| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Biedny papież:-(
Autor Wiadomość
Ant0n
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 01 Kwi, 2005 21:06   

maadzia napisał/a:
ja kocham Papieża

Fajnie. Co z tego?
Ps - zmien w profilu czesc "skad" na cos krotszego..
Przejdź na dół
R2
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 01 Kwi, 2005 21:18   

Dajcie mu zgasnąć w spokoju. Jako człowieka bardzo go szanuje ale jako głowe KK to juz dla mnie nie istotne.
Powrót do góry
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Pią 01 Kwi, 2005 21:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jaki cyrk
ja nie moge
już nie moge patrzeć w ten telewizor (matka kazała mi włączyć i posłuchać o papieżu bo nie włączałąm dzisiaj wogóle telewizora =/ lol)
robią wielki medialny cyrk i tyle
ten człowiek zrobił tyle dobrego (nie wazne ze jest głową KK jak to okreslił R2, to sie nei liczy) ze nalezy mu sie umrzeć w spokoju
a nie robic mu takie burdel!

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Crakken Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 29 Mar 2005
Posty: 126
PostWysłany: Pią 01 Kwi, 2005 21:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

panienka_wierzba napisał/a:
(...)a nie robic mu takie burdel!



Nie burdel ,tylko telewizji wzrasta oglądalnośc przez to poprostu. Nie ma to jak reporterzy. Niby luzie sie dowiadują co i jak, ale często to zwyczajne kłamstwa i obłuda. Z resztą oni są jak sępy: żerują na czyimś nieszczęściu. Miejcie ich w poważaniu i traktujcie z dystansem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Pią 01 Kwi, 2005 21:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Papież umrze, dobrze rozumiem. Nie powinni robić takiego bydła (bo to jest bydło) powinni cieszyć się ze nie będzie cierpiał, powinni dac mu umrzec w spokoju. Jeśli jest coś takiego jak raj, to sobie cholernie na niego zasłużył, bo był dobrym czlowiekiem, tot rzeba przyznać. Był również autorytetem.
Ale rpzepraszam? Co to za wielki medialny cyrk!

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Pią 01 Kwi, 2005 22:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

sory ze dwa razy z rzedu
ale trzeba przyznac, ze niektore rzecyz ktore pokazuja naprawde potrafią wzruszyc
przed chwila pokazywali takie rozne krotkie, charakterystyczne sceny z Jego (z jak najwiekszym szacunkiem) zycia. Typu chodzenie po gorach, odwiedziny w polsce i takie tam. I trzeba powiedziec za sie małe głupstwo (czyt. ja) rozczuliło.
przykro mi, trzeba przyznac ponownie, był osobistością.

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 01 Kwi, 2005 22:15   

No wiele dobrego zrobił.
Ale czy aby tylko?
Chodziły pogłoski, że w niedługi czas po zostaniu papieżem Wojtyła dał wysokie stanowisko w Watykanie duchownemu, który podobno był ważną osobistością w przemycie narkotyków przez Watykan, czy jakoś tak...
Choć nie pamiętam dokładnie o co chodziło - czy same narkotyki miały być przez Watykan szmuglowane, czy tylko Watykan chronił przemytników przed światłem dziennym (że się tak wyrażę).
Powrót do góry
Papierowa Tęcza Płeć:Mężczyzna
Turbo Szatan
Moderator


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 14 Sty 2005
Posty: 841
PostWysłany: Pią 01 Kwi, 2005 22:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Himitsu - czy to aby na pewno moment, aby sie nad tym zastanawiac?

_________________
www.normsart.glt.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8989120
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 01 Kwi, 2005 22:30   

Hm... zależy dla kogo.
Dla mnie na przykład każdy moment na zastanowienie się nad tą sprawą jest dobry Razz.
Kiedy ja będę umierać, to też pewnie będą się ludzie zastanawiać, czy naprawdę wiedziałem jakieś istotne rzeczy o pewnej nielegalnej bytomskiej organizacji.
Więc czemu nie można mówić o tym co robił papież?
Powrót do góry
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 01 Kwi, 2005 23:11   

Bardzo mi z tego powodu przykro... przyznam sie, ze plakalam dlatego ze bardzo cenie Jana Pawla II . Chciałabym aby jeszze zył zeby Bóg sprawił cud... tyle dobrego zrobil dla ludzkosci... to przykre ale predzej czy pozniej musi tak sie stac. Sad
Papież jest na to przygotowany.
Powrót do góry
Otwieracz
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 01 Kwi, 2005 23:21   

Musi być przygotowany- zbytnie przywiązanie do wszelkich spraw poza Bogiem jest grzechem.
Powrót do góry
potwora Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 07 Mar 2005
Posty: 107
Ostrzeżeń:
 3/3/6
PostWysłany: Sob 02 Kwi, 2005 00:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Otwieracz- ciekawa teoria ;/ nie pamietam takiego przykazania ;0
Ckrakken- Twoje posty oslabiaja moja wiare w ludzi :/ Ale chyba na ten temat sie nie wypowiem...
kradziejka- bo z pewnoscia papiez powiedzial, ze mamy sie za niego modlic bo jak nie to zostaniemy potepieni nie?
EU07- w Kociol katolicki sie nie wierzy ;/

Co do samego papieza to sadze, ze szumu narobilo po prostu i juz. Na TVN ciagle powtarzaja ze papiez umiera, na tvp mowia, ze stan jest stabilny i ogolnie rozbieznosc w informacjach jest wiec ja bym sie tym tak od razu nie kierowala. Najlepiej poczekac
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ant0n
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 02 Kwi, 2005 00:19   

Himitsu napisał/a:
No wiele dobrego zrobił.
Ale czy aby tylko?
Chodziły pogłoski, że w niedługi czas po zostaniu papieżem Wojtyła dał wysokie stanowisko w Watykanie duchownemu, który podobno był ważną osobistością w przemycie narkotyków przez Watykan, czy jakoś tak...
Choć nie pamiętam dokładnie o co chodziło - czy same narkotyki miały być przez Watykan szmuglowane, czy tylko Watykan chronił przemytników przed światłem dziennym (że się tak wyrażę).

Najpierw glosisz jakies herezje (czyt. przepowiednie Nostradamusa), potem rozsiewasz krzywdzace papieza plotki eh...

Swoja droga - denerwuje mnie tvn. Mowia o papiezu jak o zmarlym :/
Powrót do góry
EU07 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Paź 2004
Posty: 489
PostWysłany: Sob 02 Kwi, 2005 09:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

potwora napisał/a:
(...)
EU07- w Kociol katolicki sie nie wierzy ;/

Jestes pewna? A w wyznaniu wiary nie mówi się czasem: "WIERZĘ w jeden, święty, powszechny i apostolski KOŚCIÓŁ"?

_________________
Zapraszam na moje nowe Forum: kolej, podróżni, Mazowsze. (adres w przycisku www) Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1141814
dziewczyneczka Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 18 Sty 2005
Posty: 253
PostWysłany: Sob 02 Kwi, 2005 09:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ant0n napisał/a:
Himitsu napisał/a:
No wiele dobrego zrobił.
Ale czy aby tylko?
Chodziły pogłoski, że w niedługi czas po zostaniu papieżem Wojtyła dał wysokie stanowisko w Watykanie duchownemu, który podobno był ważną osobistością w przemycie narkotyków przez Watykan, czy jakoś tak...
Choć nie pamiętam dokładnie o co chodziło - czy same narkotyki miały być przez Watykan szmuglowane, czy tylko Watykan chronił przemytników przed światłem dziennym (że się tak wyrażę).

Najpierw glosisz jakies herezje (czyt. przepowiednie Nostradamusa), potem rozsiewasz krzywdzace papieza plotki eh...

Swoja droga - denerwuje mnie tvn. Mowia o papiezu jak o zmarlym :/


Rzeczywiście wczoraj w tv oglądaam wypowiedź jakiegoś (chyba) księdza, który opowiada o papieżu w czasie przeszm Evil or Very Mad np. papież byl... byl dobrym papieżem...itd

Byam zbulwersowana Evil or Very Mad
P.S soryale nie moe zrobić l(znowu nie chce sę zrobic)

_________________
http://www.onet.pl/_i/jpw3.jpg

Odszedł jeden z największych Polaków
głowa Kościoła katolickiego,
autorytet moralny dla ludzi
różnych wyznań i kultur.
www.onet.pl--->wejdź i wpisz się do księgi
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 9 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |