. Mimo swego stanu, o godzinie 6.00 rano w piątek odprawił mszę świętą.

Przy papieżu cały czas czuwają jego osobisty lekarz Renato Buzzonetti oraz dwóch specjalistów od reanimacji i dwaj pielęgniarze. Jan Paweł II odmówił udania się do szpitala.

Jeszcze w piątek rano watykańskie radio podawało, że stan papieża Jana Pawła II stabilizował się. Wcześniej taką opinię przekazała włoska telewizja RAI, informując nad ranem o powolnej stabilizacji stanu zdrowia Ojca Świętego. RAI podawała, że papież dobrze reaguje na terapię antybiotykową.


i z godziny 12.46
Cytat:
Papież ma niestabilne ciśnienie krwi i kłopoty z oddychaniem - podał w oficjalnym komunikacie watykański rzecznik Joaquin Navarro-Valls.
Navarro-Valls określił stan Jana Pawła II jako poważny, ale stabilny. Rzecznik dodał, że papież jest przytomny i w piątek odprawił w swoim apartamencie mszę świętą.


Niektóre źródła podaja także, iż Papież w czwartek wieczorem przeszedł zawał serca.


Ostatnio zmieniony przez dziewczyneczka dnia Pią 01 Kwi, 2005 14:14, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
EU07 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Paź 2004
Posty: 489
PostWysłany: Pią 01 Kwi, 2005 14:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Bardzo dużo informacji o stanie zdrowia papieża jest na www.radiozet.pl gdzie odsylam.

Coz, pozostaje nam jedynie sie modlic. Jednak z drugiej strony wszyscy widza jak bardzo ten czlowiek sie meczy, co przezywa. Byc moze nadszedl juz ten czas kiedy Bog zechce go wziac do swojego Krolestwa. A tam, w Krolestwie Bozym, ten swiety czlowiek z pewnoscia osiagnie szczescie wieczne.

_________________
Zapraszam na moje nowe Forum: kolej, podróżni, Mazowsze. (adres w przycisku www) Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1141814
dziewczyneczka Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 18 Sty 2005
Posty: 253
PostWysłany: Pią 01 Kwi, 2005 14:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

scv napisał/a:
No coś tam wiem, bez przerwy są podawane przeróżne komunikaty. Ja pozwole sobie zacytawać 2 moim zdaniem najprawdziwsze:

z godziny 10.10
Cytat:
Stan zdrowia papieża Jana Pawła II rano pogorszył się i jest bardzo ciężki - podał rzecznik watykański Joaquin Navarro-Valls.
Jan Paweł II "gaśnie pogodnie" - powiedział w Watykanie kardynał Andrzej Maria Deskur, przyjaciel papieża.

Do Watykanu przybył w piątek rano papieski wikariusz dla diecezji Rzymu kardynał Camillo Ruini. Włoskie agencje prasowe informując o tym podkreślają, że zgodnie z konstytucją apostolską Jana Pawła II Universi Dominici Gregis z 1996 roku, o śmierci papieża ma powiadomić lud rzymski wikariusz Rzymu.

Z całego świata do Rzymu przybywają kardynałowie, by na miejscu śledzić przebieg kryzysu zdrowotnego Jana Pawła II - poinformowały w piątek włoskie agencje prasowe.

Jak się podkreśla, nie oznacza to jednak, że purpuraci zostali oficjalnie wezwani, ale że przyjeżdżają z własnej inicjatywy.

W Watykanie zapowiedziano opublikowanie w piątek koło południa nowego komunikatu na temat stanu Jana Pawła II.

W związku z ciężką chorobą papieża włoskie partie polityczne odwołały zaplanowane na najbliższe dni manifestacje przed wyborami samorządowymi, które odbędą się w 14 regionach kraju 3 i 4 kwietnia. Jednocześnie włoskie MSW na razie wykluczyło możliwość odwołania wyborów.

W czwartek Ojciec Święty dostał wysokiej gorączki z powodu infekcji dróg moczowych. Doszło do zakażenia krwi i następnie kryzysu kardiologicznego - podał rano w piątek w pierwszym komunikacie watykański rzecznik. "Ojcu Świętemu natychmiastowej pomocy udzieliła ekipa medyczna, znajdująca się w apartamentach papieskich. Uszanowano wolę Ojca Świętego, który chciał pozostać w swych apartamentach" - powiedział Navarro-Valls.

"Wczoraj (w czwartek) po południu nastąpiła przejściowa stabilizacja objawów klinicznych, jednakże w następnych godzinach doszło do negatywnego zwrotu" - podał.

Rzecznik potwierdził, że w czwartek wieczorem papieżowi udzielono sakramentu namaszczenia chorych.

Navarro-Valls dodał, że Jan Paweł II jest przytomny i spokojny, ma jasny umysł. Mimo swego stanu, o godzinie 6.00 rano w piątek odprawił mszę świętą.

Przy papieżu cały czas czuwają jego osobisty lekarz Renato Buzzonetti oraz dwóch specjalistów od reanimacji i dwaj pielęgniarze. Jan Paweł II odmówił udania się do szpitala.

Jeszcze w piątek rano watykańskie radio podawało, że stan papieża Jana Pawła II stabilizował się. Wcześniej taką opinię przekazała włoska telewizja RAI, informując nad ranem o powolnej stabilizacji stanu zdrowia Ojca Świętego. RAI podawała, że papież dobrze reaguje na terapię antybiotykową.


i z godziny 12.46
Cytat:
Papież ma niestabilne ciśnienie krwi i kłopoty z oddychaniem - podał w oficjalnym komunikacie watykański rzecznik Joaquin Navarro-Valls.
Navarro-Valls określił stan Jana Pawła II jako poważny, ale stabilny. Rzecznik dodał, że papież jest przytomny i w piątek odprawił w swoim apartamencie mszę świętą.


o boże nie wiedziałam żę jego stan jest ażt ak poważny Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
chociaż z drugiej strony podzielam wpowiedź EU07. Może tak dla niego lepiej? Sytuacja zaczyna mi przypominać amerykankę Terry którą odłączono od maszyny karmiącą ja.

_________________
http://www.onet.pl/_i/jpw3.jpg

Odszedł jeden z największych Polaków
głowa Kościoła katolickiego,
autorytet moralny dla ludzi
różnych wyznań i kultur.
www.onet.pl--->wejdź i wpisz się do księgi
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
R2
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 01 Kwi, 2005 14:21   

Czekajcie na cud ^
Powrót do góry
EU07 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Paź 2004
Posty: 489
PostWysłany: Pią 01 Kwi, 2005 15:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

R2 napisał/a:
Czekajcie na cud ^

Bez ironii, bez ironii... Sprawa jest naprawdę poważna. I jak już to nie "czekajcie" a CZEKAJMY.

_________________
Zapraszam na moje nowe Forum: kolej, podróżni, Mazowsze. (adres w przycisku www) Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1141814
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 01 Kwi, 2005 15:24   

papież jest normalnym starszym męższczyzną
czemu ludzie nie biadolą nad każdym starszym panem? dziwne...
Powrót do góry
altruista Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 19 Sie 2004
Posty: 461
PostWysłany: Pią 01 Kwi, 2005 15:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

EU07 napisał/a:
R2 napisał/a:
Czekajcie na cud ^

Bez ironii, bez ironii... Sprawa jest naprawdę poważna. I jak już to nie "czekajcie" a CZEKAJMY.

faktycznie, stary czlowiek umiera, jakie to niecodzienne. I naprawde 'czekajcie'.

_________________
I wiped a silver bullet tear
and with every tear a drem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2090041
scv
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 01 Kwi, 2005 15:29   

kradziejka napisał/a:
papież jest normalnym starszym męższczyzną
czemu ludzie nie biadolą nad każdym starszym panem? dziwne...

Ponieważ Papież jest:
1)Głową Kościoła Katolickiego
2)Głową Państwa-Watykanu
Nad innymi, nawet byłymi prezydentami też biadolą, może na mniejsza skalę. Tyle, że Kościół Katolicki ma wyznawców na całym świecie, a dla wielu z nich Papież jest autorytetem. Poza tym w Polsce jest to tym bardziej widoczne, ponieważ Papież jest Polakiem.
Powrót do góry
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 01 Kwi, 2005 15:33   

tu był sarkazm słońce nie musisz mi tłumaczyć bo wiem:/ ale to sie robi nudne
papież powiedział A modlmy sie bo to znak od boga...
Powrót do góry
EU07 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Paź 2004
Posty: 489
PostWysłany: Pią 01 Kwi, 2005 15:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ponadto Polska jest krajem, gdzie 90% z duzym hakiem osob przyznaje sie ze wyznaje Kosciol katolicki. Totez nic dziwnego moim zdaniem w tym, ze teraz te ponad 90% ludzi tak przeżywa to, co się dzieje z Ojcem Świętym.

_________________
Zapraszam na moje nowe Forum: kolej, podróżni, Mazowsze. (adres w przycisku www) Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1141814
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 01 Kwi, 2005 15:54   

No cóż... Dzisiaj w wiadomościach mówili, że papież przyjął jakąś specjalną komunię, dla osób "będących w obliczu śmierci". I jeszcze, że niby przyjął sakrament namaszczenia chorych, ale tu już pewności nie mam.
Moim zdaniem, jeśli sam chciał to przyjąć, znaczy że już długo nie pociągnie... Szkoda chłopa. Nie dziwię się, że tylu ludzi biadoli nad jego losem. Ale z drugiej strony, to co miał do zrobienia, to zrobił. A zrobił dużo. I chwała mu za to. Więc jeśli ma umierać, to niech przynajmniej nie cierpi tak jak mówią...

Teraz należy mieć tylko nadzieję, że nie wybiorą za kolejnego papieża Murzyna. Bo wtedy będzie nieciekawie...
Powrót do góry
Crakken Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 29 Mar 2005
Posty: 126
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Pią 01 Kwi, 2005 15:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no coż... Podzielam tą pierwszą wypowiedź kradziejki. Z resztą, nie żebym był nieczuły, ale: jeden człowiek mniej, jeden kłpot z głowy mniej. po prostu przyjdzie nowy, młodszy papież który nie będzie miał tylu problemów zdrowotnych przez dłuższy czas i w mediach będzie cicho. Z resztą chyba przejdę na ateizm: i wszystko będe miał w du**e.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ajeczka11 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 11 Lut 2005
Posty: 501
PostWysłany: Pią 01 Kwi, 2005 16:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja jak się tylko o 12 dowiedziałm to normalinie płakałam! Odrazu poszłyśmy z koleżanka do koscioła ....Moze to co ś pomoze!Nie wyobrażam sobie życia bez niego! Chociaż wiem że niedługo tak bedzie

_________________
http://ajeczka.funtest.pl/ <-znasz mnie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7060479
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 9 Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |