| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
ściąganie

Czy kiedykolwiek ściągałeś na jakimś teście
tak zawsze tak robię
17%
 17%  [ 20 ]
zdarza się czasami
47%
 47%  [ 55 ]
tak
22%
 22%  [ 26 ]
nie
13%
 13%  [ 16 ]
Głosowań: 92
Wszystkich Głosów: 117

Autor Wiadomość
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Nie 14 Wrz, 2003 18:45   ściąganie Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cze
chyba każdy z nas sciągał ściaga lub będzie sciągać Wink
czy macie jakies wypróbowane metody na belfrów podczas testów?
a może jakieś ciekawe przygody wpadki ze ściaganiem?
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Nena
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 14 Wrz, 2003 19:33   

Bardzo żadko, bo nie bardzo umiem Razz
Powrót do góry
Weronika
Gość
PostWysłany: Pon 15 Wrz, 2003 06:48   

ja nie ściągam ja sie ucze
Powrót do góry
Narvana Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 12 Sie 2003
Posty: 223
PostWysłany: Pon 15 Wrz, 2003 07:11   ........... Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jesus co za pytabnnie biggrin ja sćiagam zawsze jak tylko mam ściąge i sie da! my z nasza klasa takie rzeczy robiemy...nie iwem czy pisac lepiej nie! Laughing

_________________
<b>Shannon Hoon</B>
26 wrzesień 1967- 21 październik 1995
<b>Kurt Cobain</b>
20 luty 1967- 5 kwiecień 1994
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2192645
Alice_10 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 11 Lip 2003
Posty: 231
PostWysłany: Pon 15 Wrz, 2003 14:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Zdaza sie czasami:) Kiedy nierozumiem zadania z matmy to patrze do innego no i ......to wie kazdy co potem reobie Laughing

_________________
Haha! Wrucilam! Dzieci.Best mi sie "odnudzilo Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kamix Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Sie 2003
Posty: 1096
PostWysłany: Pon 15 Wrz, 2003 14:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jak chodzilem do gimnazjum to zylem ze sciagania Wink
Ale teraz szkola srednia matura itd.wole sie nauczyc niz siciagac zawsze cos w glowie zostanie nie polecam wam sciagania naprawde lepiej sie nauczyc i puzniej cos umiec a tak to pujdziecie gdzies dalej do szkoly sciagac bedzie ciezko i nic nie bedziecie czaic zginiecie ze tak powiem ale to tylko i wylacznie wasza osobista sprawa ja wiem jak to jest i teraz zaluje i was ostrzegam sciagi nosze na wszelki wypadek jakby mi cos zglowy wylecialo ale niezdaza sie to czesto Very Happy Very Happy

_________________
http://www.dziecionline.pl/pomoc
=======================
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
3259633
Weronika
Gość
PostWysłany: Pon 15 Wrz, 2003 18:34   

Ja nie ściągam ale brat w 1 liceum tak Sad
Powrót do góry
Eregoth
Junior
Junior


Dołączył: 28 Sie 2003
Posty: 161
PostWysłany: Pon 15 Wrz, 2003 19:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

najlepiej sie sciaga na religi kumpel dyktuje mi 10 zdan a chlop przelizi i nawet nie zauwaza

_________________
W imię Boże! Duchy powstałe z grobów nech zostaną wypędzone ku wiecznemu potępieniu! Amen!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Marcinek Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy

Dołączył: 23 Kwi 2003
Posty: 251
PostWysłany: Pon 15 Wrz, 2003 20:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja rzadko ściągam, ze ściąg i nigdy nie ściągam od kogoś, bo zwykle siedzę z osobami, które niedużo umieją i ściągają ode mnie Razz.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Weronika
Gość
PostWysłany: Wto 16 Wrz, 2003 08:24   

Uf!
Wczoraj mieliśmy sprawdzian na 6 stron !
Powrót do góry
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Wto 16 Wrz, 2003 14:58   Ścoągi Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja nieraz ściągam...i tak tez zagłosowałam...gdy przedmiotów jest dużo a każdy nauczyciel uważa swój za najwazniejszy trudno jest nauczycieć się z kazdego przedmiotu perfect wszytskiego!!
ściąga każdy jak nie ze ściągi czy ksiązki to od kolegi...to normalka..oczywiście nie należy przesadzać!! biggrin

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Wto 16 Wrz, 2003 17:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cze
a ja wczoraj miałam sprawdzian z historii z dwóch książek każda po
216 stron czyli z 432 stron i nie ściągałam nawet gdybym chciała to
by się nie dało ;D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Lilly Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 07 Cze 2003
Posty: 289
PostWysłany: Wto 16 Wrz, 2003 21:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja ściągam, kiedy sie da...np. na matmie, ale nie całkiem sie da, bo pani daje wtedy osobą w ławce 2 różne sprawdziany (grupa A i B)...i ściągam tam tylko jak coś rozwiązać Laughing
No, ale reszta, np. anglik, polak, przyra-bez ściągania...nooo, histe jak sie da, a raczej sie nie da Wink

_________________
Może kiedyś tu jeszcze zajrzę. Nie wiem, jak mi się zachce... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3571565
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Pią 19 Wrz, 2003 00:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Prawie zawsze ściągałem.
Zawsze ta sama technika - długi pasek papieru poskładany w harmonijkę umieszczony w lewej ręce. Jeśli był naprawdę długi (1-4 metry), to trzeba obie krawędzie "zszyć" luźno nitką, tzn. zrobić po jednej pętli po obu stronach ściągi. Ściągę najlepiej wydrukować na drukarce laserowej.

Wpadka? Raz. 1 rok studiów, egzamin pisemny z fizyki. Wpadłem całkiem przez przypadek - wtedy nie ściągałem, tylko się facet przyczepił to zeszytu leżącego 2 metry ode mnie. W zeszycie oczywiście była zapasowa ściąga. Pozostałe dwie miałem w ręce (tradycyjnie) i w szparze pod blatem biurka. Tych nie znalazł Smile

Mało wpadek, jak na ściąganie na niemal wszystkich sprawdzianach, klasówkach, egzaminach itp, nie? Smile

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Pią 19 Wrz, 2003 22:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Heh, Deg jesteś mistrzem ! Smile

Ja ściągam czasami (tzn... kiedy się da Smile )... Chyba, ze umiem, to nie ściągam Smile. W tym roku jeszcze nie ściągałam ! Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 8 Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |