| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Próbny test szóstoklasisty
Autor Wiadomość
Carla Płeć:Kobieta


Dołączyła: 27 Sty 2005
Posty: 9
PostWysłany: Sob 29 Sty, 2005 10:40   Próbny test szóstoklasisty Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Próbny test już 8 lutego !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
AAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Co Wy o tym sądzicie ? Wszystko umiecie ?

HELP !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Crying or Very sad
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Sob 29 Sty, 2005 11:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jeżeli wszystko umiesz to nie musisz się bać Wink Próbne testy są po to dla uczniów, żeby mogli zobaczyć jak one wyglądają... Wink Na pewno będzie podany jakiś wiersz, proza, i będą do niego pytania sprawdzające umiejętność czytania ze zrozumieniem Wink Ok. 5 zadań będzie tzw. otwartych, gdzie będziesz musiała rozwiązań jakieś zadanie tekstowe i napisać wypracowanie ( sprawozdanie, list, ogłoszenie, zaproszenie itp. )
Liczba punktów do uzyskania: 40. Czas pracy: 60 minut. Test zawiera 7 stron i chyba 25 zadań.
P.S. W czasopiśmie Victor Junior co numer jest dołączony test dla szóstych klasistów!
Pozdraviam i życzę powodzenia na próbnym i tym głownym teście dla szóstoklasistów ! Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
Noid Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 08 Sty 2005
Posty: 318
PostWysłany: Sob 29 Sty, 2005 13:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

W moim przypadku test próbny był trudniejszy od właściwego ;]

_________________
Wiesz co nas łączy... Ta historia, która nigdy się nie kończy...
~~~~~~~~~~~~~~~~~
Everything is over but Trance Music is still alive
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
blackLady
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 29 Sty, 2005 13:58   

Mnie to czeka dopiero, albo juz za rok... Kupuję sobie Victora Juniora, tam są takie testy :-)
U nas w szkole sprzedawał kiedys takie facio ksiązki z tymi testam za chyba 10 zl jak dobrze pamiętam Confused Całkiem fajne ;-)
3mam kciuki za Ciebie Very Happy
Powrót do góry
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 29 Sty, 2005 14:30   

myśle że ten test jest tak łatwy że nie trzeba sie w ogóle uczyć
Powrót do góry
blackLady
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 29 Sty, 2005 16:00   

No bo w sumie ta tam jest najwiecej rzeczy, ktore sprawdzaja umiejetnosci a nie wiedze np: czytanie ze zrozumieniem,napisanie listu,jakies tam dzialania matematyczne... Poza tym po to jest test próbny, żeby sie dowiedzieć, nad czym należy jeszcze popracować Rolling Eyes
Powrót do góry
BamBI Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 20 Wrz 2004
Posty: 330
PostWysłany: Sob 29 Sty, 2005 17:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

chociaż było to w moim przypadku pare latek temu to pamiętam że zdobyłam na nim 32pkt na 40 Very Happy za to w próbnym miałam 26 Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Elun Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 23 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Sob 29 Sty, 2005 19:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a ja na probnym mialam 34/40 a na wlasciwym 38/40 !!!! Smile
pamietam, ze cala czesc otwarta mialam na maxa, pomylilam sie tylko w 2 zadaniach w zamkonietym. Jedno bylo takie z telewizorem i doniczka a drugie o jezyku potocznym. Moze jak jestescie rocznik 1990 to je pamietacie Wink

_________________
Kiedys znajde dla nas dom z wielkim oknem na swiat,
znowu zaczniesz ufac mi,
nie pozwole ci sie bac!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Sob 29 Sty, 2005 20:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja pisałam rok temu. Z próbnego miałam 35/40 a właściwego 39/40. Pomyliłam się gdzieś w otwartym w tym zaproszeniu czy coś... Rolling Eyes A zakuwać to nie ma po co Razz Bo i tak nigdy nie wiadomo,co będzie na tym teście, więc po co chcecie się kuć? Poza tym ten test sprawdza bardziej umiejętności niż wiedzę. No bo przyznacie,nietrzeba było dużo umieć,żeby go napisać, nie?
Mróweczka Kwiat

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Sob 29 Sty, 2005 20:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mroweczka napisał/a:
Ja pisałam rok temu. Z próbnego miałam 35/40 a właściwego 39/40. Pomyliłam się gdzieś w otwartym w tym zaproszeniu czy coś... Rolling Eyes A zakuwać to nie ma po co Razz Bo i tak nigdy nie wiadomo,co będzie na tym teście, więc po co chcecie się kuć? Poza tym ten test sprawdza bardziej umiejętności niż wiedzę. No bo przyznacie,nietrzeba było dużo umieć,żeby go napisać, nie?
Mróweczka Kwiat


E no to gratuluję ! Very Happy 39 na 40 możliwych punktów to świetny wynik ! Wink
Zgadzam się ten test sprawdza bardziej umiejętność ucznia niż wiedzę Wink Także nie ma co kuć, tylko wiedzieć jak się psize ogłoszenie, zaproszenie, sprawozdanie, list itp. Wink

P.S. Mróweczka ukradłaś Iśce ava Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 29 Sty, 2005 20:28   

Ja miałam 29/40,nawet duzo temat był o chlebie =] dosyc łatwy...popieram wszystkich wyżej,kup victrora,a w szkole napewno są przygotowania do testu.
A ja radze sie pouczyc szczegolnie do matmy =] ale nigdy nic nie wiadomo =]
Powrót do góry
Miracle Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 04 Gru 2004
Posty: 697
PostWysłany: Nie 30 Sty, 2005 11:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Gabra napisał/a:
Ja miałam 29/40,nawet duzo temat był o chlebie =] dosyc łatwy...popieram wszystkich wyżej,kup victrora,a w szkole napewno są przygotowania do testu.
A ja radze sie pouczyc szczegolnie do matmy =] ale nigdy nic nie wiadomo =]


Wlasnie mam go w domu.Dziex przypomnialam sobie ze musze go rozwiazac dzisiaj i jutro zaniesc do budy.Uff... Ja tez mam probny w lutym.Nie znosze tych testow!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4349962
zazulita Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 26 Wrz 2004
Posty: 346
PostWysłany: Nie 30 Sty, 2005 11:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Próbny test jest bardzo łatwy. Naprawde nie masz sie co martwić. Napewno dobrze sobie poradzisz Wink


Pozdrawiam i powodzenia życzę Mr. Green

_________________
zazulita
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8619585
Kicia91 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 23 Sty 2005
Posty: 152
PostWysłany: Pon 31 Sty, 2005 20:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie martw sie tym testem... Ja się do niego wogole nie uczyłam i miałam 34/40 chyba a wczesniej rozwiazywałam tylko jeden test żeby poćwiczyc... Także raczej ni ma sie czym martwić... Ja pisałam rok temu i na własciwym teślcie ( miłam ten o chlebie he he ) miałam chyba 38/40 Laughing no a wogole sie nie uczyłam także to wcale nie jest takie trudne... Rzycze powodzenia w tescie....

_________________
==> ...::: JeSt Mi SmUtNo JeSt Mi ŹlE Bo TaK BaRdZo KoChAm CiĘ :::... <==
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nena
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 01 Lut, 2005 21:02   

8 lutego mam imprezke Smile
Aaaa... aa... tak, tak, byl latwy, nie martw sie Razz
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |