| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3 ... 27, 28, 29  Następny
Dom Big Brother Dzieci Online

Kto ma wygrać BBDO?
Aren
4%
 4%  [ 1 ]
ElfkaNenar
19%
 19%  [ 4 ]
Idda
14%
 14%  [ 3 ]
Kinga
14%
 14%  [ 3 ]
Dorota93
0%
 0%  [ 0 ]
Akacja
4%
 4%  [ 1 ]
Mała
0%
 0%  [ 0 ]
Mróweczka
0%
 0%  [ 0 ]
Gabra
9%
 9%  [ 2 ]
Panienka_Wierzba
4%
 4%  [ 1 ]
Wielka Łapa
9%
 9%  [ 2 ]
Napastnik
9%
 9%  [ 2 ]
Gabrielen
0%
 0%  [ 0 ]
Agnieszka
4%
 4%  [ 1 ]
Nikita
0%
 0%  [ 0 ]
Iśka
4%
 4%  [ 1 ]
Głosowań: 21
Wszystkich Głosów: 21

Autor Wiadomość
Chesterka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 30 Wrz 2004
Posty: 963
PostWysłany: Sob 26 Lut, 2005 17:08   Dom Big Brother Dzieci Online Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A więc to jest wasz dom Wink Piszcie tutaj jakieś dialogi z BBDO jak by to tak było na żywo Wink
Pierwsze zadanie będzie podane jutro! Powodzenia!!!

Uczestnicy:
Arrow Aren
Arrow ElfkaNenar
Arrow Idda
Arrow Kinga
Arrow Dorota93
Arrow Akacja
Arrow Mała
Arrow Mróweczka
Arrow Gabra
Arrow Panienka_Wierzba
Arrow Wielka Łapa
Arrow Napastnik
Arrow Gabrielen
Arrow Agnieszka
Arrow Nikita
Arrow Iśka

Arrow Odpadli:
Ajeczka11
Himitsu
BlackLady

_________________
Klik!
Przygody czerwonego trampka ;P
"Powietrze pachnie, jak malinowa Mamba..." biggrin


Ostatnio zmieniony przez Chesterka dnia Sro 16 Mar, 2005 20:27, w całości zmieniany 11 razy
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3687193
Stokrotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 26 Lut, 2005 17:39   

Dzień doberek chce was powitać Smile Jestem Dorotka mam 12 wiosenek i pochodze z Hajny biggrin Większość z was mnie zna bo jestem tutaj juz od 13 grudnia 2004r. Będę zawzięta i sprubuje wygrać Mr. Green
Powrót do góry
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 26 Lut, 2005 17:47   

Witam zwę się elfkaNenar, chociaż na imię mam prawdziwie Paulina, mam 16 wiosenek, pochodze z malowniczego BB, czyli góralka ze mnie chociaż pochodzenie po dziadkach mam mieszane, postaram się wygrać, w Domu Wielkiego brata nie poszukuje faceta =) wzięłam udział by zobaczyć jak daleko zajdę... jestem tu by wprowadzać chaos także jako postać chaotycznie zła (za dużo RPG)
Powrót do góry
Wielka Łapa Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 87
PostWysłany: Sob 26 Lut, 2005 18:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich!
Na wstępie chciałbym uświadomić wszystkich, że nazywam się Gulczas. Smile
Pasjonuje mnie wszysko co ładne, szybkie i kolorowe. Mam nadzieję, że mieszkańcy domu Wielkiego Brata mają wyższe IQ ode mnie i oprowadzą mnie po tym labiryncie, ku**a mać! Mad

Ja pie****ę Wielka Siostro, to żarcie w lodówce jest przeterminowane! I jeszcze jedna prośba: GDZIE SCHOWALISCIE ALKOHOL?! Evil or Very Mad

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Inversja Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant

Dołączyła: 08 Sty 2005
Posty: 386
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Sob 26 Lut, 2005 19:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wielka Łapo.
Alkochol w Domu Wilekiego Brata jest ZABRONIONY! Nie zapominaj że oglądają nas dzieci! I proszę hamuj troszkę ze słownictwem nawet jak robisz gwaizdki oki.
P.S Wyśpijcie się dobrze jutro pierwsze zadanie!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
blackLady
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 26 Lut, 2005 19:34   

Hej!
Mam na imię Kaśka, jestem z Zabrza, mam 12 wiosenek Mr. Green Będe walczyć jak lwica, pokonam Was wszystkich Twisted Evil
Powrót do góry
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 26 Lut, 2005 19:50   

zwariowana_jedenastka napisał/a:
Będe walczyć jak lwica, pokonam Was wszystkich Twisted Evil

O łał, jak to groźnie zabrzmiało. :] Aż mi się przypomniał "Duch i Mrok" z Val Kilmer'em Razz.

A ja?? Ja sem se Himitsu, dla przyjaciół i dobrych znajomych Himi (ale jak inni tak mówią to się nie obrażam Mr. Green). W realu na imię mam Tomasz Razz. A jestem tu po to, żebyście się nie nudzili Twisted Evil.


OFFTOPOWE POST SCRIPTUM
Czy w dziale Twój wolny czas posty są normalnie naliczane?? Bo jeśli tak, to przydałoby się tą opcję zablokować w tym temacie. Ewentualnie przenieść go do Gier i zabaw.
Powrót do góry
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Sob 26 Lut, 2005 20:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Skasujcie


Ostatnio zmieniony przez Akacja12 dnia Czw 10 Mar, 2005 21:06, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Idda Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 21 Wrz 2003
Posty: 564
PostWysłany: Sob 26 Lut, 2005 20:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Aragorn napisał/a:
Himitsu planowo miało być 15 uczestników. Pogadam z Wojciechowską zobaczymy co powie.


No,pogadaj,pogadaj!To nie jest sprawiedliwe! Evil or Very Mad Very Happy

A ja jestem Ipa i normalnie...mam downaaa!!!!!!I z Akacją znamy się od plemnikaaa!!!!! biggrin Ale jej plemnik musiał się prenieść do innego ciała,bo mój był szybszy XD XD BUAAHAHA!!!!!!!!! biggrin Twisted Evil Razz Laughing Smile Wink : P

_________________
Wakaaacje!Znów będą wakaaacje! xD biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1868191
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Sob 26 Lut, 2005 22:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hej =)
jestem Wierzba =] jestem pół rudą pół brązowowłosą 47 kilogramową 15 letnią dziewczyną =]
chce wygrać ten program i poznać kuuuuuuupe ludzi =]
pozdrawiam cała swoja rodizne przyjaciół i wszystkich moich kochanych panów :*

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Sob 26 Lut, 2005 23:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A mnie znacie Smile i lubicie i Kochacie (coniektorzy Razz )

A tak na serio to jestem Kinga <lol> biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Napastnik Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 12 Sty 2005
Posty: 139
PostWysłany: Nie 27 Lut, 2005 00:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich mieszkańców Domu Big Brother Dzieci Online Twisted Evil .

Jestem Napastnik, znany też w innych kręgach pod nickiem Gygax ;] . W prawdziwym świecie mam na imię Krzysztof. W programie chce się dobrze bawić, nie zależy mi na wygranej (taaa, tak się zawsze mówi :f).

_________________
"You are not a beautiful and unique snowflake. You are the same decaying organic matter as everything else. We are all part of the same compost heap"
Pamiętaj, nie jesteś twoim postem na forum...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8161275
Wielka Łapa Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 87
PostWysłany: Nie 27 Lut, 2005 10:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Olo, olo. Bo się pozabijacie! Też proponuje wprowadzić po jakimś czasie nowych użytkowników Domu BB... ale dopiero jak starzy mieszkańcy zardzewieją.

Znalazłem kolejną usterkę (mam głęboką nadzieję, że ostatnią) z kranu leci brunatna woda! Jako prawdziwy mężczyzna postanawiam zawiadomić szanownego Wielkiego Braciszka, żeby wezwał hydraulika. To tylko moja sugestia. Chyba, że szanowne ku**a kierownictwo usadowione na tyłkach za lustrami weneckimi chce żebym przep*****lił pół ogródka i wykopał studnię! Bo tu się myć nie da! Bo będzie strajk generalny! Z głodówką, bo żarcie i tak jest do d**y, znaczy się jest zepsute!!!

A tak wogóle to fajne tu, he he... Cool

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Inversja Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant

Dołączyła: 08 Sty 2005
Posty: 386
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Nie 27 Lut, 2005 11:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Do mieszkańców.
Wielka Łapo. To jest zadanie specjalnie dla ciebie.(sam zresztą je chciałeś) masz jeden dzień na przekopanie ogródka i wykopanie studni jeden warunek żaden uczestnik nie może ci pomóc!! albo jest druga opcja. Napraw kran sam masz na to również jeden dzień. Podobno należysz do Osiedlowego Kluu spartakus więc nie powinne sprawić Ci to trudności:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ajeczka11 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 11 Lut 2005
Posty: 501
PostWysłany: Nie 27 Lut, 2005 11:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Siema dopiero wstałam...aAaaaaaaaaaaa (niewygodne macie tu łóżka:/) i odebrałam wiadomosc ,ze się DOSTALAM! Aha fajnie miło mi was poznaćWink
Wielka Łapo ...Kiedy naprawisz ten kran:) Czy wolisz przekopać ogródek? Laughing

_________________
http://ajeczka.funtest.pl/ <-znasz mnie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7060479
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 29 Idź do strony 1, 2, 3 ... 27, 28, 29  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |