| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Dziwne uczucie.....
Autor Wiadomość
potwora Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 07 Mar 2005
Posty: 107
Ostrzeżeń:
 3/3/6
PostWysłany: Nie 03 Kwi, 2005 21:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

qrde deja vu to normalna rzecz a wy z tego robicie jakies nadprzyrodzone zjawisko chyba ;/ aaa... wszedzie o tym piszecie skonczcie juz ;/ i zdecydujcie sie na jeden dzial i jeden temat o tym.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Aren
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 08 Kwi, 2005 15:53   

Ja mam podobne odczucia ; ) Albo kiedyś mi się coś tam śniło, nagle widziałem kanciatą trumne. Okazało się żę w bardzo podobnej leżał papież Shocked Shocked Shocked pisze serio...
Powrót do góry
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 08 Kwi, 2005 22:27   

potwora napisał/a:
qrde deja vu to normalna rzecz a wy z tego robicie jakies nadprzyrodzone zjawisko chyba ;/ aaa... wszedzie o tym piszecie skonczcie juz ;/ i zdecydujcie sie na jeden dzial i jeden temat o tym.


Ale derza vó nie wszycy mają i niektorzy nie trakrują to jako zwykła rzecz.
Powrót do góry
Pigmej Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 09 Kwi 2005
Posty: 56
PostWysłany: Sob 09 Kwi, 2005 01:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja mam Deża wi codziennie Wink jak spie:P Czarny obraz Wink

_________________
Czy to mój posthttp://forum.dziecionline.pl/templates/subSilver/images/icon_mini_faq.gif
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
inspektor_nr4
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 14 Kwi, 2005 13:08   

Zjawisko <i>deja vu</i> zostało wyjaśnione naukowo już kilka lat temu i dziś to pojęcie jest używane nawet w medycynie. Ogólnie rzecz biorąc chodzi o to, że dane bodźce (np. obrazy, dźwięki) trafiają jednocześnie do kilku różnych obszarów mózgu i często zanim zauważymy jakieś miejsce lub osobę, ten widok jest już od ułamka sekundy w naszej pamięci. Wydaje nam się wtedy, że <b>to coś już kiedyś widzieliśmy</b>, nie potrafimy jednak określić kiedy to było.

Dla ciekawych podaję szczegóły:

<b>droga szybsza, nieświadoma:</b>
obraz =>> nerw wzrokowy =>> jądro wzgórza =>> międzymózgowie (ośrodki pamięci wzrokowej)

skutek: mamy obraz w pamięci

<b>droga wolniejsza, świadoma:</b>
obraz =>> nerw wzrokowy =>> twór siatkowaty =>> jądra nieswoiste wzgórza =>> kora mózgowa w płacie potylicznym

skutek: dostrzegamy obraz
Powrót do góry
NInci@ Płeć:Kobieta


Dołączyła: 14 Kwi 2005
Posty: 2
PostWysłany: Pią 15 Kwi, 2005 16:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie tylko ty tak masz! Mi też przytrafiają się takie sytuacje tylko ja mam tak kiedyś w budzie poszłam z dziewczynami do toalety i myłam ręce nagle przypomniałam sobie że przecież to samo mi się śniło w nocy ta sama sytuacja a nawet to w czym byłam ubrana...dziwne!

_________________
I`m a crazy, pink girl.
I LOVE YOU!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sztona Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 01 Paź 2004
Posty: 167
PostWysłany: Pon 30 Maj, 2005 07:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja ma Deja vu b. często i napoczątku chciałam zmienić bieg wydarzeń robiąc na przekór sobie. Teraz staram sie nawet o tym nie myśleć....


Sztona

_________________
Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie,
ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku.

Antoine de Saint-Exupéry
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8649129
Kosta
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 18 Cze, 2005 14:27   Dziwne uczucie.....

Ja też tak czasami mam. Choć naprawdę nie wiedziałam co to może być. Tłumaczę to sobie - ''to na pewno jest sen''.
Powrót do góry
Stokrotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 18 Cze, 2005 17:08   

Eeeeeee mam to bardzo często Razz
Normalka...
Powrót do góry
Sissa11 Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 05 Lis 2006
Posty: 306
PostWysłany: Czw 08 Lut, 2007 16:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Przepraszam, że odkopuje taki stary temat, ale nie chce zakładać nowego, a to da sie odnowić....
Czasai smi sie zdażyło - np. ide z koleżanka po drodze, gadam i mam wrażenie ze to samo juz było...
Ale jest jeszcze jedno wytłumaczenie - rutyna. Zwyczajne te same dni... Albo nasz mózg zakodował coś, co d\zdażyło sie ze 2 lata, rok temu.

_________________
Niki-kochany piesek Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
713939
mała 13 Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 12 Gru 2006
Posty: 370
PostWysłany: Czw 08 Lut, 2007 16:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

tez tak mam

bylam w sklepie i nagle zaczelam z ekspedientka gadac i wydawalo mi sie ze juz ta rozmowa kiedys byla... dziwne

_________________
<b>60 sekund smutku zabiera minutę szczęścia....</b>

Buziaki dla nieszczęśliwych... :* :*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4265272
aneta007 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 26 Maj 2006
Posty: 160
PostWysłany: Czw 08 Lut, 2007 18:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja tez tak mam. np dzisiaj moja siostra podeszla do szafy i wyciagnela spodnie z szafy. ja juz wiedzialam co ona wyciagnie bo to juz widzialam w moim umysle. to normalne. u nas facet od fizyki tak mowil ze te tworza sie wspomnienia w umysle i niektore naprawde wstepuja w zycie a niektore nie. to w 100% normalne. wiekszosc ludzi tak ma. czasami to jest nawet przydatne.

_________________
Kochaj i szalej nie pytaj co dalej...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CHoCoLaTE Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 16 razy
Dołączyła: 08 Gru 2006
Posty: 716
PostWysłany: Czw 08 Lut, 2007 19:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Też to mam biggrin
I moje kumpele też.
Bo np.kiedyś byliśmy z klasą na wycieczce i chłopacy zaczęli się bić czy coś i miałam wrażenie, że ta sytuacja miała już miejsce ;P
Miałam tak często i niektóre sytuacje mamy takie same z moją kumpelą. Np.właśnie ta z wycieczką, co napisałam wcześniej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Memi Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant

Dołączyła: 11 Lis 2006
Posty: 384
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Czw 08 Lut, 2007 21:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

deja vu jak ja to kocham!
U mnie to normalka, nawet polubiłam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Pomogła: 45 razy
Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Pią 09 Lut, 2007 15:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kiedyś też miałam takie odczucia, ale teraz chyba przywykłam i nie zwracam tak na to uwagi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |