| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Wścibska mama...
Autor Wiadomość
Tsej
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 14 Mar, 2005 10:28   

druga strona medalu to Młodziakowie w Ferdydurke Gąbrowicza....
skrajności pozwalaja dojżeć właściwą postawę ... więc na cóź nażekać?
bunt w tej kategorii nie jet potrezbny gdy nie ma przesady takiej jak w Carrie lub wolnosci jak w ferdydurke
Przejdź na dół
BamBI Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2004
Posty: 330
PostWysłany: Pon 14 Mar, 2005 14:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Moja mama też czasem chce wiedziec rzeczy typu kto do mnie dzwonil. Może za malo rozmawiasz z nia o swoich problemach i czuje sie niepotrzebna. Na twoim miejscu od czasu do czasu sama bym powiedziala kto napisal sms albo o czym on jest mama pewnie ci zaufa i nie bedzie tak kontrolowac
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 14 Mar, 2005 19:01   

powiedz jej że masz prawo do prywatnosci,a wszystko jest pod kontrolą i ok,jak cie cos zaniepokoi to ja powiadomisz.
Powrót do góry
Gladiatorpl Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 31 Sie 2003
Posty: 352
PostWysłany: Pon 14 Mar, 2005 19:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a mi rodzice nie czytaja gg,emaila itp............. ludzie okupacja sie juz skonczyla a rozmowy kontrolowane to za komuny byly Razz
Chyba ze dziecko jest seryjnym morderca i lesnym gwalcicielem to wtedy nalezy je kontrolowac ale to juz inna sprawa Smile
Ja mam w sprawach prywatnosci luzik ale nie chowam po pokoju prochow ani wodki Razz, wiec starzy nie maja o co mnie podejrzewac Razz

_________________
wszyscy maja podpis, mam i ja Razz
tralalalal
Sum 41 rulez
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4217189
blackLady
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 14 Mar, 2005 19:35   

kradziejka napisał/a:
nie jest aż tak źle
ja mojej mamie mówie inaczej
dostałaś smsa?
15 mamo
a od kogo?
od chłopaka pytał sie o aborcje 4 dziecka
nie mów głupot
to niezadawaj głupich pytań

lub coś w tą deseń albo że znajoma opisuje fajnego chłopaka który mnie ma jutro zgwałcić itp to sie dziwnie patrzy i chociażbym kiedyś palnęła że ukochany dzwonił i tak nie uwierzy;)


ejjjj siwtny pomysł!!!!! Thx Smile
Powrót do góry
blackLady
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 14 Mar, 2005 19:42   

kradziejka napisał/a:
ta.... Carrie przepraszam bardzo tu sie polecało w innych sprawach, pozatym mama Jedenastki zapewne nie jest ześwirowaną dewiotką i nie traktuje jej tak jak Carrie więc wiesz.... nie przesadzasz? pozatym ona nie ma zdolności telekinezy więc zachowuje sie normalnie
do kitu z tobąRazz


Kradziejeczko moja miła...........zaraz Cie dorwe i wykastruje!! Twisted Evil ile razy mam powtarzać: NIE MÓWCIE DO MNIE JEDENASTKA!! szlak mnie wtedy trafia!! Twisted Evil
Powrót do góry
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Pon 14 Mar, 2005 20:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jedenstka czy tam Black Lady =/ Zmieniłas sobie wszystko z dnia na dzien-emblemacik ze słodkiego misiaczka na cos czarnego,nick ze zwariowanej jedenastki na black lady, jakis podpis typu "i'm black" i temat o glanach...Myślisz,że tak łatwo sie przyzwyczaic? ==' Mi osobiscie latwiej mowic po starych nickach...Sorry za off top a i na przyszlosc jedenastka(black lady --') przypominam o edycji postow...

tak poza tym to ludzi smieszy ta wielka zmiana na super hiper mroczna...Na Twoim miejscu zastanowilabym sie raczej i przyhamowala troche...

(sorry nie mogla sie powstrzymac).

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Wto 15 Mar, 2005 17:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A ja co do tych spraw ... to już jestem full perwers ...

Zwłaszcza po niedawnej akcji mojej matki gdy przeszperała mi pokoj i znalazła test ciażowy i puszke po piwie ( nie moje ... to zawila historia nieliczni ją znają )

takw iec niom ... ogolnie codziennie wlasciwie szperaja mi w pokoju i w sumie nie moge nic zrobic ... no bo niby co ? ...

CO do listów nie raz przechwycili moją korenspondencje i przeczytali ... kiedyś to jeszcze zaklejali pozniej koperte i dawali mi jakby nigdy nuc ... a teraz juz na legalu dostaje juz przeczytane przez nich listy ...

Smsy ? ... telefony ? ... Zawsze jest " a kto " " a po co " ... Wogole czasami jak ktos dzwoni na dom (chłopak) to jest Wypytywanie zeby sie przedstwaił z imienia i nazwiska

Bardzo interesujaca sytuacja heh ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Sztona Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 01 Paź 2004
Posty: 167
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Sro 16 Mar, 2005 07:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

M.S.Z. (moim skromnym zdaniem) to nie ma nic do żeczy że jesteś- jak to określiłaś -"nie penłnoletnia". Powiedz mamie jakby się czuła gdyby chciała poplotkować o tych "przystojniaczkach z pracy" ,a ty byś chciała z tego dokładnej relacji. W końcu ona jest starsza może to tekefon od kochanka/porywacza/telefon z pogróżkami...
Pomocna jak zawsze Smile


Sztona

_________________
Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie,
ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku.

Antoine de Saint-Exupéry
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8649129
AloneMoon Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 01 Lut 2005
Posty: 222
PostWysłany: Pon 28 Mar, 2005 12:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

U mnie naszczescie tak nie ma =)
No moze troche...czasami zaglada na moje gg i pyta sie "Z kim tam gadasz?"
albo czasami zabrania mi uzywania Skype.
Ale tego typu zeczy jak czytanie sms ,listow i grzebanie w pokoju to wogule nie robi.
Z tymy smsami razde ci naprawde wylaczyc dzwonek i ustawic vibrowanie.Bedziesz miala wiecej spokoju i twoja mama nie bedzie sie czepiac .
A jak bedzie grzebac w pokoju to poprostu zaloz pamietnik ,wpisz tam jakies takie zeczy jak " Mnie nie interesuja chlopaki.Wole spedzac moj wolny czas na uczeniu!" albo "Moi rodzice sa tacy kochani! Ufam im za bardzo zeby ukrywac przed nimi moje prywatne zeczy!" zawin w jakis papier i ukryj w jakims tajemnym miejscu ale zeby rodzice mogli to znalesc!

Przepraszam ze odnowilam temat...ale nie moglam sie powstrzymac ;__;

_________________
.....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2064691
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pon 28 Mar, 2005 15:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a moja ostatnio zaczela mi znowu ufac i juz nie musze sie tlumaczyc ze wszystkiego.. po prostu jak chce wychodze, wracam o umowionej porze co zawsze, chyba ze na noc wychodze czy wroce pozniej to jej mowie.. a ona jak czuje taka potrzebe tylko mi "przypomina" jak na przyklad wczoraj pytam czy moge isc spac do chlopaka ona ze tak.. a za 10 min gadka zebym pamietala zeby uwazac i takie tam. .ale tak to nie ejst zle.. w moje sprawy sie nie wtraca
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ant0n
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 28 Mar, 2005 23:36   

Heh nasty, ja o czyms takim moge pomarzyc, a przeciez nigdy nie zawiodlem moich rodzicow... Chociaz cholernie bym chcial ;o (spac u dziewczyny oczywiscie)

A wnioskujac z inncyh Twoich postow, nie dziwie sie ze wczesniej nie miala do Ciebie zaufania.. Zastanow sie: czy pozwolila bys na to wszystko, co robisz, swojej corce?
Powrót do góry
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pon 28 Mar, 2005 23:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Laughing oczywiscie ze bym nie pozwolila.. ale narazie to sie zabralam za tresure siostrzyczki mlodszej bo widze ze jej tez zaczyna sie taka ciekawosc do wszystkiego.. ant0n a ty ile masz wogole lat?biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cornelia Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 24 Sie 2003
Posty: 121
PostWysłany: Pon 25 Kwi, 2005 17:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mi mama mówi:Twój telefon,ja sie nie wtracam.I pisze do kogo chce:-D:-DMoim zdaniem powinnaś porozmawiać poważnie z mamą.Wiem że może nie pomóc ale nie znam innego wyjścia

_________________
I'm going nowhere...Could be, I'm already there?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9390031
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pon 25 Kwi, 2005 19:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja tez czesto slysze teksty typu ze widzialam kogos tam zmoich znajomych i wie ze on/ona cpa i zebym sie zastanowila czy warto sie z nim/nia zadawac.. no ale nigdy by mi nie powiedizala ze nie wolno mi z kims sie spotykac..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |