| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
13-nasto latki - magazyny i gazety(prasa)
Autor Wiadomość
Flippi Płeć:Kobieta


Dołączyła: 27 Sty 2005
Posty: 3
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Czw 27 Sty, 2005 12:34   13-nasto latki - magazyny i gazety(prasa) Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Niema żadnych magazynów ani gazet dla 13-nastolatek !!! Może ktoś zna jakąś fajną gazetę ? Już nie ma co czytać. Może ktośmi doradzi ? Jaka jest Wasza opinia na temat "Magazyn 13" ?
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Agentka Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 15 Paź 2004
Posty: 262
PostWysłany: Czw 27 Sty, 2005 14:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hmm "Magazyn !3" to jeszcze większy chłam niz "Brawo", nigdy tego nie kupiłam ale oglądałam z koleżanką (dośc dawno , ale i tak każdy wie na jakim poziomie są tego typu pisemka). A z gazet młodzieżowych to może być "Hi" lub "Popcorn" Rolling Eyes

_________________
Mr. Green
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Carla Płeć:Kobieta


Dołączyła: 27 Sty 2005
Posty: 9
PostWysłany: Czw 27 Sty, 2005 21:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hmmm....a codo tej gazety to myśle że jednak nie warto...czasem są takie prezenty że aż...! Confused
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Carla Płeć:Kobieta


Dołączyła: 27 Sty 2005
Posty: 9
PostWysłany: Czw 27 Sty, 2005 21:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hej "Agentko" ! Ile masz lat i jak sie nazywasz? Może się poznamy ? Czekam... Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 27 Sty, 2005 23:01   

Cóż za niemoralna propozycja... Agentka skorzystaj, radzę ci Razz
Powrót do góry
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Pią 28 Sty, 2005 09:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hmmm....Ja czytam Victora Juniora i Victora Gimnazjalistę - to są moim zdaniem jedyne gazety dla nastolatek/nastolatków , które da się jeszcze czytać Wink
Ona89 ===> Przenieś ten temat Wink
Pozdraviam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
Ona89 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 15 Lip 2004
Posty: 606
PostWysłany: Pią 28 Sty, 2005 10:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Przenoszę ten temat do NASTOLATKI NA LUZIE. Tam chyba jest odpowiednie miejsce na takie tematy. Przeniosłam Very Happy


Ja osobiście czytam "Dziewczynę". Są tam wszystkie tematy jakie mnie interesyją. Czyli "Pytania intymne", jakieś kąciki, w których są zamieszczane śmieszne historie, no i zawsze jest co poczytać.

_________________
...
Jeszcze nie zapomniałam o forum Wink
...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5234610
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 28 Sty, 2005 11:19   

jak nie ma gazet? bravo bravo girl yyy owa 13 dziewczyna popcorn i tyle ci wymienie chociaż tego w ogóle nie czytam te gazety są dla 13 latek [chociaż czasami mi sie wydaje że nie takie głupie tematy tam poruszają] a nie dla 40 latek no pomyśl, bo eee nie zawsze jest tak że tylko ta gazeta na której pisze 13 jest dla 13 latek

a co do owej trzynastki to sie nie wypowiem, kiedyś miałam okazje mieć w rękach jeden numer i poprostu niemoge tego czytać, powód?
" Jak być prawdziwą kobietą?
1. Codziennie rano jak wstaniesz to idź przed lustro i pomyśl "jestem piękna" potem powtórzy to kilka razy. Pamiętaj! Mówisz że jesteś piękna - jesteś piękna!
2. Aby nie było ci smutno przed wyjściem pomachaj na pożegnanie ulubionym misiom prezentom i pamiątkom. To na pewno poprawi ci humor i będziesz prawdziwą kobietą!"
tak, tych uwag było 13 ale nie czytałam dalej, bałam się.... [mamo ratuj ja nie chce być prawdziwą kobietą!...]
Powrót do góry
misia*** Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 08 Paź 2004
Posty: 148
PostWysłany: Pią 28 Sty, 2005 11:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja czytałąm magazyn 13 jak byłam w szpitalu niedawno jeszcze w styczniu

_________________
http://wpisydzieci.blog.onet.pl/
mój blog zapraszam serdecznie(wpisujcie się do księgi gości)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
6303049
Ona89 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 15 Lip 2004
Posty: 606
PostWysłany: Pią 28 Sty, 2005 11:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

misia*** to może opiszesz nam wrażenia po jej przeczytaniu??

Ja raz kupiłam 13 bo był fajny dodatek. Przecież tego nawet gazetą nie można nazwać. Nie znalazłam, żadnego tematu, który zwrócił by moją uwagę. Odniosłam wrażenie, że to jest typowa gazeta, którą kupuje się wyłącznie dla dodatków.

_________________
...
Jeszcze nie zapomniałam o forum Wink
...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5234610
blackLady
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 28 Sty, 2005 17:39   

Moim zdaniem "trzynastka" jest do niczego... Miałam ja raz czy dwa razy w ręce i.......... Shocked Nic ciekawego, czasem sa niezle dodatki ale ogólnie "gazetka" denna.............
Powrót do góry
Elun Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 23 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Pią 28 Sty, 2005 17:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja tylko czytam czasem Victor gimnazjalista i Filipinke

_________________
Kiedys znajde dla nas dom z wielkim oknem na swiat,
znowu zaczniesz ufac mi,
nie pozwole ci sie bac!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Agentka Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 15 Paź 2004
Posty: 262
PostWysłany: Pią 28 Sty, 2005 19:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

"Filipinka" jest fajna bo to gazeta dla 16-17 latek i pisza tam mądre rzeczy Mr. Green
Co do niemoralnych prozycji to jestem za Mr. Green

_________________
Mr. Green
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 29 Sty, 2005 15:22   

Ja polecam Victora Gimnazjalistę (Junior też ujdzie, ale kiepski jak dla mnie Wink), Cogito, Hi i Filipinkę. Może i gazety dla osób starszych niż 13 lat, ale o wiele mądrzejsze od tych całych Brav, Popcornów, Twistów etc. (swoją drogą szlag mnie trafia jak widzę gazetę np. Bravo Girl z szajskim błyszczykiem [co śmierdzi jak smar] i tymi radami jak poderwać chłopaka, czym się interesować, żeby chłopcy za Tobą szaleli itd.).
Powrót do góry
Agentka Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 15 Paź 2004
Posty: 262
PostWysłany: Sob 29 Sty, 2005 17:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
(swoją drogą szlag mnie trafia jak widzę gazetę np. Bravo Girl z szajskim błyszczykiem [co śmierdzi jak smar] i tymi radami jak poderwać chłopaka, czym się interesować, żeby chłopcy za Tobą szaleli itd.).

Och tak Brawo girl to najgłupsza gazeta (razem z "13"). Porady tam mają nieziemskie a jak są ubrania (sesje) to w każdym zestawie musi być coś różowego. Różowy jest słiiit i trędi Twisted Evil Evil or Very Mad

_________________
Mr. Green
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 3 Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |