| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Biedny papież:-(
Autor Wiadomość
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Sob 02 Kwi, 2005 18:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hm...Mnie najbardziej w tym wszystkim denerwuja mnie debilne łańcuszki na GG...Ludzie robia z tego nie wiadomo jaka sensacje...
fakt,jest mi przykro,ale skoro Bóg chce mieć Go przy sobie to niech tak sie stanie...Co my mozemy zrobic na pewno nie pomozemy Mu siedzac i placzac...albo wysylajac te lancuszki glupie...Jest mi Go zal, bo wiele zrobil dla swiata ale ten czlowiek naprawde juz dlugo zyje 85 lat to naprawde duzo tymbardziej jeszcze z ta choroba Parkinsona...Moim zdaniem nie mozna byc taka egoista ("och,Boże nie rób nam tego!!"), skoro kochacie Papieza to chyba wolicie,aby umarł w spokoju niz meczyl sie te pare dni? On naprawde cierpi a media naglasniajac tak sprawe na pewno mu nie pomagaja..."Bądź wola Twoja..." nie pamietacie? Trzeba uwzglednic tez to,że śmierć to nie koniec...To dopiero początek.

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Miracle Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 04 Gru 2004
Posty: 697
PostWysłany: Sob 02 Kwi, 2005 18:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

W czesci sie z toba zgadzam, ale chcialabym abysmy wszyscy dzisiaj o 21 zapalili swieczke i pomodlili sie w intencji Ojca Swietego. Niewiem jak inni ale ja i jeszcze dosc troche osob pomodli sie i zapali ta swieczke.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4349962
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Sob 02 Kwi, 2005 18:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czemu sie niektprzy dziwią
Utrata tak niezwyklego czlowieka .. pierwszego papieża polaka ... pielgrzyma ... przyjaciela mlodziezy ... jest przeciez ciezkiem przezyciem ...
Wszysycy chcą miec go zawsze ... tyle zrobil dla nas ... dal nam duzo nadzieii w trudnych czasach ... zmienil swiat moze troszeczke wg niektorych moze bardzo ... ale zmienil go na lepsze i za to pwoinnismy go szanowac ... nie za to kim jest ... ale za to co zrobil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
EU07 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Paź 2004
Posty: 489
PostWysłany: Sob 02 Kwi, 2005 21:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kinga napisał/a:
Nie wiem czemu sie niektprzy dziwią
Utrata tak niezwyklego czlowieka .. pierwszego papieża polaka ... pielgrzyma ... przyjaciela mlodziezy ... jest przeciez ciezkiem przezyciem ...
Wszysycy chcą miec go zawsze ... tyle zrobil dla nas ... dal nam duzo nadzieii w trudnych czasach ... zmienil swiat moze troszeczke wg niektorych moze bardzo ... ale zmienil go na lepsze i za to pwoinnismy go szanowac ... nie za to kim jest ... ale za to co zrobil

Kinga proszę Cię nie mów o Papieżu w czasie przeszłym! On jeszcze żyje, jeszcze z nami jest. I nadal, mimo tego, że zbliża się do końca swej ziemskiej wędrówki, NADAL ZMIENIA ŚWIAT! Może to zabrzmiało dziwnie, ale tak jest. Wystarczy popatrzeć jak przez te ostatnie dwa dni ludzie się do siebie zbliżyli, jak zaczęli inaczej spoglądać na drugiego człowieka. Gdzieś nagle zniknęły wszystkie inne pilne sprawy, ludzie się tak nie spieszą, rozmawiają ze sobą. Wystarczy wybrać się do najbliższego Kościoła... Zmianę w zachowaniu ludzi widać. Gdyby nie obecny stan Papieża raczej by do tego nie doszło. Choć smutne jest, że za jakiś czas "wszystko wróci do normalności"...

_________________
Zapraszam na moje nowe Forum: kolej, podróżni, Mazowsze. (adres w przycisku www) Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1141814
EU07 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Paź 2004
Posty: 489
PostWysłany: Sob 02 Kwi, 2005 22:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ODSZEDŁ PASTERZ [*][*][*][*][*]
Brak mi słów... Sad

_________________
Zapraszam na moje nowe Forum: kolej, podróżni, Mazowsze. (adres w przycisku www) Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1141814
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Sob 02 Kwi, 2005 22:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wielkie zasługi? Wielką zasłgą jest że dawał otuchy i pozwalał sobą manipulować?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 02 Kwi, 2005 22:05   

EU07 napisał/a:
ODSZEDŁ PASTERZ [*][*][*][*][*]
Brak mi słów... Sad


No zmarł...
Powrót do góry
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Sob 02 Kwi, 2005 22:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie żyje...[*]
Niech Tam będzie Mu dobrze... Crying or Very sad

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
inspektor_nr4
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 02 Kwi, 2005 23:05   

Był wspaniałym człowiekiem, nie tylko jako katolicki papież ale jako człowiek głoszący ideę miłosierdzia i pojednania. Pomimo cierpienia odszedł z godnością i pogodny, nie bojąc się śmierci.
Powrót do góry
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 03 Kwi, 2005 00:30   

No i zmarło się Ojcu.
Szkoda chłopa. Bardzo szkoda.
Ale swoje zrobił i za to mu dziękujemy.
No i w nogę ponoć grał dobrze...
Ale cóż - kiedyś stać się musiało. I nic z tym nie zrobimy.
Niechaj mu ziemia lekką będzie ['].

Teraz pozostaje nam tylko czekać na konklawe...

PS. Interesuje mnie coś jeszcze. Kiedy matka prosiła mnie o zapalenie świeczki, to dokładnie w momencie, kiedy to zrobiłem, w TV podano wiadomość o jego śmierci. Gdybym był bardziej przesądny, miałbym nad czym myśleć... Rolling Eyes
Powrót do góry
Otwieracz
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 03 Kwi, 2005 01:02   

[*]
Powrót do góry
Miracle Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 04 Gru 2004
Posty: 697
PostWysłany: Nie 03 Kwi, 2005 08:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie mowcie wszyscy ze odszedl. Co prawda odszedl z tad, fizycznie ale nadal jest w naszych sercach i tam pozostanie.Naprawde bardzo szkoda ze odszedl.To byl wielki czlowiek, ktorego kochal caly swiat niewazne jakiego byl wyznania.


[*][*][*][*][*][*]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4349962
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Nie 03 Kwi, 2005 08:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

tez mi jest przykro z tego powodu, wiele zrobil dla swiata ale zachowajcie to w swoich sercach, teraz wszyscy na pokaz pisza tylko o papiezu, a gdzie byliscie wczesniej.. przeciez jego cierpienie nie zaczelo sie 2 dni temu? nagle wszyscy pisza opisy, lancuszki wysylaja,

"daj se taki opis a jak nie to nie masz serca" .. mniej wiecej tak bylo napisane w 1 z tych ktory dostalam... ;/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Miracle Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 04 Gru 2004
Posty: 697
PostWysłany: Nie 03 Kwi, 2005 08:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wiesz nasty_girl ja mysle, ja nie mysle jestem prawie pewna ze dopiero jak zaczela sie ta walka o zycie, dopiero zaczelismy sie o niego bac. Dostrzeglismy jaki byl dla nas wazny.A potem zmarl i pozostal tylko smutek w naszych sercach ale tez radosc bo moze tam po drugiej stronie jest mu lepiej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4349962
ajeczka11 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 11 Lut 2005
Posty: 501
PostWysłany: Nie 03 Kwi, 2005 09:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ciekawe jak sobie bez niego poradzimy?Ja nigdy go nie widziałam a miałam marzenia zeby w wieku 15 lat pójsć na pielgrzymkę do rzymu i sie z NIM spotkać Crying or Very sad Moje marzenia legły w gruzach....Już nigdy nie widoczny w oknie...O Boże........... Crying or Very sad Crying or Very sad

_________________
http://ajeczka.funtest.pl/ <-znasz mnie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7060479
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 6 z 9 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |