| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
obowiazkowy kask narciarski...???!!!
Autor Wiadomość
Szalona
Junior
Junior


Dołączył: 23 Sty 2003
Posty: 186
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Nie 27 Lut, 2005 14:46   obowiazkowy kask narciarski...???!!! Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Czy to prawda, ze ma byc wprowadzony nakaz noszenia kasku narciarskiego do 15 czy 17 roku zycia, bo obilo mi sie cos takiego o uszu, a ja nie fajnie wygladam w kasku... Sad co wy myslicie o kaskach? i czy wie ktos cos na temat tego nakazu (ma on wejsc za niedlugo na polskie stoki lub od przyszlego sezonu)... Rolling Eyes

_________________
Wisła Kraków duma wszystkich Polaków!!! Smile
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Inversja Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 08 Sty 2005
Posty: 386
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Nie 27 Lut, 2005 16:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Szalona.
Ja nic o tym nie słyszałem a już dosyć długo jeżdże na nartach. Miejmy nadzieję że to nie wejdzie bo wszyscy będą wyglądać jak idioci!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Szalona
Junior
Junior


Dołączył: 23 Sty 2003
Posty: 186
PostWysłany: Nie 27 Lut, 2005 17:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no ja wlasnie wygladam jak debil!!!! ale cos bylo napisane bo znalazlam ze kraje UE maja wprowadzic cos takiego i ja cyztalam ze do 15 a moja kumpela czytala ze do 17. Ciekawe jak to sie skonczy... Question Question Question

_________________
Wisła Kraków duma wszystkich Polaków!!! Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gladiatorpl Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 31 Sie 2003
Posty: 352
PostWysłany: Nie 27 Lut, 2005 21:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

czytanie ze zrozumieniem ,glowny problem Rzeczypospolitej Razz

Co do tematu to do Polski narazie to nie wchodzi. Takie cos narazie wprowadzono tylko w kilku innych krajach, w tym roku byly tylko upomnienia itp, a na nastepny sezon kazdy narciarz ma miec kask, ale nie w naszym kraju Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4217189
Szalona
Junior
Junior


Dołączył: 23 Sty 2003
Posty: 186
PostWysłany: Nie 27 Lut, 2005 22:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wiem, ze to nie wchodzi do Polski, a jesli chodzi o kask u kazdego narciarza to ja nie mowie ze w Polsce kazdy bedzie musial miec, ale albo do 15 albo do 17 tak!!! Confused

_________________
Wisła Kraków duma wszystkich Polaków!!! Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Elly Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 22 Lis 2004
Posty: 489
PostWysłany: Pon 28 Lut, 2005 13:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Słyszałam cos o tym , ale mam nadzieje że taki przepis nie wejdzie bo w kasku wygladam jak idiotka . Jak na razie taki przepis jest z tego co wiem w alpach .

_________________
Życie jest jak płomień - wystarczy mały podmuch żeby zgasło.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6519354
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Pon 28 Lut, 2005 13:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

'nie bo bede wygladac jak idiotka' 'nie bo wyglądam jak *nie wyrażaj sie*' itp. =/ dzieci co kogo obchodzi jak wyglądacie na stoku? to pokaz mody jest czy co? jak se chcecie ładnie wyglądać to se idźcie do restauracji czy cos, nie wiecie ze jest cos takiego jak bezpieczenstwo? i to jest troche wazniejsze od tego czy komus ladnie czy nie w kasku.

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 28 Lut, 2005 15:43   

panienka_wierzba napisał/a:
'nie bo bede wygladac jak idiotka' 'nie bo wyglądam jak *nie wyrażaj sie*' itp. =/ dzieci co kogo obchodzi jak wyglądacie na stoku? to pokaz mody jest czy co? jak se chcecie ładnie wyglądać to se idźcie do restauracji czy cos, nie wiecie ze jest cos takiego jak bezpieczenstwo? i to jest troche wazniejsze od tego czy komus ladnie czy nie w kasku.

Dokładnie Cool. Jedyna mądra Cool.
PS. Ciekawie, jak ładnie wyglądałyby w trumnie Razz. Jeśli tak ładnie jakby chciały, to niech sobie te kaski darują Razz.
Powrót do góry
Szalona
Junior
Junior


Dołączył: 23 Sty 2003
Posty: 186
PostWysłany: Pon 28 Lut, 2005 16:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Bardzo smieszne... Mad ja pytam czy wy wiecie cos na ten temat??????? a tak w ogole to znacie stornkiz fajnymi kaskami?

_________________
Wisła Kraków duma wszystkich Polaków!!! Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ajeczka11 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 11 Lut 2005
Posty: 501
PostWysłany: Pon 28 Lut, 2005 16:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Raczej nic takiego nie ma w naszym skoromym kraju;) A nio właśnie wierzba dobrze napisła! Stok narciarki to nie pokaz mogy! Wyglądaj byle jk aby ci sie tylko nic nioe stało w głowinkę i wogle;)

Pozdro dla wszystkich którzy jerzdzą na nartach!! Kwiat

_________________
http://ajeczka.funtest.pl/ <-znasz mnie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7060479
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Pon 28 Lut, 2005 16:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Oj tam te kaski nie są takie złe ... zresztą Razz podrywac bedziecie facetow po zjadzie :p w czasie to nawet probowac nie ma co RazzP

A wogole to jak widzialam dzieciaki to swietnie wyglądają Razz ... <lolz>
i bezpiecznie biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
ajeczka11 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 11 Lut 2005
Posty: 501
PostWysłany: Pon 28 Lut, 2005 18:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Co do postu kingi:
Popieram po co podrywac facetów na nartach? Jedzesz tam żeby sobie pojeździć czy na randki itp?
Poza tym skąd bedzeiesz wwiedzieć jak chłopak wygląda? Bedzie pewnie opatulony w kurtki i kaski... ♥ Kwiat ♥ [/list][/code][/quote]

_________________
http://ajeczka.funtest.pl/ <-znasz mnie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7060479
blackLady
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 28 Lut, 2005 18:25   

Ja tam nienajgorzej wyglądam w kasku ( Razz ) ale wygodniej mi bez Very Happy Jeśli nawet takie coś wejdzie w ruch, to wątpie,żeby np. było coś takiego:"nie ma pani kasku, to nie moze pani zjerzdżać"albo że właścicilele stoków czy tam któś będą mandaty wlapiać Rolling Eyes
Powrót do góry
ajeczka11 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 11 Lut 2005
Posty: 501
PostWysłany: Pon 28 Lut, 2005 18:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Aha szalona co do stronek...Nie zanam ale moja stara i jak zwykle sprawdzona metoda:
www.google.pl
I mozesz poszukac na www.allegro.pl :Wink

_________________
http://ajeczka.funtest.pl/ <-znasz mnie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7060479
Szalona
Junior
Junior


Dołączył: 23 Sty 2003
Posty: 186
PostWysłany: Pon 28 Lut, 2005 19:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja nie mowie o randkowaniu, poportsu chcialam wiedziec czy to parwda, bo ja nie bardzo chce, co nie oznacza ze chce podrywac facetow, a co do stronke to chodzilo mi o sklepy sportowe typu www.maks.pl i tam sa kaski Razz Wink

_________________
Wisła Kraków duma wszystkich Polaków!!! Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |