| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Mama
Autor Wiadomość
Moli Płeć:Kobieta


Dołączyła: 23 Mar 2005
Posty: 16
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Sro 23 Mar, 2005 19:14   Mama Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cześć. Jestem redaktorką psima młodych dziennikarzy "Czarno na białym". Do następnego numeru potrzebuję wypowiedzi kilku młodych ludzi na temat: "Co sądzisz o Mamach?". Jeśli Wy i Administrator Forum, zgodzicie się, żebym zamieściła wypowiedzi w gazecie, to napiszcie na ten temat kilka zdań. Very Happy
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5270513
Naomi Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 09 Lip 2004
Posty: 542
PostWysłany: Sro 23 Mar, 2005 19:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja uważam... Że mamy są potrzebne.
Wysłuchają, pomogą, doradzą...
Niektóre są nawet jak przyjaciółki.


To tyle =]

Czy tą gazętę można gdzieś kupić...? Mr. Green I jak stałaś się dziennikraką...? Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1826428
Moli Płeć:Kobieta


Dołączyła: 23 Mar 2005
Posty: 16
PostWysłany: Sro 23 Mar, 2005 19:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dzięki za wypowiedź. Wink Możecie też pisać, czy czasem coś was w Mamach denerwuje, itp.

Ta gazeta kosztuje złotówkę. Dla internetowców przesyłam za darmo na maila. Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5270513
Noid Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 08 Sty 2005
Posty: 318
PostWysłany: Sro 23 Mar, 2005 19:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Momentami są nadopiekuńcze ;]

_________________
Wiesz co nas łączy... Ta historia, która nigdy się nie kończy...
~~~~~~~~~~~~~~~~~
Everything is over but Trance Music is still alive
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Chesterka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 30 Wrz 2004
Posty: 963
PostWysłany: Sro 23 Mar, 2005 19:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mamy są fajne dopóki nie mają depresji ;] (moja ma...) no i pomagają w wielu problemach, wpsomogą finansowo ;] i w ogóle jak ma się fajną mamę bez depresji, nie nadopiekuńczą i wyrozumiałą to jest wszystko fajnie, gorzej jest jak np. faworyzuje twoje rodzeństwo... to dopiero jest piekło w domu... Rolling Eyes Moja mama jest spoko dopóki nie wpadnie w dołek ;]

Edit: Ja chciałabym taką gazetkę! cudaczkowa@interia.pl ;]

_________________
Klik!
Przygody czerwonego trampka ;P
"Powietrze pachnie, jak malinowa Mamba..." biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3687193
Sztona Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 01 Paź 2004
Posty: 167
PostWysłany: Sro 23 Mar, 2005 20:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Moja mama jest świetna. Ma gust, jest dobra i potrzebna bo na przykład tacie nie powiesz o okresie nie?
PS A moją chcesz wypowiedź redaktorze Smile


Sztona

_________________
Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie,
ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku.

Antoine de Saint-Exupéry
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8649129
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Sro 23 Mar, 2005 20:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Są spoko ale za dużo chcą wiedzieć Smile

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BamBI Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 20 Wrz 2004
Posty: 330
PostWysłany: Sro 23 Mar, 2005 20:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mamy są czasem bardzo wymagające i nadopiekuńcze- czasem traktują nas jak male dzieci, chociaż jesteśmy nastolatkami. Ich zaletą jest to, że można się im zwierzyć tak jak najlepszej przyjaciółce i nikomu tego nie zdradzą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 23 Mar, 2005 20:48   

Mamy są zbyt nadopiekuńcze na pewno szczegulnie jesśli tak jak moja mają tylko jedną córkę to już zupełnie, po za tym moja mama jest raczej dla mnie jak koleżanka chociaż się często dogadać nie możemy, bo ja mam zbyt wiele z ojca i w wielu rzeczach się nie zgadzamy, ale się staramy by było dobrze...
Powrót do góry
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 23 Mar, 2005 21:06   

mama sie tobą opiekuje,troszczy,robi jak najlepiej,ale i jest przedewszystkim przyjaciolką i zawsze pomoze a takze udzieli rad.
Powrót do góry
Papierowa Tęcza Płeć:Mężczyzna
Turbo Szatan
Moderator


Dołączył: 14 Sty 2005
Posty: 841
PostWysłany: Sro 23 Mar, 2005 21:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Co to jest mama? Moim zdaniem jest to istota, która potrafi wzbudzić w nas najbardziej skrajne uczucia: miłość i nienawiść, sympatia i antypatia (huehue) - co prawda to prawda - pomoże, doradzi - ale nie każda, moja na przykład pracuje i nie ma dla mnie kompletnie czasu - mi tam to rybka ;] - ale jest wielu ludzi, którzy takowiej porady, pomocy potrzebują. Każda mama ma swoje wady i zalety, ale wszystkie (przynajmniej te normalne) łączy jedna cecha - miłość do swojego dziecka - choć nie każda potrafi to wyrazić - kochają nas - i zawsze będą kochać

_________________
www.normsart.glt.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8989120
Moli Płeć:Kobieta


Dołączyła: 23 Mar 2005
Posty: 16
PostWysłany: Sro 23 Mar, 2005 22:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dzięki za wszystkie wypowiedzi. Mr. Green Postaram się wykorzystać jak najwięcej wypowiedzi. Każdemu z Was mogę przesłać darmowy numer mojje gazetki przez maila. Mr. Green
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5270513
ecrita Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 04 Cze 2005
Posty: 35
PostWysłany: Sro 29 Cze, 2005 09:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Smile

_________________
ale nuda w tym internecie Sad


Ostatnio zmieniony przez ecrita dnia Czw 30 Cze, 2005 10:15, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
6303049
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Sro 29 Cze, 2005 11:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

1 odpowiedź:
Naomi napisał/a:
Wysłuchają, pomogą, doradzą...

ostatnia odpowiedź:
ecrita napisał/a:
wysłuchają ,pomogą ,doradzą

hah ;]
ecrita napisał/a:
czasem w 4 litery dadzą...

Tak poza tematem, musze przyznać że bardzo denerwuje mnie określenie "4 litery" = =
No i post poprzedni był 3 miesiące temu, co nie byłoby aż tak złe, gdyby nie to, że Moli napisała właśnie w tym poście że to jakby koniec dyskusji, gazetka pewnie już dawno wydana Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |