| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Dlaczego to kłamstwo??
Autor Wiadomość
ajeczka11 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 11 Lut 2005
Posty: 501
PostWysłany: Nie 27 Lut, 2005 13:17   Dlaczego to kłamstwo?? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Chodzi o to że kłamstwo to no wiecie powiecie nie prawdę ,ze poszlismy tam a prawda była inna...ale nie chodzi o to:
Otóz kideyś rozmawialm z kumpelą o ocenach i powiedział,że nie powiedziłąm mamaie o jednej 3 i ona mi sie uniosła,ze okłamuję mamę,,,I juz od kilku osób słyszałam,ze nie pwoeidzenie o czymś np. mamaie to kłamstwo...

Prosze powiedzicie czy to prawda i dlaczego tak jest! Spróbujcie mi to udowodnić bo ja jakos w to nie wirzę...Trudno mi to zrozumieć... Question
Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

_________________
http://ajeczka.funtest.pl/ <-znasz mnie?
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7060479
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Pomogła: 45 razy
Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Nie 27 Lut, 2005 14:28   Re: Dlaczego to kłamstwo?? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ajeczka11 napisał/a:

Otóz kideyś rozmawialm z kumpelą o ocenach i powiedział,że nie powiedziłąm mamaie o jednej 3 i ona mi sie uniosła,ze okłamuję mamę,,,I juz od kilku osób słyszałam,ze nie pwoeidzenie o czymś np. mamaie to kłamstwo...

Prosze powiedzicie czy to prawda i dlaczego tak jest! Spróbujcie mi to udowodnić bo ja jakos w to nie wirzę...Trudno mi to zrozumieć... Question
Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes


To, że nie powiedziałaś mamie o 3 to nie jest kłamstwo...To jest jakby ukrywanie czegoś...
Ale jak np. powiedziałaś mamie, że w tym semestrze nie dostałaś żadnej złej oceny to to jest kłamstwo...Ale mogę się mylić...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
Stokrotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 27 Lut, 2005 18:16   

To że niepowiedziałaś tego mamie to nie jest kłamstwo !
Powrót do góry
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Nie 27 Lut, 2005 18:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To ze nie powiedzialas to jest Hym zatajenie prawdy Smile

Jakby sie Twoja mam zapytała "Masz jakieś 3 ?" a ty bys odpowiedziala ze nie chociaz bys miala te 3 to byloby klamstwo Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Gladiatorpl Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 31 Sie 2003
Posty: 352
PostWysłany: Nie 27 Lut, 2005 18:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ewentualnie mozna to nazwac zatajeniem sprawy w dobrej wierze Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4217189
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 27 Lut, 2005 19:33   

Kiedyś tam, na innym Forum, padło określenie wprost idealne dla takich sytuacji, a mianowicie: Manipulacja prawdą Cool.
Nie powiem, bardzo mi się to podoba Cool.
Powrót do góry
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 27 Lut, 2005 21:23   

Skoro tego nie powiedziałaś to nie jest to kłąmstwo ale ukrywanie. Klamstwo jest wtedy kiedy cos nieprawdziwego padnie z naszych ust, chociaz duzo osob twierdzi inaczej. Ale mysle ze klamstwo i ukrywanie czegos jest sobie rowne.
Powrót do góry
Gladiatorpl Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 31 Sie 2003
Posty: 352
PostWysłany: Nie 27 Lut, 2005 21:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

do konca sie nie zgadzam bo jezeli kilka osob mowi inaczej, a ty inaczej to nie znaczy ze klamiesz Razz
dajmy prosty przyklad pobije cie kilka dresow, to 10dresow mowi co innego , a ofiara co innego i wcale nie znaczy ze dresy maja racje Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4217189
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 28 Lut, 2005 09:12   

z kądś to znam:P jako człowiek osobiście chroniący własną skórę [w przenośni!!!] postanowiłam po powrocie do domu nie mówić nic o ocenach, fakt od 4 lat dopiero jak moja mama sie zapyta czy dostałam jakąś ocene to jej wtedy mówie a jak nie to stwierdzam że poprostu sama nie chce wiedzieć. jest to teoria bardzo naciągana wredna i w ogóle fałszywa do kwadratu [rzecz jasna z mojej strony] ale się sprawdza wyśmienicie.
w mojej opini więc jako osoby znającej "ten ból" uważam, iż nie jest to kłamstwo a jedynie zatajanie informacji w celu zachowania dobrego zdrowia osoby sprawującej aktualnie opieki nad tobąWink

dobra teraz mniej oficjalnie więc to nie jest kłamstwo ale wyspowiadać sie z tego zawsze można;) no to będzie ci ponoć lepiej na sumieniu. ale w końcu pół kłamstwa dodać pół kłamstwa nigdy nie będzie całe kłamstwo więc sie nie martw
Powrót do góry
ajeczka11 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 11 Lut 2005
Posty: 501
PostWysłany: Pon 28 Lut, 2005 10:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hmm...Dzięki pomogliśmi mi to jakoś zrozumiećWink Smile

_________________
http://ajeczka.funtest.pl/ <-znasz mnie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7060479
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Pomogła: 45 razy
Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Czw 03 Mar, 2005 14:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ajeczka11 napisał/a:
Hmm...Dzięki pomogliśmi mi to jakoś zrozumiećWink Smile


Od tego służy opcja ' Pomógł mi ' Mr. Green <lol>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |