| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Dziwne uczucie.....
Autor Wiadomość
blackLady
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 28 Lut, 2005 18:13   Dziwne uczucie.....

Od pewnego czasu, coraz częściej zdarza mi sie taka sytuuacja: np. gadam z kumpelą, i w pewnym momencie wydaje mi się że dana sytuacja juz była,wiem co zaraz ona powie itp, choć wcale to się nie zdarzyło Confused Albo jestem w jakimś nowym miejscu, a zdajne mi się że juz tam byłam Confused Czy wy tez tak czasem macie, i dlaczego tak sie dzieje?
Przejdź na dół
ajeczka11 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 11 Lut 2005
Posty: 501
PostWysłany: Pon 28 Lut, 2005 18:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Pisząc szczerze to ja tez tak mam...Np. stoje na ulicy i widze jakiegoś facia,ale nigdy go nie widziałam a zdaje mi sie ze juz go widziaam...Ale nie wiem czemu tak sie dzieje...I witaj w klubie dziwolągówWink

To dziwne uczucie...a taki był temat?ydksks? Czasem wydaje mi sie że znam tego kogoś ze snu ale nie jestem pewna...Moze te dziwne rzeczy właśnie ci sie śniły???

_________________
http://ajeczka.funtest.pl/ <-znasz mnie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7060479
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 28 Lut, 2005 18:47   

ha! to sie nazywa deja vi czy deżawi[tak sie czyta]
często to mam i kiedyś sie dziwiłam a teraz przywykłam do tego średnio z dwa razy w tygodniu tak mam średnio czyli raz jeden raz trzy itp raz wcale
a jak już dojdzie co do czego to poprostu np widząc kogoś znowu czy robiąc coś nagle przerywam rzucam wszystko gdziepopadnie staje i krzycze k***a to już było! i zaczynam sie nerwowo rozglądać a znajomi sie dziwnie patrzą ale przywykli
Powrót do góry
kabama Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 28 Gru 2004
Posty: 118
PostWysłany: Pon 28 Lut, 2005 19:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

poprawka deja vu z francuskiego już widziane
tyż kiedyś tak miewałam teraz czasem sie jeszcze zdarza ale już rzadko bardzo ciekawe hehe.... zawsze sie zastanawiał skąd się bierze to w sumie to dalej sie zastanawiam Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
blackLady
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 28 Lut, 2005 19:11   

Hiahahaia kradziejka Very Happy ja aż tak wybuchowo nie reaguje, ale sie czuje jak hmmmm....psycho? (Razz) Też juz przywykłam troszeczke ale czasem mnie to cholernie denerwuje Razz Z drugiej strony fajnie jest wiedzieć (czasmi) co sie za chwile wydarzy, co ktoś powie Cool
Powrót do góry
frigg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Pon 28 Lut, 2005 19:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

coz ja slyszlam o dwoch teoriach...jedna bardziej naukowa, druga mniej :
wiec ta pierwsza naukowa polega na tym ze widzimy kogos, albo wlasnie z kims gadamy..i sadzimy ze to juz bylo bo nasz mozg wychwycil szybciej dany widok i szybciej go przeanalizowal a odpowiedz na dany bodziec na ktory moglibysmy zaregowac wolniej...tzn nasz podswaidomosc wie ze cos sie stalo natomista rekacja na to jest opuzniona ...jest to tylko kilka sekund ale wystarczy do wywolania tego wrazenia
a druga wynika z tego ze zyjemy w dwoch bytach rownoczescnie...ale co dalej nie wiem....Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
blackLady
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 28 Lut, 2005 19:53   

Moja siorka mówi, że tak sie czasami dzieje z przemęczenia Rolling Eyes ale jak naprawde jest? tego nie wiem :-) Trudno, kwestia przyzwyczajenia Smile
Powrót do góry
Gladiatorpl Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 30 Sie 2003
Posty: 352
PostWysłany: Pon 28 Lut, 2005 20:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

tez tak mam z raz,dwa na tydzien, slyszalem ze jest to widziane w snach ale ze sny przewaznie zapominamy bardzoo szybko to nie mamy o tym swiadomosci Razz


a moja teoria jest taka ze to bledy w systemie jakim jest Matrix powoduje takie zjawiska, system zaczyna sie sypac i tyle Twisted Evil
Witaj wolny swiecie Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4217189
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Pon 28 Lut, 2005 20:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja mam wiele takich sytuacji Smile
I czasami to odczucie jest baaaardzo intensywne

że cos sie juz dzialo czy ze juz tego kogos widzialam etc etc Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 01 Mar, 2005 15:03   

Gladiatorpl napisał/a:
a moja teoria jest taka ze to bledy w systemie jakim jest Matrix powoduje takie zjawiska, system zaczyna sie sypac i tyle Twisted Evil
Witaj wolny swiecie Smile

HAH!! Ledwom ujrzał temat o deja vu od razu wiedziałem, że Gladiator o Matrixie napisze Twisted Evil. Czy to też się zalicza pod to zjawisko?? Razz

A co do tematu - czasem się to u mnie zdarza, ale ja sobie z tego wiele nie robię Razz.
Powrót do góry
Otwieracz
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 01 Mar, 2005 17:40   

czyż nie mowa o utraconej pamieci po dawnym życiu ktore wraca bo to co sie zdazylo juz bylo razy powiele ? a moze to odczucie równoległych swiatow miliarda kopii swiata o roznie dokonanych decyzji(to najglupsza teoria ale ok)? a moze to rodzaj marzenia o powrocie do klimatow dziecinstwa? a moze potwierdzenie teorii ze "wszystko juz było" ? albo chwilowy błysk wizji za uchylona na kosmicznie mały ułamek wiecznosci w sfere idei do której moga zaglądac jedynie filozofowie? choć z drugiej strony czy jest to jedynie nasza niedoskonałość? :>
Powrót do góry
Gladiatorpl Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 30 Sie 2003
Posty: 352
PostWysłany: Wto 01 Mar, 2005 17:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Himitsu napisał/a:
Gladiatorpl napisał/a:
a moja teoria jest taka ze to bledy w systemie jakim jest Matrix powoduje takie zjawiska, system zaczyna sie sypac i tyle Twisted Evil
Witaj wolny swiecie Smile

HAH!! Ledwom ujrzał temat o deja vu od razu wiedziałem, że Gladiator o Matrixie napisze Twisted Evil. Czy to też się zalicza pod to zjawisko?? Razz

A co do tematu - czasem się to u mnie zdarza, ale ja sobie z tego wiele nie robię Razz.


oprocz mojej teorii zamiescilem w poscie rowniez informacje ktore kiedys wyczytalem w jakiejs gazecie Razz a moja teoria byla tylko dopelniem poniewaz nie jest ona jeszcze udowodniona Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4217189
Crakken Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 29 Mar 2005
Posty: 126
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Pią 01 Kwi, 2005 19:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ciekawie brzmi teoria o tym że to nagłe, krótkie wspomnienie z poprzedniego bytu, to by potwierdzało tezę reinkarnacji. Mi się to zdarza raz na miesiąc, rzadziej. Różnie, np dziś mi sie to przytrafiło po raz pierwszy od... nie pamiętam kiedy nawet.

_________________
Nic, bowiem mój ty przemądrzały kolego, to nie takie zwyczajne nic, produkt lenistwa i niedziałania, lecz czynna i aktywna Nicość, to jest doskonały, jedyny, wszechobecny i najwyższy Niebyt we własnej nieobecnej osobie!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Sob 02 Kwi, 2005 08:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A ja myśle że jeśli chodzi o miejsce to kiedyś je już widzieliśmy gdzie indziej, bo po prostu wygląda podobnie. Ale ze nie pamiętamy gdzie co i jak to tłumaczymy se to paranormalnie Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Blanka Płeć:Kobieta
Moderator


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Sty 2003
Posty: 632
PostWysłany: Sob 02 Kwi, 2005 12:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mnie tez sie to zdaza czasem... Moja pierwsza mysl byla taka:skoro czlowiek wykozystuje ok 5% swojego umyslu, jest najinteligentniejszym ze stworzen, to nie wiemy co potrafi te 85%... moze czasem pod wplywem jakiegos inpulsu nasz muzg chwilowo "przezywa" olsnienia heh. Podobno mozna rozmawiac telepatycznie podczas snu, albo obudzic kogos telepatycznie...nawolac... nie wiem za bardzo co o tym myslec... Moze naprawde przezywamy jakas rewolucje:P heh papa!

_________________
'...abyś pewnego dnia odkrył, że baśń może się nieco różnić od twoich wyobrażeń.'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7399523
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 3 Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |